HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Antimadridista_WR
Ah, this my life, I did not choose
Uh, been on this since we was kids
We gon' stay on top and break the rules
Uh, I fill my mind up with ideas
0
@Medium Wiedziałem, że w końcu to napiszesz xD
0
@Medium p0lki w pigułce, totalnie w punkt!
Ps: Żeby tylko boks ^^
0
Całe życie mam skandal, pijąc Hennessy Paradise
Chcą mnie ugryźć jak kangal, cały w Gucci, c'est la vie
Ona kocha mój perfum, Oud Wood, a u nich weed
Nie mam więcej już nerwów, chodzę w kimono po moim suite
0
@Nhyz Jednym słowem:
O-CHY-DA :/
Rękawki, tragiczne logo LL i ta biała czcionka...
Lepsze od kraty, ale i tak jedna z gorszych domówek ostatnich lat.
0
@FcPortoFan1999 Lil Uzi Vert zaczął grać w LoLa :p?
0
@Medium Zapewne niemal 100% to nie wyedukowani wyborcy pislamu
0
@bartas97 Kross i Modrić odchodzą?
1
Bellingham, Bellingham, wszędzie Bellingham.
Ja to bym miał ból dupy jak by Grealisha z City wyjęli a tak to to nic mnie to nie rusza :D
0
@DaPidejpi Chłopie, masz Gang Albanii na avku xDDDDDD
Myślałem, że @Lionel_Messi10 jest łagodnie mówiąc "odklejony", ale Ty go bijesz na łeb.
Samo to, że se konto przez "przypadek" usunąłeś mówi przez się ;)
3
Na dobranoc dla tych którzy twierdzą, że "PiS i PO to to samo" zostawiam tą jakże piękną statystykę.
https://x.com/piswenezuela/status/1668617769451937792
Dobranoc ;)
1
@AlexDark00 Można powiedzieć, że Mamoa nieco przyćmił Diesel'a.
1
@Rust_Cohle Jest wysoko, co nie? Hahahah
4
@Kgorecki2500 "Oczywiście, że byśmy się obronili. Polacy już nie takie rzeczy robili."
Sugerujesz, że z tym (Nie)rządem na czele byśmy się obronili xD?
Sam chyba nie wierzysz w to co piszesz :D?
0
@Rust_Cohle To odpalaj jedynkę w takim razie
0
@Rust_Cohle Sorry, umknęło mi to, ale fakt 9-tka to straszny syf.
Dziesiątkę z czystym sumieniem mogę polecieć, bo nie ma tam AŻ takiej abstrakcji i Mamoa dodał bardzo dużo świeżości do serii + Cena fajnie zagrał swoja rolę
Ja "10" daję takie mocne 7,5/10
1
@AlexDark00 Której? Tej ostatniej czy tej z kulą :D?
@Rust_Cohle Nie jest to topka Szybkich, ale i tak bije na łeb taką 8-kę czy 9-tkę.
Dla mnie ogólnie na +, postać Jasona Mamoy dodała sporo świeżości do serii
1
@lucas/catalan Jasne, że są, jak wszystkiego zresztą, aczkolwiek w przypadku tych marek Sebek z Karinką nie chodzą i nie wożą się jakby chodzili w Balenciadze, Pradzie czy Louis Vuitton ;)
Generalnie, jeśli o mnie chodzi, to staram się sam sobie wyznaczać "trendy" i ubierać się dosyć oryginalnie, dlatego stronię od tego typu marek, a jak już kupuję coś oryginalnego to zazwyczaj coś mało popularnego z Nike czy Adidasa, z drogich ciuchów mam tylko Triple Ski z Balenciagi i to wszystko.
1
@Crashynski Kiedyś Guess, Calvin czy Tommy Hilfiger były ok, ale z czasem jak co druga Karynka i Sebuś mieli na sobie te ciuchy (nierzadko podróby z allegro), to niestety w obecnej chwili szczytem obciachu jest w tym chodzić :/
1
@DaPidejpi "Przecież i tak coraz więcej ludzi widzi, ze jest madryciakiem"
Robisz mi wieczór :D
Widzę, że już nawet jeden Radler 0 zmiata Cię z planszy xD
Uważaj tylko, zebyś se drugi raz konta przez przypadek nie usunął ;)
6
@lucas/catalan Tani high end dla dziewczynek, które myślą, że są drogo ubrane xD
2
Wymiana: Leo Messi wraca do Barcelony, ale tylko pod warunkiem, że @LM10GOAT, @DaPidejpi i @Lionel_Messi10 usuwają konta.
Bierzecie?
3
@molibden A mi przede wszystkim na dobrze Polaków! (nie popieram Trumpa).
Ukraińców poza tym, że walczą również za nas mam gdzieś.
1
@LM10GOAT Z obecnych Bruno Guimaraes za Busquetsa/Neymar
Ze starych z tych co dla nas nie grali to Kaka
2
@tomek8756 "działania" xD
Skończy się dalszym wchodzeniem w dupę komika (Zełęskiego) i jego narodu.
6
@Kondziubarca Nie mów tak, na Boga!
Przecież to nasi bracia kochani...
2
@kamil9040 Tak oczywiście, ruskie użyją atomu xD
2
@DonCarletto Załatwi jej jakiego latynosa z ARG to się zgodzi.
1
@Kgorecki2500 Oczywiście, że tak, bo lubię dobrze wyglądać.
Z tym, że ja od kilku lat się nie golę na zero, tylko, przycinam, konturuję itp
0
Przychodzę na rozmowę z Semi Automatic, z Semi Automatic