0

@Kessie Chwalę, zdecydowanie chwalę

1

@tomek8756 Do Mikołajek odpocząć od codziennego zgiełku ;)

0

@LM10GOAT Więcej niż twoje IQ to na pewno, dzieciaczku z multikontem

6

Pozderki dla oznaczających mnie napinaczy
https://zapodaj.net/plik-UDA8AXG7EF
@Rust_Cohle @DaPidejpi @BorzyKrzys ^_*

0

@LM10GOAT Całkiem rzeczowy dużo wnoszący komentarz.

3

@Herato Oczywiście, że tak, Maradona i Pele bez podjazdu na przestrzeni całej kariery

1

A czy ty, jesteś na Pucharze TYMBARKU?

0

@IronSanHybrid Chodzi o to, że w PL jest to spotęgowane

1

@IronSanHybrid Jak mieszkasz w PL to na pewno

0

@BulaKG Jest już skład Niemców

1

@Khajio Słodziutka brzoskwinka

3

Pozderki z Mazurskiego weekendu :D
https://zapodaj.net/plik-GohzoOzM7L

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

@Maciek069 Lo Celso wg ciebie jest przeciętnym randomem xD?

0

@reakwon Dlatego dobrze jest sobie rozsądnie dobrać partnerkę życiową a nie brać pierwsze lepsze co wpadnie, bo potem jest co jest.

0

@KlonaZepan Akurat Lo Celso jest git

5

@insp1re
1. Xavi
2. Iniesta
3. Busi

0

@Luciano99 Serio, dokładnie, zauważyłem tą samą tendencję

0

@takisobiektos Ale się żeście uepali tych Tottków

Odnoszę się do tego z poziomu kibica Barcy a nie Spurs, ale widzę, że też macie problemy z czytaniem xd

1

@Medium Tak, bo ciśniesz bekę z Barcelony gdzie Arsenal przez grube lata nie wygrał ligi a co dopiero mówić o LM xD

0

@Medium A i tak wygrywamy ligę w przeciwieństwie do bogatego Arsenalu xD

0

@AFA90 W nawiązaniu do?

1

@AFA90 15 km to jest nic, jakby mi na kimś zależało z wzajemnością to i 100 nie byłoby większym problemem

2

@MarioVeB! Ja mam taką zasadę, że nigdy nie liczę pieniędzy wydanych na koszulki/akcesoria kibicowskie drużyn, którym kibicuję :D

1

@esem91 Ja. Jutro 4:1 dla nas

0

Ale fart hahahah

0

@Kuczek Dlatego napisałem "prócz"

0

Fati xDDD

0

@reloaded Nie, ale jadę jutro do Mikołajek na weekend ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?