HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Zara polecę Praise The Lord i przebiję ;)
0
@Medium Nie znasz się
0
Autor: asster ft. Malik Montana
Tytuł: RONDO
Polecam
Generalnie nie przepadam za Malikiem, ale zajebiście poleciał na tym ficie
4
@Encore Lekka odklejka Panie Agüero
0
@chavez Był ktoś, ale w Chinach.
Nie wiem czy nie Tevez albo Hulk
2
Dobry film na faktach z Denzelem Washingtonem leci na Foxie - Huragan.
Niebywałe, że gość przez pomówienia i rasistowskie ławy przysięgłych siedział w więzieniu niewinny przez 19 lat.
1
@PatrychoO Faktycznie xD
Kurła, zmęczony po robocie jestem
1
@PatrychoO Albo złote napisy
0
@IronSanHybrid Zwykły sprzedawczyk, czegoś nie czaisz koleś?
1
@Encore @MesQueUnClub96 Hubert Urbański*
0
Aryna, Aryna, Aryna, po zwycięstwo!
1
@macio_944 ''Takiego gracza prawdopodobnie nie będzie już za mojego życia, tak wybitnego liczbowo, tak wszechstronnego i dokładającego do tego parę pierwiastków artyzmu, dlatego warto jest go oglądać niezależnie gdzie gra, tym bardziej jeśli wciąż mimo wieku potrafi prezentować cudowne zagrania.''
Przecież masz takiego gracza. I to nawet w Polsce :D
Liczbowo? Wybitnie zadłuża kraj. Wszechstronny? Rozdaje podatki jak poebany.
Artyzm? Wystarczy włączyć TVP Info 10 każdego miesiąca xD
1
@michal26 Ładna jest, no co
1
@Rust_Cohle Kur..., ale miałem facepalma, myślałem, że to Unioniak napisał i już chciałem pierwszy raz spropsować
2
@tomek8756 Klasyg przez duże K xDDD
Nie do wiary jak ci ludzie mają wyprane łby, a wspomnijmy, że to było prawie 4 lata temu
0
@Kapiczek Na Słowacji i na Litwie nie rządzą pisiory, i też spokój
0
@czółkovsky Pop Smoke dance :)
0
@Emhyr Fajna, w końcu coś nowego
0
@MesQueUnClub96 Uważam, że trzyma cię jeszcze piccolo z sylwestra.
0
@MesQueUnClub96 Ale nie musisz mi się spowiadać ze swoich fetyszy kibicowskich.
1
@MesQueUnClub96 @Don-Corleone
0
@MesQueUnClub96 Wypalony i zapijaczony Neymar z bebzonem >>> cała nasza trójca Fati, Ferran, Raphinha
2
Ferran i Kessie out, Neymar in
Jesteście za?
Nie daję Fatiego, bo wydaję mi się go nie sprzedamy, a też musi być jakiś zmiennik
2
@michal26 "Sondaż dla TVN (Kantara) był komiczny i nierzeczywisty"
Za to te pisowskie sondaże, gdzie PiS ma 35 - 37% są rzeczywiste ^^
0
@Lukas90 Tak "bał się spaść z wysokiego konia" i dlatego chciał wrócić do Barcelony xD
Fuck logic
1
@Kuba_1 Mam nadzieję, że to koniec czczenia tej "wyroczni".
1
@Comfortable_ Ahh, ta piękna melodia
12
@PatrychoO "Mamy to" xDDD
1
@Comfortable_ Brazylijska, Meksykańska, Ukraińska, Rosyjska
1
@IronSanHybrid To serio jest 10 liga?