1

@Antimadridista_WR
Ah, this my life, I did not choose
Uh, been on this since we was kids
We gon' stay on top and break the rules
Uh, I fill my mind up with ideas

0

@Medium Wiedziałem, że w końcu to napiszesz xD

0

@Medium p0lki w pigułce, totalnie w punkt!

Ps: Żeby tylko boks ^^

0

Całe życie mam skandal, pijąc Hennessy Paradise
Chcą mnie ugryźć jak kangal, cały w Gucci, c'est la vie
Ona kocha mój perfum, Oud Wood, a u nich weed
Nie mam więcej już nerwów, chodzę w kimono po moim suite

0

@Nhyz Jednym słowem:
O-CHY-DA :/

Rękawki, tragiczne logo LL i ta biała czcionka...

Lepsze od kraty, ale i tak jedna z gorszych domówek ostatnich lat.

0

@FcPortoFan1999 Lil Uzi Vert zaczął grać w LoLa :p?

0

@Medium Zapewne niemal 100% to nie wyedukowani wyborcy pislamu

0

@bartas97 Kross i Modrić odchodzą?

1

Bellingham, Bellingham, wszędzie Bellingham.

Ja to bym miał ból dupy jak by Grealisha z City wyjęli a tak to to nic mnie to nie rusza :D

0

@DaPidejpi Chłopie, masz Gang Albanii na avku xDDDDDD

Myślałem, że @Lionel_Messi10 jest łagodnie mówiąc "odklejony", ale Ty go bijesz na łeb.

Samo to, że se konto przez "przypadek" usunąłeś mówi przez się ;)

3

Na dobranoc dla tych którzy twierdzą, że "PiS i PO to to samo" zostawiam tą jakże piękną statystykę.
https://x.com/piswenezuela/status/1668617769451937792
Dobranoc ;)

1

@AlexDark00 Można powiedzieć, że Mamoa nieco przyćmił Diesel'a.

1

@Rust_Cohle Jest wysoko, co nie? Hahahah

4

@Kgorecki2500 "Oczywiście, że byśmy się obronili. Polacy już nie takie rzeczy robili."

Sugerujesz, że z tym (Nie)rządem na czele byśmy się obronili xD?

Sam chyba nie wierzysz w to co piszesz :D?

0

@Rust_Cohle To odpalaj jedynkę w takim razie

0

@Rust_Cohle Sorry, umknęło mi to, ale fakt 9-tka to straszny syf.

Dziesiątkę z czystym sumieniem mogę polecieć, bo nie ma tam AŻ takiej abstrakcji i Mamoa dodał bardzo dużo świeżości do serii + Cena fajnie zagrał swoja rolę

Ja "10" daję takie mocne 7,5/10

1

@AlexDark00 Której? Tej ostatniej czy tej z kulą :D?

@Rust_Cohle Nie jest to topka Szybkich, ale i tak bije na łeb taką 8-kę czy 9-tkę.
Dla mnie ogólnie na +, postać Jasona Mamoy dodała sporo świeżości do serii

1

@lucas/catalan Jasne, że są, jak wszystkiego zresztą, aczkolwiek w przypadku tych marek Sebek z Karinką nie chodzą i nie wożą się jakby chodzili w Balenciadze, Pradzie czy Louis Vuitton ;)

Generalnie, jeśli o mnie chodzi, to staram się sam sobie wyznaczać "trendy" i ubierać się dosyć oryginalnie, dlatego stronię od tego typu marek, a jak już kupuję coś oryginalnego to zazwyczaj coś mało popularnego z Nike czy Adidasa, z drogich ciuchów mam tylko Triple Ski z Balenciagi i to wszystko.

1

@Crashynski Kiedyś Guess, Calvin czy Tommy Hilfiger były ok, ale z czasem jak co druga Karynka i Sebuś mieli na sobie te ciuchy (nierzadko podróby z allegro), to niestety w obecnej chwili szczytem obciachu jest w tym chodzić :/

1

@DaPidejpi "Przecież i tak coraz więcej ludzi widzi, ze jest madryciakiem"

Robisz mi wieczór :D
Widzę, że już nawet jeden Radler 0 zmiata Cię z planszy xD

Uważaj tylko, zebyś se drugi raz konta przez przypadek nie usunął ;)

6

@lucas/catalan Tani high end dla dziewczynek, które myślą, że są drogo ubrane xD

2

Wymiana: Leo Messi wraca do Barcelony, ale tylko pod warunkiem, że @LM10GOAT, @DaPidejpi i @Lionel_Messi10 usuwają konta.

Bierzecie?

3

@molibden A mi przede wszystkim na dobrze Polaków! (nie popieram Trumpa).

Ukraińców poza tym, że walczą również za nas mam gdzieś.

1

@LM10GOAT Z obecnych Bruno Guimaraes za Busquetsa/Neymar

Ze starych z tych co dla nas nie grali to Kaka

2

@tomek8756 "działania" xD
Skończy się dalszym wchodzeniem w dupę komika (Zełęskiego) i jego narodu.

6

@Kondziubarca Nie mów tak, na Boga!
Przecież to nasi bracia kochani...

2

@kamil9040 Tak oczywiście, ruskie użyją atomu xD

2

@DonCarletto Załatwi jej jakiego latynosa z ARG to się zgodzi.

1

@Kgorecki2500 Oczywiście, że tak, bo lubię dobrze wyglądać.

Z tym, że ja od kilku lat się nie golę na zero, tylko, przycinam, konturuję itp

0

Przychodzę na rozmowę z Semi Automatic, z Semi Automatic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?