0

@takisobiektos Nie ma opcji panie kolego

4

@Przemek2323 Niech TVN, dalej wypuszcza materiały o papieżu w roku wyborczym i ora opozycję to Platforma na pewno wygra...

0

@FcPortoFan1999 Jedyny słuszny Carlitos ;)


1

@Emhyr Raków też xD

5

@MarioVeB! ślunsk w czapę też zawsze cieszy ;)

1

@Encore Ale oksymoron xD

1

@Faro @Redakcja @blazeq Jest na to szansa?

1

@barcanawieki Szkoda, że kosztem wykorzystywania pracowników w tym kołchozie :D

Po tym co się naczytałem i naoglądałem o tej ''firmie'' to w życiu nie dostaną ode mnie choćby złotówki.

1

@mekston A to przepraszam, mój błąd, bo na Flashscorze asysty nie ma a na transfermarkt już jest.

0

@Rust_Cohle hahaha


1

@Sulimo W punkt!
Klubiki z podejściem jak wyborcy (Nie)naszego rządu, czyli dej, bo my jesteśmy bidni i w ogóle to nam się należy...

Szacunek dla Lechii i Cracovii, że się pod tym nie podpisali.

0

@P33ck Czech ;)

0

@Firestone No nie wiem
- Frenkie u nas
- De Ligt w Bayernie
- Lisandro i Antony w ManU

1

I cyk 1:0 dla Cracovii :p
@FcPortoFan1999

0

@Sulimo ''Z taką tezą zgodził się Krzysztof Stanowski, który w programie "Stan Futbolu" stwierdził, że to wynik porównywalny do udziału Legii w Lidze Mistrzów.''

Jeśli to był kontekst tej wypowiedzi, to po części się z nim zgadzam.
Nie umniejszam Lechowi ćwierćfinału i tego co osiągnęli, ale jednak porównywanie tego do LM 2016, gdzie Legia grała z Realem w Warszawie jak równy z równym wyciągając 3:3, strzeliła BVB 4 bramki i wygrała ze Sportingiem co koniec końców przyczyniło się do zajęcia 3 miejsca jest lekko nie na miejscu.

''- Lech ma niezłą drużynę, kasę i doświadczenie gry co trzy dni. Jak tego nie rozmienią - może być dobrze. Ale rozmienią, oni już tak mają. Ci goście są tam od 15 lat i dalej się uczą. Na tych samych błędach! - ocenił''

W tym też jest trochę racji, ale my też przewaliliśmy kasę za LM :/

0

@PatrychoO To też

@Explode Wątpię, aczkolwiek czas pokaże. Nawet pomijając Czesława, to wydaje mi się, że mamy więcej jakości w kadrze niż Norwegia, a, że gramy słabo to już inna sprawa :/

6

Komentarz usunięty

1

@Explode No był na Mundialu, jednakże jego staty z tamtego turnieju to 0 bramek i 0 asyst, także nie wiem co niby to zmienia?

Z kolei Haaland, nie oszukujmy się, ma marne szanse, żeby kiedykolwiek zagrać na Mundialu, no chyba, że FIFA zrobi turniej na 48 zespołów.

4

@TheNekro94 A ja widzę ;)
Tym bardziej, że jest tutaj spora ilość osób, która wywyższa Mundial ponad 3x możliwy tytuł króla strzelców Haalanda i tryplet City do, którego Norweg ich prowadzi.

Więc jak zwycięzca Mundialu = ZP bez względu na wszystko, to tym bardziej Messi nie zasłużył na Balona za 2010 rok.

3

@TheNekro94 Tymczasem ZP za Mundial w RPA, której nie zdobyli Xavi/Iniesta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Rust_Cohle I tak lepiej niż Lionelek z Wareczkami :D

1

@Sysia11 "Ale tak dla CB Tobias Vincius i inne "Andersony" lepsze bo z Brazil"

Nie wiem dlaczego aż tak bardzo uczepiłaś się tej Brazylii, tym bardziej, że mam ze 3 repki, którym kibicuję bardziej niż im.

Poza tym, przyrównywanie m.in Viniciusa, który obecnie jest TOP3 LS do jakichś młodziaków, nieogranych na topowym poziomie jest trochę nie na miejscu.

Wielu już było Argentyńczyków i nowych "Messich", którzy początki mieli przyzwoite a potem przepadali jak kamień w wodę.

Dlatego niech pierw wejdą na jakiś dobry, solidny poziom w Europie to wtedy będziemy rozmawiać ;)

@Lionel_Messi10 "Haha zawsze patrzę czy ktoś nie dodał info niżej więc mi nie nie pisz o spamowaniu gościu."

Chłopie, jakiś czas temu zwróciłem ci uwagę, że 10 postów niżej jest to samo info i ten sam tweet, to się tłumaczyłeś, że "nie widziałeś", "nie zauważyłeś" i że "nie możesz już usunąć", więc co ty mi będziesz mówił, że tak nie robisz xD

I żeby to było raz, ale już kilka razy widziałem taką sytuację, ale wiadomo, oznaczenie 10 osób i profit z zielonych ważniejszy niż brak spamu na stronie.

@JohnA Widocznie nie każdy z tego wyrasta.
Generalnie (wbrew opinii fanbojów) sam jestem "team Messi" i chcę jego powrotu do Barcelony, ale takiej wazeliny do kogokolwiek jak u tego gościa, w życiu nie widziałem.

Czekam tylko aż nadejdzie dzień, jak redakcja wprowadzi opcje blokowania jak na FB i będzie święty spokój, bo jak bym chciał wejść na pudelka na temat Messiego to bym se zaczął obserwować stronki na twitterze...

2

@nabial Nie czarujmy się, Raków zdobył już tego mistrza.

Pamiętam jak w 2018 byłem na zorganizowanym wyjeździe na meczu Barcelony i była tam grupka osób z Częstochowy i jeden z gości, mówił trochę o tym Rakowie, wtedy bodajże grali jeszcze w 1 czy 2 lidze, że w przyszłości awansują do Ekstraklasy i w niej namieszają ;D

Patrząc przez pryzmat czasu, zawsze jak sobie o tym pomyśle, to aż się uśmiecham, że gość to przewidział :)

0

jabbi co zeskanował, wooo

5

@Rust_Cohle @takisobiektos @JohnA Pamiętajcie panowie, od teraz jak nie zgadzacie się z wyrocznią Lionelkiem, to jesteście trollami i madryciakami xDDD

Przypomnę, że gość ma niby 26 lat ;)

@JohnA Ale on ''tylko daje info'' :D
Huk, że jest to spamienie postami z twittera i dodawanie tej samej informacji, mimo, że 2/3 posty niżej ktoś dodał identycznego tweeta, ale wiadomo zielone się same nie nabiją :D

1

@Dari0G Oni mają już mistrza. Tutaj już nic się nie przydarzy.

4

Atmosfera na Warcie, jak na Mundialu w 2010 roku.

Wuwuzele, to było to :D

2

@Sysia11 Nie wszyscy. Doceniam poszczególnych zawodników, którzy zaczynają lub zaczęli stanowić o sile Argentyny, jak np: Lisandro, Romero, Mac Allister czy Alvarez, ale wychwalanie jakichś no name'ów i pisanie, że są ''perłami'', bo strzelą gola jakimś Argentyńskim ogórkom w lidze, jest nad wyraz śmieszne.

''Albicelestes w najbliższych latach będę potęgą.''
To już się okażę, jak Messi zawiesi buty na kołku, wtedy dopiero zobaczycie jaki miał wpływ na wyniki całej drużyny ;)

@AFA90 Pisałeś coś o zaczepkach do jegomościa. To spójrz teraz jak nie wytrzymuje ciśnienia i mimo tego, że mnie ''blokuje'' dalej mnie oznacza.

@Lionel_Messi10 Lionelek, to jak to jest z tym Twoim ''blokowaniem'' xD?

''więc teraz to sam z siebie robisz pośmiewisko.''
Ty robisz to nałogowo, także nie powinieneś wypowiadać się w tym temacie.

10

@Rust_Cohle Dla nich to wszyscy Argentyńczycy to ''perełki'' xD

0

@Hosh Gual od lata w Legii :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?