1

@DonAndresFCB Wywaliło mu Wi-Fi xD

1

Szkoda Kevina, niezwykły pech

1

Pięknie Onana!

3

Ederson zaczyna show xD

2

@PatrychoO 1 mecz chyba w nich grają

1

FORZA Inter, Forza Italia!

Lautaro, ładuj im tam!

2

@barcelonaLM To jest z dzisiaj?
Konfa 2,7% XDDDDDDDDD

1

@marcinK0000 W wojsku wam wody nie grzeją :D?

1

@Sulimo Pełna zgoda i to przed snem ;)

10

@draxidox Trafnie o TVP/TVP Info

4

@michal26 Kurowski nie ma swojego zdania, on gada to co ''wypada''

1

@partymaker To postaw chałupę jak jest spora szansa, to po meczu będziesz się pakować pod most xD

0

@partymaker Bramka na 1:0, (murowanko co Inter potrafi) i są z pucharem

Poza tym tak samo myśleli z Chelsea :D

0

@Ayattar Co miało mi się znudzić?
Nie jestem ani ruskim trollem ani ksenofobem, wymieniam tylko swoje SUBIEKTYWNE spostrzeżenia

1

@Ying @Encore Nic nie zmieni, zobaczycie, że Messi dostanie

0

@gumaz Około 60 km od Warszawy, w 35 tysięcznym mieście...

0

Nie wiem jak wy, ale ja już jestem zmęczony przebywaniem z naszymi wschodnimi ''braćmi'' i ''siostrami''...

W robocie przez 5 dni w tygodniu użerania się z nimi.
Teraz wyszedłem, do Biedronki po małe zakupy i około 75% to ukraińcy gadający po swojemu, czasami się zastanawiam czy to jeszcze Polska, ekh.

Jeszcze, żeby oni chcieli się choć trochę nauczyć Polskiego i zmienili zachowania, ale ni uja.

0

@Gwyn Ja tam lubię takie lekko zaokrąglone (nie mylić z zapuszczonymi karynami) :D

0

1

@Ptasior Nie no, akurat Camilla TOP

4

@Rust_Cohle Ale KO na wrocławiaku xD

3

@FcPortoFan1999 Wiesz jak by Iga była Argentynką to by wierzyła, a tak to mamy co mamy

2

@FcPortoFan1999 Jednak, nie jest też klubem, który od lat psuje rynek jak City czy P$G

1

@FcPortoFan1999 Ok, tylko spójrz na zarządzanie Interu i zarządzanie City.
Dodatkowo na wartości pierwszych "XI", City to studnia bez dna, mogą sobie kupić każdego kogo sobie wymarzą.

@Encore Liczę na dublet ulubieńca Rambli - Lautaro i pewne 2:0 dla Mediolańczyków

3

Forza Inter! Jazda z petrodolarami!

Jedyny plus ich wygranej to Guardiola, i na tym koniec

2

@MarioVeB! Jak cały sts.

1

Iga w słuchawkach, a tam "Ratatata"

1

@El Madridista. Schumacher tak, ale Alonso i mimo wszystko Verstappen jeszcze musi trochę powygrywać

2

@michal26 Brak słów...

Tyle ludzi wokół, a nie mogą położyć śmiecia. Szacun dla tego gościa z plecakami.

Ta babka z dzieciakiem też dobra, ma czas uciekać, to dalej siedzi z nim na tym placu...

8

@Gaunter @VegetaPolska zapomniałeś się przelogować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?