0

@LukaszFan Racja, ale jednak mecz meczowi nierówny. Bez Leo, gra, czy strategia będzie zupełnie inna.

0

@BulaKG Aż tak źle na pewno nie będzie. Mają fajną kadrę, 2 młode ''9'' (Alvarez, Martinez) i dobrego trenera. Bardziej mi chodziło o jakąś wpadkę np w 1/8

8

@Encore Nie dziwię mu się, schodzi z piedestału ze złotem, i z tego zostanie zapamiętany a kto wie jak poszedłby mu przyszły mundial.

0

@sintesox Barca - PSG niestety nie oglądałem na żywo, więc:
1. Polska - Portugalia (1:1) (4:5k)
2. Ajax - Tottenham (2:3)
3. Argentyna - Francja (3:3)

1

@DonCarletto Nie wiem, moim zdaniem zostanie na ten ostatni sezon i za rok pójdzie gdzieś za free, ale tutaj nie dałbym sobie uciąć ręki, że akurat do Realu.

Ale swoją drogą beka z tego, jak ludzie to przeżywają :D

3

@maciar Czysty bait, za poprawnie napisane. Dodatkowo spójrz na te błędy, hahah

2

@Nazio87 To, że PSG chce to mało znaczy przy tym, jak Mbappe nie chce odejść i pójdzie za rok za free xD

0

@VegetaPolska No i jak tam?

Tyle napalania, a wyszło jak zwykle ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@Mns21 Ale co ludzie popłakali, że przez dziesięciolecia nie wygramy LaLigi to ich ;)

0

@hefaj6 Ciężko się nie zgodzić ;)

0

@Antimadridista_WR Jego też bym nie chciał.
Chodzi mi stricte o to kogo my chcemy ściągać do tego klubu...

0

@Culer_1906 Po co nam ten płaczek?
Ja rozumiem, że jesteśmy w złej sytuacji, ale bez przesady, że mamy brać takich jaśków

2

@Medium p0lka podczas spotkania z mokembe

1

@require Mbappe prędzej pójdzie do Puszczy Niepołomice niż do Anfieldziaków ;)

3

@klopx Ja z matulą też mamy polewkę przy tej reklamie xD

0

@luki9v Na Transfermarkcie

0

@Barca1922 Nie przejmuj się jego komentarzami, bo gościu i tak spłynie z banem, tym bardziej, że to konto ma 1 dzień ;)

Powodzenia dla Ciebie i syna i przede wszystkim spokoju.

0

@sokot Nie wiesz jak to jest?
Nie idzie mu argumentami to trzeba bluzgami ;)

1

@Rust_Cohle Nie łudź się nawet xD

0

@Rust_Cohle I tak jak Liverpoolowi dostawania od Realu w LM, beng

1

@Rust_Cohle Tobie to się chyba nigdy nie znudzi

0

@Encore O covidzie nie było w punkt

2

Co by nie mówić zaczął się najlepszy okres poza sezonem, gdzie plota plotą pogania.

Do nas przymierzali/ją już: Messiego, Kimmicha, Gundogana, Amrabata, Zubimendiego, Cancelo, Faye, Nevesa, Carrasco czy ostatnio Neymara

Do Realu: Bellinghama (kupiony), Kane'a, Lautaro, Osimhena, Hakimiego, Daviesa, Joselu czy teraz Mbappe

Uwielbiam ten czas xD

3

@VegetaPolska Widzę, że ponownie się zapaliłeś na ten transfer, niczym na kolejną dziewczynę.
Żebyś się tylko tak samo nie przejechał i nie został z Joselu ;)

0

@VegetaPolska I Vinicius na 9-tce?
Nie widzę tego

1

@danio1899 Bez przesadyzmu

Po pierwsze, póki co to dalej są tylko plotki i nie wiadomo czy w ogóle prawdziwe.
Po drugie transfer Kyliana nie musi w 100% wypalić, a za przykład niech posłużą kariery Hazarda, Kaki czy Jamesa Rodrigueza.
Po trzecie, my też w końcu mamy dobry zespół.
Ter Stegen - TOP
Obrona z "BACK" - TOP
Pomoc - Pedri, Frenkie, Gavi

Trzeba tylko wzmocnić skrzydła, ogarnąć PO i ŚPD, a wtedy nie będzie tak źle jak myślisz.

3

@Bykunn "Daje tylko pod rozwagę, czy jakby zabił ci dziecko przedstawiciel np białych katolików (kibol na przykład) to czy to samo byś mówił o grupie z której się wywodzi czy winił byś konkretnego człowieka."

Nie, a dlaczego? Bo byłby to jednorazowy przypadek, a nie, któryś raz z kolei.

Ciekaw jestem czy ty udajesz, że nie widzisz tych wszystkich ataków imigrantów w Europie czy jesteś już takim "betonem", że mimo, że wiesz, że tak jest, to mimowolnie to z siebie wypierasz xD

Swoją drogą nieźle Ci TVN przeprał umysł, że wierzysz w to, że te bidulki są takie biedne i, że tylko chcą bezpiecznego schronienia...

9

@Bykunn "jawny rasizm" xD
Jawny rasizm, bo kolega, ja i inni nie popieramy aktów terroru i dźgania dzieci przez tą zezwierzęconą hołotę?

Ciekawe jak by Tobie ten syryjski śmieć skosował dzieciaka czy byś ich tak bronił...

1

@DonCarletto No, ale jak, ja przecież nie przeglądam kurczaków z rożna :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?