HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nieźle odpływają w tym pisowskim grajdole
''2008r Putin przedstawił Tuskowi operację rozbioru Ukrainy'' XDDD
0
@Mns21 Bezsprzecznie City
5
@ranger3120 Żeby tak było, to chyba musiałyby grać nago ;)
1
@tomek8756 Ekh, że też nie miałem takiej nauczycielki w szkole ^^
5
@tomek8756 @VegetaPolska w ekstazie, bo będzie miał fizyczny kontakt z Poly ^-^
2
@tristan87 Ty nigdzie, za to moi przedmówcy mocno się spłakali.
@KlonaZepan Nigdy nie płakałem, nie płaczę i nie będę płakał, bo takie gierki słowne są całkiem powszechne w piłce i są jej częścią.
@DaPidejpi Jak nie haczenie o Legię, to przyklepywanie mi Madrytu xD
Bierz połowę dapiś
13
@DaPidejpi Za to dobrze, że Ty jesteś mocny i masz pełno
@Mario96w Dokładnie, śpiewają sobie wbijając szpileczkę w Napoli (co w piłce często się zdarza), a chłopy się spinają jakby co najmniej ich okradł xD
1
@Sulimo Jak już jesteśmy w temacie Simpsonów.
https://www.instagram.com/reel/CuG28wXMelU/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Czyżby kolejne proroctwo :D
1
@Kondziubarca No co?
Zarabia pengę dla rodziny :p
0
@DaPidejpi Wygrali 2:0, więc co tam jeszcze płaczesz chłopczyku?
1
Kolejny karny dla Gwadelupe!
Nie no, takim anemicznym i sygnalizowanym strzałem chciał zaskoczyć xD
1
No i Gwatemala po ładnej akcji wyrównuje na 2:2, strzelcem Rubio Mendez
Edit: Już 3:2 dla Gwatemali, ładny comeback
1
@Adran360 Pytam, bo poziom tego spotkania ''zacny'' :D
Czuję się jakbym oglądał jakąś 2 ligę xD
Ale widzę, że USA, Kanada, i Meksyk (prócz ostatniej wpadki z Katarem) ładnie jadą
3
Gwadelupa prowadzi z Gwatemalą 2:1 :D
Tak w ogóle, ten Gold Cup to odpowiednik Euro i Copa America czy jakiś oddzielny turniej?
2
Tytuł: Superhero (Heroes & Villains)
Autor: Metro Boomin & Future
Gorąco polecam, jeden z najlepszych albumów zeszłego roku!
@BXOD @unbelievable @kryhaa @Tollusiek @czółkovsky
0
@LM10GOAT Lil Baby totalny kozak!
12
@macio_944 Powiem Ci, że też ostatnio o tym myślałem.
W TV wieczne problemy, katastrofy, dramaty czy ogólnie negatywny przekaz, w internecie nieznajomi sobie ludzie plują na siebie jadem o byle pierdołę, a potem się dziwić, że mamy wzrosty osób z depresją czy samobójstw...
24
@tristan87 Gvardiol, Alaba i Militao nad Araujo xDDD
Gruby towar sobie zapodają w tym ESPN
1
@tristan87 Courtois na 1, Alisson na 3, Oblak na 5 xDDD
0
Ej Mati, znowu lubimy Gulera :D
0
@Luciano99 Patrząc na to jak się wypowiada o Barcy, to pewnie jakaś madrycka opcja
0
@michal26 Jeszcze tylko Braun z Korwinem i może pomyślę
1
@Kgorecki2500 Mają Joselu ^^ I od bólu Rodrygo może zagrać
1
@Sysia11 W lidze może i tak, ale United nawet w momencie gdy po Fergusonie latami byli średniakami, to i tak potrafili dopinać gwiazdy albo przyszłe gwiazdy ;)
0
@Sysia11 Będą, bo Barca i Real to gigantyczne marki i poziom ligi za wiele tutaj nie zmieni. To sam było i jest z United
0
@LaLigaPD Póki, nie zobaczę oficjalki Realu to nie uwierzę
1
@Culers Nie, nie ma jeszcze nic oficjalnego
0
@barcelonaLM Ja tam nie będę jakoś mocno rozpaczał jeśli nie przyjdzie, bo ściągnęliśmy Gundogana, którego bardzo tu chciałem i mam mega zajawkę na jego grę i na to jak się pokaże
0
Guler z przekazem do La Bamby :p
https://youtube.com/clip/UgkxgrnjcRRXtCp7NxtsJWv2fdg7M35Bcwa9
0
@mekston Widziałem to już z jakieś 2 tygodnie temu, ale Ruścik ma jeszcze Internet Explorera więc mu wybaczam.