0

Czy Romero odtańczył już hakę na streamie?

10

Kolejna kompromitacja Gerardzika aka "tier1" xD

0

@QQL5 W kwestiach finansowych to na pewno szybsza zmiana pracy, zrobienie kursów i szybsze budowanie kariery zawodowej.

Na pewno, szybciej zadbałbym o swoje zdrowie, przez co nie popadłbym w nadwagę i inne problemy zdrowotne, i w końcu zagadałbym do dziewczyny, która od zawsze mi sie podobała, ale teraz jest już za późno ;(

3

@Peciak Szkoda, że nie: "nie będę wyśmiewał osób cierpiących na depresję".

1

@AFA90 Zobacz na wpis Mbappé na twitterze xD

1

@Kgorecki2500 I świeże powietrze w trakcie ;)

2

5

13

Precz z cenzurą!

Zostawcie dobrych chłopaków, (oczywiście nie chodzi o Kohela) ^_*

1

@MichuZ44 Rrrobi wrrrażenie

0

@PIWOSZ89 To idź na escort peel

7

Karczewski jaka kompromitacja w Radiu Zet xDDD

0

@hayek Martw się lepiej swoim Realem madryciaku

41

@MarioVeB! Mylisz się, i to bardzo.
Nie jestem nacjonalem, ani nie popieram i nie głosuję na Konfederację, a mimo wszystko brzydzi mnie to nachalne wpieprzanie polityki, LGBT czy upodlonych czarnych do sportu.

Barca niby wyznaje zasadę równości i wspierania społeczności, ale z drugiej strony nie chce podpaść muzułmanom i zaķłada osobny profil xD

Czy to nie czysta hipokryzja?

0

@Emhyr Nie no, niech on już zostawi tą Opozdę, ona się sama nie raz zaorała/ora

1

@patrix211 Na liverpoolarza

3

@patrix211 A podatki muszą być NiSkiE I pRoStE

0

@takisobiektos 70 melonów to imo spoko cena za Francuza.
100M to można wołać za ter Stegena czy Courtoisa

15

Z okazji Pride Month pragnę przypomnieć, że zdarzają się takie sytuacje, że biologiczny, podkreślam, biologiczny mężczyzna może urodzić dziecko.

0

@Rust_Cohle Prosisz się, oj prosisz

0

@Rust_Cohle Co mnie kurła nie oznaczyłeś przy Tottkach :/?

@Encore Tu to akurat w dużej mierze trzeba "podziękować" Conte...
Mam nadzieję, że za Postecoglu się odbuduje

0

@HypeR Pocieszam się, że "Rodeo", "Astroworld" i "Jackboys" były kozackie a i Travis rzadko kiedy zawodzi w swoich projektach.

@Comfortable_ Dlaczego aż tak źle oceniasz ten krążek, kiedy nie wiadomo jeszcze nawet jaka będzie tracklista?

5

Coraz bliżej Utopii!


Mam nadzieję, że przebije Astroworld i spełni pokładane oczekiwania
@BXOD @unbelievable @Tollusiek @czółkovsky

8

@Kgorecki2500 Ona taka nie jest ;)

@Compadre Ale jakiego zasięgu?
Zasięgi to oni mają na IG czy na Twitterze a nie na La Rambli na, której mały odsetek to ogląda xD

8

Ależ Karolek ze złodziejką będą pięknie monetyzować temat bombelka xD




17

@Peciak I tak wyższy niż Twój poziom.

Odezwał się - Peciak, który cisnął bekę z osób zmagających się z depresją.
Akurat ty jako jeden z ostatnich powinieneś kogokolwiek umoralniać w tej kwestii...

0

@masq Ale żona, czy ta którą byś "obracał" xD?

0

1

@BorzyKrzys 24 cm robią swoje Krzysiu ^^

3

@MesQueUnClub96 W picie ^-*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?