HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
100
"İlkay Gündoğan: „Saudyjczycy? *śmiech* Myślę, że zawodnik udaje się tam tylko wtedy, gdy nie ma ofert z europejskich drużyn lub ceni pieniądze bardziej niż marzenia."
Szef!
0
@Comfortable_ CSik? :D
1
@koziar Zdecydowanie ma potencjał na zagraniczną karierę.
@DonCarletto Ooo widzę identyko jak ja :p
2
Roksana Kręgiel, Viki Gabor, Sara James
Jakbyście to ułożyli od najlepszej do najgorszej (oczywiście w kwestii muzycznej ^-^)?
1
@macio_944 Dorzucimy koszulkę Realu Kohela i @robertlewandowski powinien się ugiąć i nam sprzedać
1
@macio_944 Możemy się złożyć na pół ;)
Mam 5,23 zł w gotówce, gwoździa i starą gumę du żucia, starczy?
1
@Kondziubarca I ta ''(1)'' przy Romero xD
Jak nie mamy hajsu na Roque, to już lepiej było wziąć Brozovicia i jakiegoś budżetowego zmiennika dla Lewego (Auba?).
2
Komentarz usunięty
8
@Deviler Boją się skur...
I bardzo dobrze! Po zwycięstwo Panie były przewodniczący!
0
@Krzysztof1987 3 dni* ;)
5
''Druga armia świata'' xD
Zabrać im atomówki to zachód z NATO w tydzień by ich przejęli
7
@draxidox No faktycznie ''pięknie''...
Jak Polskę masz w dupie to na pewno
28
@Rastafarnianin TeLeWiZjA pUbLicZnA xDDD
Redaktorek zaorany jak pet
1
@JohnA Mashup albo blend – umiejętne połączenie ze sobą dwóch piosenek w celu osiągnięcia nowej, spójnej kompozycji. Ich autorzy wykorzystują zazwyczaj różne gatunki muzyki, studyjne produkcje.
Ano tak ;)
1
Tytuł: ALBERTO X SARA JAMES X SENTINO
Autor: typo g
Ale to bangla na subwooferze w furze, w ogóle blendy tego gościa to czyste złoto :D
Polecam
0
@Emhyr Patrząc na ich ruchy, to zaraz pójdą po Ledermana z Rakowa xD
0
@Emhyr Nie podsuwaj im takich pomysłów nawet
2
@JohnA Idąc tym tokiem myślenia, to każdego powinno być stać na jedzenie (patrz Afryka) a jest inaczej.
Dla mnie to pusty slogan Mentzena i nic więcej
1
@AlexDark00 Zacznijmy od tego, że nikt nie będzie nagradzany, bo konfa nigdy nie dojdzie do samodzielnej władzy, a wpadki Mentzena i kompromitacja w debacie z Petru czy o tym, że nie wyklucza koalicji z PiSem tylko mnie w tym utwierdza.
2
@Encore @VegetaPolska z dziesięciu dowodów by zagłosował XD
3
@barcanawieki A za rok będzie ta sama gadka, że nie stać nas na ŚPD, i 2 lata będziemy się z nim męczyć...
2
@Sysia11 Dokładnie. Sergio jaki był taki był, ale i tak był lepszy niż średniak Parejo, co swój sufit ma w drużynach pokroju Villarreal czy Valencii
13
@negreanu Hahahahah
Nie wiem z kogo mam większą bekę :D
Z Mentzena czy z wyborców konfy, którzy wierzą/yli, że nie wejdą w koalicję z pisiorami xD
Ale wiadomo, Sławek tylko "żartuje"
0
@maroon Otóż nie tym razem niestety :/
0
@ChampionLW Ja o 6:15 i zapis do lekarza, pozdrawiam ;)
2
@Dari0G No jak mało jej syna nie potrąciłem, bo w ostatniej chwili mi wybiegł pod koła a mamusia z twarza w telefonie, to co miałem zrobić?
Pogłaskać po głowie i może przeprosić, kiedy to ona nie stosuje sie do zasad ruchu?
Chwała Bogu, że miałem refleks i go wyminąłem, bo różnie mogło być
0
@Death_voice Ok no to spójrzmy w takim razie analogicznie na ten sezon gdzie Messi ma dostać ZP w głównej mierze dzięki MŚ a osiągnięcia Haalanda są deprecjonowane, bo Leo wygrał mundial xD
To jak to w końcu jest?
Decydują indywidualne statystyki czy trofea drużynowe :) ?
Przecież idąc tą logiką, to Norweg powinien wygrać w cuglach tego balona.
3
It's kajnda krejza na TVPiS1 ^^
Jedna piosenka i już pograne
Dawno nie widziałem takiego "one hit wondera" xD
4
@AlexDark00 To samo dla świętych krów (pieszych) co mają chodnik 2 metry obok a chodzą po ścieżkach rowerowych...
Wczoraj mało dzieciaka nie rozjechałem na ścieżce jak jechałem Veturilo nieopodal Pałacu Kultury.
A mamusia do mnie że jak jeżdżę i żebym uważał, a ja mówię, że po pierwsze ścieżka jest tylko dla rowerów i, że jak chce to mozemy podejść do patrolu policji (który stał ze 30m od nas), i co? Mordka zamknieta...
1
@Herato To co powiesz o ZP za 2010r gdzie Xavi i Iniesta wygrali Mundial? :D
Tutaj ten balon dla Messiego to jest skandal (no offence oczywiście).