0

@Encore Zara polecę Praise The Lord i przebiję ;)

0

@Medium Nie znasz się

0

Autor: asster ft. Malik Montana
Tytuł: RONDO


Polecam

Generalnie nie przepadam za Malikiem, ale zajebiście poleciał na tym ficie

4

@Encore Lekka odklejka Panie Agüero

0

@chavez Był ktoś, ale w Chinach.
Nie wiem czy nie Tevez albo Hulk

2

Dobry film na faktach z Denzelem Washingtonem leci na Foxie - Huragan.

Niebywałe, że gość przez pomówienia i rasistowskie ławy przysięgłych siedział w więzieniu niewinny przez 19 lat.

1

@PatrychoO Faktycznie xD
Kurła, zmęczony po robocie jestem

1

@PatrychoO Albo złote napisy

0

@IronSanHybrid Zwykły sprzedawczyk, czegoś nie czaisz koleś?

1

@Encore @MesQueUnClub96 Hubert Urbański*

0

Aryna, Aryna, Aryna, po zwycięstwo!

1

@macio_944 ''Takiego gracza prawdopodobnie nie będzie już za mojego życia, tak wybitnego liczbowo, tak wszechstronnego i dokładającego do tego parę pierwiastków artyzmu, dlatego warto jest go oglądać niezależnie gdzie gra, tym bardziej jeśli wciąż mimo wieku potrafi prezentować cudowne zagrania.''

Przecież masz takiego gracza. I to nawet w Polsce :D

Liczbowo? Wybitnie zadłuża kraj. Wszechstronny? Rozdaje podatki jak poebany.
Artyzm? Wystarczy włączyć TVP Info 10 każdego miesiąca xD

1

@michal26 Ładna jest, no co

1

@Rust_Cohle Kur..., ale miałem facepalma, myślałem, że to Unioniak napisał i już chciałem pierwszy raz spropsować

2

@tomek8756 Klasyg przez duże K xDDD

Nie do wiary jak ci ludzie mają wyprane łby, a wspomnijmy, że to było prawie 4 lata temu

0

@Kapiczek Na Słowacji i na Litwie nie rządzą pisiory, i też spokój

0

@czółkovsky Pop Smoke dance :)

0

@Emhyr Fajna, w końcu coś nowego

0

@MesQueUnClub96 Uważam, że trzyma cię jeszcze piccolo z sylwestra.

0

@MesQueUnClub96 Ale nie musisz mi się spowiadać ze swoich fetyszy kibicowskich.

1

0

@MesQueUnClub96 Wypalony i zapijaczony Neymar z bebzonem >>> cała nasza trójca Fati, Ferran, Raphinha

2

Ferran i Kessie out, Neymar in
Jesteście za?

Nie daję Fatiego, bo wydaję mi się go nie sprzedamy, a też musi być jakiś zmiennik

2

@michal26 "Sondaż dla TVN (Kantara) był komiczny i nierzeczywisty"

Za to te pisowskie sondaże, gdzie PiS ma 35 - 37% są rzeczywiste ^^

0

@Lukas90 Tak "bał się spaść z wysokiego konia" i dlatego chciał wrócić do Barcelony xD

Fuck logic

1

@Kuba_1 Mam nadzieję, że to koniec czczenia tej "wyroczni".

1

@Comfortable_ Ahh, ta piękna melodia

12

@PatrychoO "Mamy to" xDDD

1

@Comfortable_ Brazylijska, Meksykańska, Ukraińska, Rosyjska

1

@IronSanHybrid To serio jest 10 liga?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?