HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonAndresFCB Wywaliło mu Wi-Fi xD
1
Szkoda Kevina, niezwykły pech
1
Pięknie Onana!
3
Ederson zaczyna show xD
2
@PatrychoO 1 mecz chyba w nich grają
1
FORZA Inter, Forza Italia!
Lautaro, ładuj im tam!
2
@barcelonaLM To jest z dzisiaj?
Konfa 2,7% XDDDDDDDDD
1
@marcinK0000 W wojsku wam wody nie grzeją :D?
1
@Sulimo Pełna zgoda i to przed snem ;)
10
@draxidox Trafnie o TVP/TVP Info
4
@michal26 Kurowski nie ma swojego zdania, on gada to co ''wypada''
1
@partymaker To postaw chałupę jak jest spora szansa, to po meczu będziesz się pakować pod most xD
0
@partymaker Bramka na 1:0, (murowanko co Inter potrafi) i są z pucharem
Poza tym tak samo myśleli z Chelsea :D
0
@Ayattar Co miało mi się znudzić?
Nie jestem ani ruskim trollem ani ksenofobem, wymieniam tylko swoje SUBIEKTYWNE spostrzeżenia
1
@Ying @Encore Nic nie zmieni, zobaczycie, że Messi dostanie
0
@gumaz Około 60 km od Warszawy, w 35 tysięcznym mieście...
0
Nie wiem jak wy, ale ja już jestem zmęczony przebywaniem z naszymi wschodnimi ''braćmi'' i ''siostrami''...
W robocie przez 5 dni w tygodniu użerania się z nimi.
Teraz wyszedłem, do Biedronki po małe zakupy i około 75% to ukraińcy gadający po swojemu, czasami się zastanawiam czy to jeszcze Polska, ekh.
Jeszcze, żeby oni chcieli się choć trochę nauczyć Polskiego i zmienili zachowania, ale ni uja.
0
@Gwyn Ja tam lubię takie lekko zaokrąglone (nie mylić z zapuszczonymi karynami) :D
0
@Rust_Cohle @Encore
1
@Ptasior Nie no, akurat Camilla TOP
4
@Rust_Cohle Ale KO na wrocławiaku xD
3
@FcPortoFan1999 Wiesz jak by Iga była Argentynką to by wierzyła, a tak to mamy co mamy
2
@FcPortoFan1999 Jednak, nie jest też klubem, który od lat psuje rynek jak City czy P$G
1
@FcPortoFan1999 Ok, tylko spójrz na zarządzanie Interu i zarządzanie City.
Dodatkowo na wartości pierwszych "XI", City to studnia bez dna, mogą sobie kupić każdego kogo sobie wymarzą.
@Encore Liczę na dublet ulubieńca Rambli - Lautaro i pewne 2:0 dla Mediolańczyków
3
Forza Inter! Jazda z petrodolarami!
Jedyny plus ich wygranej to Guardiola, i na tym koniec
2
@MarioVeB! Jak cały sts.
1
Iga w słuchawkach, a tam "Ratatata"
1
@El Madridista. Schumacher tak, ale Alonso i mimo wszystko Verstappen jeszcze musi trochę powygrywać
2
@michal26 Brak słów...
Tyle ludzi wokół, a nie mogą położyć śmiecia. Szacun dla tego gościa z plecakami.
Ta babka z dzieciakiem też dobra, ma czas uciekać, to dalej siedzi z nim na tym placu...
8
@Gaunter @VegetaPolska zapomniałeś się przelogować