HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sawik_10 Tym bardziej, że możemy skupić się stricte na lidze, co jest sporym plusem ;)
0
@Rust_Cohle Mam to szczęście, że kibicuję też Barcy, więc detoks od LM mi nie grozi a i przeżyłem 3 triumfy w tychże rozgrywkach ;)
A Twoje zaczepki jeszcze bardziej utwierdzają mnie w tym, że z dwojga złego wolałbym Arsenal z majstrem niz losserpool ^_^
0
@Rust_Cohle Powodzenia w Lidze Mistrz... a nie czekaj xD
Zresztą ciesz się, bo pewnie znowu byście wyrwali na łeb od Realu ;]
3
@Danny Gaucho A w nocy, lodziak z bitą śmietanką ;]
0
@Encore To ja codziennie.
Nawet nie wiesz jaką robotę robi taki rowerek
0
@gumaz Rodzina, aktywność fizyczna, marzenia, muzyka
1
@Pawlak1992
Ulubiony - Carles Puyol
Znienawidzony - Emilek Martinez i Paredes
0
@brzucho 100% racji, skała nie do przejścia.
Mega szkoda, że wybrał MŚ kosztem dalszej kariery :(
2
@nelson25 Całą swoją rodzinę niech wystawi, to zejdzie jej uśmieszek z twarzy.
Nie ma głupszego ugrupowania w Polsce niż lewaki, no zwyczajnie nie ma
1
@takisobiektos No i co w związku z tym? Rozumiem, że powinienem być zaślepiony jak ci z kolorowymi awatarami i nie krytykować idiotyzmów klubu, bo im kibicuje?
0
@John_Doe PiS "dał" na ten tunel zawrotne 2 mln złotych xD
Więc co ty tu wklejasz?
0
@tomek8756 Byś zobaczył jak u mnie na początku gimnazjum ławki latały xD
16
@Zoker I bardzo dobrze.
Niech wchodzą im jeszcze mocniej i udają wielkich wyznawców poprawności...
15
@MesQueUnClub96 Hahahah, co za idiota xD
0
@Emhyr A zarazem kapitalny performance Lucasa ;p
7
@tbas Ahh ci inżynierzy :p
Piękny widok, szczególnie ten przy upadku latarni
1
@SnieguPlock Konieczne to jest zrobienie przelewu na moje konto, jak wrócę z Seszeli to ci wtedy napiszę.
1
@barcowy1899 Jakbyśmy ich nie zlekceważyli tak jak Mołdawii to myślę, że tak
2
@Emhyr Mecz z Tottkami to imo jeden z najlepszych w historii LM
5
@adambądkowski93 Odezwali się - serbowie potęga piłkarska xd
1
@Gracek10 Z całym szacunkiem, ale bramki Rodriego czy drewniaka Nuneza ładniejsze
1
@Foro First time?
2
@MessiForeverTheBest Fajnie się trolluje?
1
@DaPidejpi Spokojnie, to tylko kolejne lewackie troll konto ;)
Spójrz na staż tego Robba
8
J.Kaczyński: "Nasz rząd dba o interesy Polaków"
XD
4
@Kubsoleon Pewnie chodziło mu o turniej w kontekście rep. Polski
8
@Death_voice @Bykunn To są te matki z dziećmi i ci, którzy uciekają za lepszym jutrem?
0
@BulaKG A jak myślisz, patrząc po moim nicku? :p
Tutaj nie mam żadnego dylematu, zdecydowanie Highest in the room z Rosalią i Lil Baby'm na feacie.
A tak poza tym lubię też jego starsze tracki jak "Upper Echelon", kiedy mało kto go jeszcze kojarzył, "goosebumps", "Butterfly Effect", "Gatti" z Popem, "Franchise" czy "Sicko Mode".
10
@Encore No co, rzucił zaporową cenę, bo nie chce go sprzedać i tyle
1
Komentarz usunięty