0

@Sawik_10 Tym bardziej, że możemy skupić się stricte na lidze, co jest sporym plusem ;)

0

@Rust_Cohle Mam to szczęście, że kibicuję też Barcy, więc detoks od LM mi nie grozi a i przeżyłem 3 triumfy w tychże rozgrywkach ;)

A Twoje zaczepki jeszcze bardziej utwierdzają mnie w tym, że z dwojga złego wolałbym Arsenal z majstrem niz losserpool ^_^

0

@Rust_Cohle Powodzenia w Lidze Mistrz... a nie czekaj xD

Zresztą ciesz się, bo pewnie znowu byście wyrwali na łeb od Realu ;]

3

@Danny Gaucho A w nocy, lodziak z bitą śmietanką ;]

0

@Encore To ja codziennie.

Nawet nie wiesz jaką robotę robi taki rowerek

0

@gumaz Rodzina, aktywność fizyczna, marzenia, muzyka

1

@Pawlak1992
Ulubiony - Carles Puyol
Znienawidzony - Emilek Martinez i Paredes

0

@brzucho 100% racji, skała nie do przejścia.
Mega szkoda, że wybrał MŚ kosztem dalszej kariery :(

2

@nelson25 Całą swoją rodzinę niech wystawi, to zejdzie jej uśmieszek z twarzy.

Nie ma głupszego ugrupowania w Polsce niż lewaki, no zwyczajnie nie ma

1

@takisobiektos No i co w związku z tym? Rozumiem, że powinienem być zaślepiony jak ci z kolorowymi awatarami i nie krytykować idiotyzmów klubu, bo im kibicuje?

0

@John_Doe PiS "dał" na ten tunel zawrotne 2 mln złotych xD
Więc co ty tu wklejasz?

0

@tomek8756 Byś zobaczył jak u mnie na początku gimnazjum ławki latały xD

16

@Zoker I bardzo dobrze.
Niech wchodzą im jeszcze mocniej i udają wielkich wyznawców poprawności...

15

@MesQueUnClub96 Hahahah, co za idiota xD

0

@Emhyr A zarazem kapitalny performance Lucasa ;p

7

@tbas Ahh ci inżynierzy :p

Piękny widok, szczególnie ten przy upadku latarni

1

@SnieguPlock Konieczne to jest zrobienie przelewu na moje konto, jak wrócę z Seszeli to ci wtedy napiszę.

1

@barcowy1899 Jakbyśmy ich nie zlekceważyli tak jak Mołdawii to myślę, że tak

2

@Emhyr Mecz z Tottkami to imo jeden z najlepszych w historii LM

5

@adambądkowski93 Odezwali się - serbowie potęga piłkarska xd

1

@Gracek10 Z całym szacunkiem, ale bramki Rodriego czy drewniaka Nuneza ładniejsze

1

@Foro First time?

2

@MessiForeverTheBest Fajnie się trolluje?

1

@DaPidejpi Spokojnie, to tylko kolejne lewackie troll konto ;)
Spójrz na staż tego Robba

8

J.Kaczyński: "Nasz rząd dba o interesy Polaków"

XD

4

@Kubsoleon Pewnie chodziło mu o turniej w kontekście rep. Polski

8

@Death_voice @Bykunn To są te matki z dziećmi i ci, którzy uciekają za lepszym jutrem?

0

@BulaKG A jak myślisz, patrząc po moim nicku? :p

Tutaj nie mam żadnego dylematu, zdecydowanie Highest in the room z Rosalią i Lil Baby'm na feacie.

A tak poza tym lubię też jego starsze tracki jak "Upper Echelon", kiedy mało kto go jeszcze kojarzył, "goosebumps", "Butterfly Effect", "Gatti" z Popem, "Franchise" czy "Sicko Mode".

10

@Encore No co, rzucił zaporową cenę, bo nie chce go sprzedać i tyle

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?