HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico Spokojnie, teraz mają nas, Rayo i Atletico ;)
Także najprawdopodobniej 0/9 xD
8
Gorszej części Barcelony zostały:
- Barca u siebie
- Rayo na wyjeździe
- Atletico u siebie
- Bezpośredni z Valencią na wyjeździe
- Almeria u siebie
Nic tylko kibicować, żeby Valencia jak najwięcej punktowała
1
@MOLESTA Gość mający 50 dni w serwisie ciśnie od włóczęg xD
Idź się lepiej przewietrz
21
@TaughtMule Ten drugi filmik xDDD
0
@Kgorecki2500 Ogólnie wszystko co związane z głową :(
W życiu miałem kilka urazów, ale nawet złamanie ręki z przemieszczeniem tak nie bolało, jak zęby...
Dobrze, że przynajmniej Paracetamol działa, to idzie przeżyć :D
1
Kobity coś tam mówią o bólu przy porodzie, ale nie ma nic gorszego niż napier... ząb...
A dentysta dopiero na wtorek, meh
0
@mekston A z Realem i tak pewnie znowu w łeb dostaną xD
1
@Rust_Cohle Tylko nie dawaj byłych ;)
1
@norbi77 Messi, Alba, Busquets, Roberto, najpewniej wraca Lenglet :D
Miał być progres, a jest regres, albo stagnacja...
9
@Kondziubarca Piłkarz mem obecnie.
Z tym co on gra, to nie wiem czy on by się nie odbił od Ekstraklasy. I to nie jest ironia
0
I cyk, Alemany nie jest jeszcze ich dyrektorem, a już zainteresowanie Christensenem xD
2
@Dari0G Zawieszenia dla biorących czynny udział w bitce i tyle.
Nic więcej tu nie wykombinujemy
3
@PatrychoO Hahahah.
Doping na Legii/Lechu > piknik w Barcelonie.
1
@bartas97 @norbi77 Apropo Mladenovicia, obczajcie sobie 23 sekundę, kto biegnie z całym impetem i go podcina ;)
Oczywiście nie usprawiedliwiam jego zachowania, bo nie ma miejsca na przemoc na boisku, ale bądźmy choć trochę obiektywni.
1
@bartas97 To raczej odpowiedź na przedwczorajszą konferencję Papszuna gdzie ''płakał'' o sędziów, poza tym po meczu też zabrakło mu klasy.
A co do reakcji Josue, to mnie śmieszy, ale wiadomo to subiektywne zdanie :P
6
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Sysia11
Nie dziękuj.
14
@Peciak Po co się ograniczać? Oddajmy od razu Ter Stegena, Araujo, de Jonga, Gaviego i Pedriego, byleby Messi wrócił ;)
Sam jestem za jego powrotem, ale nie za wszelką cenę i nie kosztem kluczowych zawodników...
0
@barcelonaLM Oby Real wygrał, a my żebyśmy przypieczętowali mistrza rozbiciem Espanyolu 3/4:0
0
@kamilekXdisney Oby City wciągnęło Real, i w finale przegrali, niezależnie od drużyny ;)
4
@VegetaPolska Oni tacy nie są
0
@Kapitan hawk Szkoda, że nie 6/6
0
@Sulimo 23 sekunda, Mladen dostaje kopa
0
@Kamilos84 Ci co ich bili to nie kibice, tylko kibole, którzy są w każdym klubie.
A milicja też dobra, zamiast zrobić tak, że Raków poczeka 1-1,5h na sektorze i potem ich eskortować, to puszczają ich w samopas...
0
@ptrx Milan to jest w półfinale LM :D
2
@barcelonaLM To niech teraz do nas go ściągnie :p
0
@Kinginiesta To przynajmniej tyle dobrze
2
Alemany odchodzi to i pewnie Messi nie przyjdzie...
0
@Medium Źle czy dobrze?
0
Generalnie, nie oglądam derbów, jak gra Enzo?
0
Dawać Torre i Yamalka na bojo