HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Romero odtańczył już hakę na streamie?
10
Kolejna kompromitacja Gerardzika aka "tier1" xD
0
@QQL5 W kwestiach finansowych to na pewno szybsza zmiana pracy, zrobienie kursów i szybsze budowanie kariery zawodowej.
Na pewno, szybciej zadbałbym o swoje zdrowie, przez co nie popadłbym w nadwagę i inne problemy zdrowotne, i w końcu zagadałbym do dziewczyny, która od zawsze mi sie podobała, ale teraz jest już za późno ;(
3
@Peciak Szkoda, że nie: "nie będę wyśmiewał osób cierpiących na depresję".
1
@AFA90 Zobacz na wpis Mbappé na twitterze xD
1
@Kgorecki2500 I świeże powietrze w trakcie ;)
2
W końcu!
https://zapodaj.net/plik-kBjOggSva1
5
@wpwelement @FCB_dimiC vs @Rust_Cohle @MesQueUnClub96
Dawać mnie tą walkie
13
Precz z cenzurą!
Zostawcie dobrych chłopaków, (oczywiście nie chodzi o Kohela) ^_*
1
@MichuZ44 Rrrobi wrrrażenie
0
@PIWOSZ89 To idź na escort peel
7
Karczewski jaka kompromitacja w Radiu Zet xDDD
0
@hayek Martw się lepiej swoim Realem madryciaku
41
@MarioVeB! Mylisz się, i to bardzo.
Nie jestem nacjonalem, ani nie popieram i nie głosuję na Konfederację, a mimo wszystko brzydzi mnie to nachalne wpieprzanie polityki, LGBT czy upodlonych czarnych do sportu.
Barca niby wyznaje zasadę równości i wspierania społeczności, ale z drugiej strony nie chce podpaść muzułmanom i zaķłada osobny profil xD
Czy to nie czysta hipokryzja?
0
@Emhyr Nie no, niech on już zostawi tą Opozdę, ona się sama nie raz zaorała/ora
1
@patrix211 Na liverpoolarza
3
@patrix211 A podatki muszą być NiSkiE I pRoStE
0
@takisobiektos 70 melonów to imo spoko cena za Francuza.
100M to można wołać za ter Stegena czy Courtoisa
15
Z okazji Pride Month pragnę przypomnieć, że zdarzają się takie sytuacje, że biologiczny, podkreślam, biologiczny mężczyzna może urodzić dziecko.
0
@Rust_Cohle Prosisz się, oj prosisz
0
@Rust_Cohle Co mnie kurła nie oznaczyłeś przy Tottkach :/?
@Encore Tu to akurat w dużej mierze trzeba "podziękować" Conte...
Mam nadzieję, że za Postecoglu się odbuduje
0
@HypeR Pocieszam się, że "Rodeo", "Astroworld" i "Jackboys" były kozackie a i Travis rzadko kiedy zawodzi w swoich projektach.
@Comfortable_ Dlaczego aż tak źle oceniasz ten krążek, kiedy nie wiadomo jeszcze nawet jaka będzie tracklista?
5
Coraz bliżej Utopii!
Mam nadzieję, że przebije Astroworld i spełni pokładane oczekiwania
@BXOD @unbelievable @Tollusiek @czółkovsky
8
@Kgorecki2500 Ona taka nie jest ;)
@Compadre Ale jakiego zasięgu?
Zasięgi to oni mają na IG czy na Twitterze a nie na La Rambli na, której mały odsetek to ogląda xD
8
Ależ Karolek ze złodziejką będą pięknie monetyzować temat bombelka xD
17
@Peciak I tak wyższy niż Twój poziom.
Odezwał się - Peciak, który cisnął bekę z osób zmagających się z depresją.
Akurat ty jako jeden z ostatnich powinieneś kogokolwiek umoralniać w tej kwestii...
0
@masq Ale żona, czy ta którą byś "obracał" xD?
0
@Cotutajsiedzieje Ok.
1
@BorzyKrzys 24 cm robią swoje Krzysiu ^^
3
@MesQueUnClub96 W picie ^-*