HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kessie Chwalę, zdecydowanie chwalę
1
@tomek8756 Do Mikołajek odpocząć od codziennego zgiełku ;)
0
@LM10GOAT Więcej niż twoje IQ to na pewno, dzieciaczku z multikontem
6
Pozderki dla oznaczających mnie napinaczy
https://zapodaj.net/plik-UDA8AXG7EF
@Rust_Cohle @DaPidejpi @BorzyKrzys ^_*
0
@LM10GOAT Całkiem rzeczowy dużo wnoszący komentarz.
3
@Herato Oczywiście, że tak, Maradona i Pele bez podjazdu na przestrzeni całej kariery
1
A czy ty, jesteś na Pucharze TYMBARKU?
0
@IronSanHybrid Chodzi o to, że w PL jest to spotęgowane
1
@IronSanHybrid Jak mieszkasz w PL to na pewno
0
@BulaKG Jest już skład Niemców
1
@Khajio Słodziutka brzoskwinka
3
Pozderki z Mazurskiego weekendu :D
https://zapodaj.net/plik-GohzoOzM7L
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
@Maciek069 Lo Celso wg ciebie jest przeciętnym randomem xD?
0
@reakwon Dlatego dobrze jest sobie rozsądnie dobrać partnerkę życiową a nie brać pierwsze lepsze co wpadnie, bo potem jest co jest.
0
@KlonaZepan Akurat Lo Celso jest git
5
@insp1re
1. Xavi
2. Iniesta
3. Busi
0
@Luciano99 Serio, dokładnie, zauważyłem tą samą tendencję
0
@takisobiektos Ale się żeście uepali tych Tottków
Odnoszę się do tego z poziomu kibica Barcy a nie Spurs, ale widzę, że też macie problemy z czytaniem xd
1
@Medium Tak, bo ciśniesz bekę z Barcelony gdzie Arsenal przez grube lata nie wygrał ligi a co dopiero mówić o LM xD
0
@Medium A i tak wygrywamy ligę w przeciwieństwie do bogatego Arsenalu xD
0
@AFA90 W nawiązaniu do?
1
@AFA90 15 km to jest nic, jakby mi na kimś zależało z wzajemnością to i 100 nie byłoby większym problemem
2
@MarioVeB! Ja mam taką zasadę, że nigdy nie liczę pieniędzy wydanych na koszulki/akcesoria kibicowskie drużyn, którym kibicuję :D
1
@esem91 Ja. Jutro 4:1 dla nas
0
Ale fart hahahah
0
@Kuczek Dlatego napisałem "prócz"
0
Fati xDDD
0
@reloaded Nie, ale jadę jutro do Mikołajek na weekend ;)