1

@czółkovsky Tutaj w sumie można dać "=", bo obaj fatalni :D

To i tak 8:6 dla Atleti

8

Porównanie kadr #2
Atletico Madryt vs Liverpool FC

Oblak = Alisson Becker
Molina > TAA
Savić = van Dijk
Gimenez > Konate
Reguilon < Robertson
Witsel < Fabinho
de Paul > Henderson
Koke > Elliot
Carrasco < Salah
Morata > Nunez
Griezmann > Luis Diaz

Wynik:
8:5 dla Atletico

1

@DonCarletto Chłopczyk szuka zaczepki, co zrobisz :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ElTomas Za pierwszym razem umowa na rok (20 dni), za drugim miałem już na nieokreślony i też 20 dni urlopu, więc nie wiem jak z tego nie było problemów, jak jest tak jak piszecie

2

@Szklaner Strasznie powierzchowne podejście, patrząc na to, że rządzą nami pisiory

0

@MesQueUnClub_87 To dziwne, bo 2 i 3 lata temu nie miałem dwutygodniowego urlopu i wszystko przeszło na luzie, bez tłumaczeń itp. Po prostu przełożony się mnie spytał, na kiedy chcę urlop, a ja mówiłem, że nie chce, i to wszystko.

Nie wiem w końcu od czego to zależy.

1

@jaras121 Nie musi mieć, to wszystko zależy od firmy.

1

@tristan87 W Stanach byłby już podziurawiony, a ci ''policjanci'' to się co najwyżej na ochronę do Biedronki nadają, żeby łapać niepełnosprawnych co ukradli batonika za złotówkę.

0

@BorzyKrzys Coś w tym jest, dlatego często omijam gorące nt polityczne i robię sobie przerwę na jakiś czas.

Każdy jest za kim jest, ale mimo wszystko nadal wszyscy jesteśmy ludźmi i staram się nie "gotować" polityką, z różnym skutkiem, ale się staram.

0

@BordowyPtak W życiu nie obciążyłbym sobie psychiki do tego stopnia :p

Mieszkałem przez dłuższy czas z matulą i moja byłą, które się dogadywały, daj Pan spokój xD

0

@tristan87 Zapomniałeś o Alonso

0

- "Kiedy Zieliński zagrał dobry mecz w kadrze? Chciał ośmieszyć rywala a ośmieszył sam siebie. To nie była strata, to była asysta! Trzeba zastanowić się nad dalszą grą tego zawodnika w reprezentacji..."

Janek w formie XD

5

@macio_944 Miałem to samo pierwsze wrażenie xD

0

@VegetaPolska Co polecasz obstawić, bo z tego co wiem bardzo mocno śledzisz jej życie prywatne ^^
https://zapodaj.net/plik-8p4gbAUU11

1

@fart W końcu...

7

@Przemek2323 Przemo jest ładna pogoda, wyjdź w końcu na dwór z tej piwnicy

1

@masq LecOm szyby z okien

0

@Medium Dziwi*

0

@Ojciec5tkidzieci Uczę się od najlepszych :p

@Medium Nic mnie nie boli, tylko zadziwia mnie jak łatwo szufladkujesz ludzi na podstawie filmików z twittera czy swoich (domniemam) osobistych doświadczeń.
Gadasz trochę jak mój znajomy, któremu nie wychodzi żadna relacja, bo nawet nie ma w sobie na tyle odwagi, żeby na luzie zagadać do randomowej dziewczyny, a potem płacze, że każda to k***a xD

0

@DaPidejpi Patrząc na to co robimy sezon w sezon - to myślę, że tak.
Newcastle może być takim drugim Leicester, z tym, że Lester miało wtedy mega farta, że niemal cała czołówka była w dołku a oni regularnie punktowali.
Newcastle z kolei ma teraz mocne City, powracający Arsenal i United, nieprzewidywalne Tottki czy Brighton z Aston Villą, które mogą urywać punkty

0

@Medium Koszulkę już kupiłeś?

@Rust_Cohle Mimo zarządzania przez arabów, to bardzo mądre ruchy transferowe póki co

1

@DaPidejpi Masz jakiegoś screena albo link na YT?

0

@Rust_Cohle I to się nazywa gra o mistrza, a nie jak te przegrywy z Emirates ;)

2

@mcsarna Tak, z tym, że ja mam tak z Ekstraklasą i Premier League. La Liga z roku na rok coraz bardziej mnie nuży.

Ale ja nie siedzę godzinami, nie analizuję i nie porównuje ;)

0

@Medium Ja zaczynam poboczne wątki?
A kto napisał "Kenów z tęczowa flagą na żylecie"?

Sam zaczynasz polityczną papkę, po chwili zarzucając mi, że to ja zaczynam "poboczne wątki" xD

Widzę, że mocno uderzyło ci to Karmi.

6

@arasz1819 Szczególnie na tematy depresji, ale kto by to pamiętał :D

0

@Medium Wolę Ciebie - konfiarza i gościa dla, którego każda Polka to "p0lka" ;)

Trzymaj się tam w tym grajdole na Emirates, bo we Wrześniu skopiemy wam dupę :p

0

@Medium A ja pozdrawiam z Etihad Stadium (1:4) i MEMirates Stadium (1:3) ;)

Edit: Ale ty wiesz, że Tottki nie grają w LKE? Poza tym i tak polecicie w grupie LM xD

1

@Rust_Cohle Arsenal za to sukces za sukcesem ;)

W lidze wyru****y przez City, w LE szybka zawijka, w FA CUP w łeb xD

@Medium Mistrzowski sezon co nie Mediumie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?