HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan Racja, ale jednak mecz meczowi nierówny. Bez Leo, gra, czy strategia będzie zupełnie inna.
0
@BulaKG Aż tak źle na pewno nie będzie. Mają fajną kadrę, 2 młode ''9'' (Alvarez, Martinez) i dobrego trenera. Bardziej mi chodziło o jakąś wpadkę np w 1/8
8
@Encore Nie dziwię mu się, schodzi z piedestału ze złotem, i z tego zostanie zapamiętany a kto wie jak poszedłby mu przyszły mundial.
0
@sintesox Barca - PSG niestety nie oglądałem na żywo, więc:
1. Polska - Portugalia (1:1) (4:5k)
2. Ajax - Tottenham (2:3)
3. Argentyna - Francja (3:3)
1
@DonCarletto Nie wiem, moim zdaniem zostanie na ten ostatni sezon i za rok pójdzie gdzieś za free, ale tutaj nie dałbym sobie uciąć ręki, że akurat do Realu.
Ale swoją drogą beka z tego, jak ludzie to przeżywają :D
3
@maciar Czysty bait, za poprawnie napisane. Dodatkowo spójrz na te błędy, hahah
2
@Nazio87 To, że PSG chce to mało znaczy przy tym, jak Mbappe nie chce odejść i pójdzie za rok za free xD
0
@VegetaPolska No i jak tam?
Tyle napalania, a wyszło jak zwykle ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Mns21 Ale co ludzie popłakali, że przez dziesięciolecia nie wygramy LaLigi to ich ;)
0
@hefaj6 Ciężko się nie zgodzić ;)
0
@Antimadridista_WR Jego też bym nie chciał.
Chodzi mi stricte o to kogo my chcemy ściągać do tego klubu...
0
@Culer_1906 Po co nam ten płaczek?
Ja rozumiem, że jesteśmy w złej sytuacji, ale bez przesady, że mamy brać takich jaśków
2
@Medium p0lka podczas spotkania z mokembe
1
@require Mbappe prędzej pójdzie do Puszczy Niepołomice niż do Anfieldziaków ;)
3
@klopx Ja z matulą też mamy polewkę przy tej reklamie xD
0
@luki9v Na Transfermarkcie
0
@Barca1922 Nie przejmuj się jego komentarzami, bo gościu i tak spłynie z banem, tym bardziej, że to konto ma 1 dzień ;)
Powodzenia dla Ciebie i syna i przede wszystkim spokoju.
0
@sokot Nie wiesz jak to jest?
Nie idzie mu argumentami to trzeba bluzgami ;)
1
@Rust_Cohle Nie łudź się nawet xD
0
@Rust_Cohle I tak jak Liverpoolowi dostawania od Realu w LM, beng
1
@Rust_Cohle Tobie to się chyba nigdy nie znudzi
0
@Encore O covidzie nie było w punkt
2
Co by nie mówić zaczął się najlepszy okres poza sezonem, gdzie plota plotą pogania.
Do nas przymierzali/ją już: Messiego, Kimmicha, Gundogana, Amrabata, Zubimendiego, Cancelo, Faye, Nevesa, Carrasco czy ostatnio Neymara
Do Realu: Bellinghama (kupiony), Kane'a, Lautaro, Osimhena, Hakimiego, Daviesa, Joselu czy teraz Mbappe
Uwielbiam ten czas xD
3
@VegetaPolska Widzę, że ponownie się zapaliłeś na ten transfer, niczym na kolejną dziewczynę.
Żebyś się tylko tak samo nie przejechał i nie został z Joselu ;)
0
@VegetaPolska I Vinicius na 9-tce?
Nie widzę tego
1
@danio1899 Bez przesadyzmu
Po pierwsze, póki co to dalej są tylko plotki i nie wiadomo czy w ogóle prawdziwe.
Po drugie transfer Kyliana nie musi w 100% wypalić, a za przykład niech posłużą kariery Hazarda, Kaki czy Jamesa Rodrigueza.
Po trzecie, my też w końcu mamy dobry zespół.
Ter Stegen - TOP
Obrona z "BACK" - TOP
Pomoc - Pedri, Frenkie, Gavi
Trzeba tylko wzmocnić skrzydła, ogarnąć PO i ŚPD, a wtedy nie będzie tak źle jak myślisz.
3
@Bykunn "Daje tylko pod rozwagę, czy jakby zabił ci dziecko przedstawiciel np białych katolików (kibol na przykład) to czy to samo byś mówił o grupie z której się wywodzi czy winił byś konkretnego człowieka."
Nie, a dlaczego? Bo byłby to jednorazowy przypadek, a nie, któryś raz z kolei.
Ciekaw jestem czy ty udajesz, że nie widzisz tych wszystkich ataków imigrantów w Europie czy jesteś już takim "betonem", że mimo, że wiesz, że tak jest, to mimowolnie to z siebie wypierasz xD
Swoją drogą nieźle Ci TVN przeprał umysł, że wierzysz w to, że te bidulki są takie biedne i, że tylko chcą bezpiecznego schronienia...
9
@Bykunn "jawny rasizm" xD
Jawny rasizm, bo kolega, ja i inni nie popieramy aktów terroru i dźgania dzieci przez tą zezwierzęconą hołotę?
Ciekawe jak by Tobie ten syryjski śmieć skosował dzieciaka czy byś ich tak bronił...
1
@DonCarletto No, ale jak, ja przecież nie przeglądam kurczaków z rożna :D
27
@Ojciec5tkidzieci @John_Doe @DonCarletto @SenseiFCB
To też jest spersonalizowane xDDD?
https://zapodaj.net/c528dc4c45e87.jpg.html
https://zapodaj.net/b52227b5f2ad1.jpg.html