0

@SinMistico Spokojnie, teraz mają nas, Rayo i Atletico ;)

Także najprawdopodobniej 0/9 xD

8

Gorszej części Barcelony zostały:
- Barca u siebie
- Rayo na wyjeździe
- Atletico u siebie
- Bezpośredni z Valencią na wyjeździe
- Almeria u siebie

Nic tylko kibicować, żeby Valencia jak najwięcej punktowała

1

@MOLESTA Gość mający 50 dni w serwisie ciśnie od włóczęg xD

Idź się lepiej przewietrz

21

@TaughtMule Ten drugi filmik xDDD

0

@Kgorecki2500 Ogólnie wszystko co związane z głową :(

W życiu miałem kilka urazów, ale nawet złamanie ręki z przemieszczeniem tak nie bolało, jak zęby...

Dobrze, że przynajmniej Paracetamol działa, to idzie przeżyć :D

1

Kobity coś tam mówią o bólu przy porodzie, ale nie ma nic gorszego niż napier... ząb...

A dentysta dopiero na wtorek, meh

0

@mekston A z Realem i tak pewnie znowu w łeb dostaną xD

1

@Rust_Cohle Tylko nie dawaj byłych ;)

1

@norbi77 Messi, Alba, Busquets, Roberto, najpewniej wraca Lenglet :D

Miał być progres, a jest regres, albo stagnacja...

9

@Kondziubarca Piłkarz mem obecnie.

Z tym co on gra, to nie wiem czy on by się nie odbił od Ekstraklasy. I to nie jest ironia

0

I cyk, Alemany nie jest jeszcze ich dyrektorem, a już zainteresowanie Christensenem xD

2

@Dari0G Zawieszenia dla biorących czynny udział w bitce i tyle.
Nic więcej tu nie wykombinujemy

3

@PatrychoO Hahahah.

Doping na Legii/Lechu > piknik w Barcelonie.

1

@bartas97 @norbi77 Apropo Mladenovicia, obczajcie sobie 23 sekundę, kto biegnie z całym impetem i go podcina ;)
Oczywiście nie usprawiedliwiam jego zachowania, bo nie ma miejsca na przemoc na boisku, ale bądźmy choć trochę obiektywni.


1

@bartas97 To raczej odpowiedź na przedwczorajszą konferencję Papszuna gdzie ''płakał'' o sędziów, poza tym po meczu też zabrakło mu klasy.

A co do reakcji Josue, to mnie śmieszy, ale wiadomo to subiektywne zdanie :P

6

14

@Peciak Po co się ograniczać? Oddajmy od razu Ter Stegena, Araujo, de Jonga, Gaviego i Pedriego, byleby Messi wrócił ;)

Sam jestem za jego powrotem, ale nie za wszelką cenę i nie kosztem kluczowych zawodników...

0

@barcelonaLM Oby Real wygrał, a my żebyśmy przypieczętowali mistrza rozbiciem Espanyolu 3/4:0

0

@kamilekXdisney Oby City wciągnęło Real, i w finale przegrali, niezależnie od drużyny ;)

4

@VegetaPolska Oni tacy nie są

0

@Kapitan hawk Szkoda, że nie 6/6

0

@Sulimo 23 sekunda, Mladen dostaje kopa

0

@Kamilos84 Ci co ich bili to nie kibice, tylko kibole, którzy są w każdym klubie.

A milicja też dobra, zamiast zrobić tak, że Raków poczeka 1-1,5h na sektorze i potem ich eskortować, to puszczają ich w samopas...

0

@ptrx Milan to jest w półfinale LM :D

2

@barcelonaLM To niech teraz do nas go ściągnie :p

0

@Kinginiesta To przynajmniej tyle dobrze

2

Alemany odchodzi to i pewnie Messi nie przyjdzie...

0

@Medium Źle czy dobrze?

0

Generalnie, nie oglądam derbów, jak gra Enzo?

0

Dawać Torre i Yamalka na bojo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?