HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@abram3k Tonali wg Ciebie jest plackiem xDDDD?
3
@Sulimo Radioactive też jakoś tak miło się słucha
2
@Arkon Wracamy na tron!
2
@Arkon 5:0*
Przecież tutaj koło dwucyfrówki się zakręci
2
Wszołek do Kramera, i mamy 3:0 dla Legii!
@fart
Edit Już 4:0*
0
@Rust_Cohle Winny się tłumaczy
1
@Rust_Cohle Milcz madryciaku
@KlonaZepan Widzę, że solidną dawkę klonazepamu zapodałeś xD
2
2 szybkie bramki Kramera i Guala i mamy 2:0 dla Legii!
0
@FcPortoFan1999 15/16 dokładnie.
0
@AmigoBlancos Jak on już dogadany z Liverpoolem
2
Na sport.tvp.pl pierwszy zagraniczny sparing Legii z Botosani ;)
@fart @FcPortoFan1999
0
@hayek No tak gównokluby, bo oświecony hayek tak sądzi xD
Najlepiej zostawić samą LM, żeby słabsze drużyny nigdy nie dostąpiły udziału w europejskich pucharach...
0
@hayek "gownoklubów" xDDD
Ale z tego co wiem, nie ma tam Twojego Realu
1
@Katalończyk 99 Sentino i Daria Zawiałow
4
Pałac Kultury i Nauki wieczorem
5
@whoocash19841 A ja z kolei mam bekę z ludzi, którzy mają kijka w czterech literach.
Już to widzę, jakby np Messi przechodził obok twojego domu i nawet byś nie zagadał, hmm
3
@DaPidejpi Dobrze, że Elgiebety nie są roszczeniowe, i nie myślą, że im się wszystko należy
1
Ależ ekipa na koncercie Beyonce
https://x.com/thats_clever_/status/1673817458954711044
Zbić pionę z Jay-Z - marzenie :D
0
@Kondziubarca Papszun wiedział kiedy się ulotnić :p
5
@Transu96 Chyba raczej Oliwka Brasil aka @jowita
0
@Mroziu Mogą, ale w takim razie po co narzeka, że napisałem "z nami" do wyżej wymienionych użytkowników?
Jak czegoś nie rozumie, to po co się udziela i szuka poklasku?
2
@konrad1661 Wiesz, jak Ci się coś nie podoba to nie musisz mi odpisywać - możesz przescrollować...
Poza tym oznaczyłem kolegów @bartas97 i @FcPortoFan1999, którzy wiedzą, że kibicuję Legii, więc Twój wpis jest zwykłym wpisem dla przypierdzielenia się o cokolwiek.
2
Nie lubię go i raczej nie będę płakał, że z nami nie zagra, ale fatalnie to wygląda. Ciekawe czy wróci do formy sprzed kontuzji?
@bartas97 @FcPortoFan1999
0
@Survier Christensen za Inigo i Neymar za Balde ;)
8
@pt9 Nie jest, aczkolwiek śmieszy mnie gadanie o "stabilnych i zdrowych finansach" kiedy mamy deficyt w budżecie, a sporą część socjali sfinansują przedsiębiorcy przelewami do zusu xD
3
@macio_944 Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci sajko fani psują mu tylko PR zakłamywaniem faktów.
29
- Miej 20 miliardów złotych deficytu w budżecie na 2023 rok.
- Wprowadź waloryzację 500+ na 800+ i podnieś minimalną, która od stycznia będzie wyższa o 742 zł brutto
- Gadaj w TVP Info, że stać nas na to, bo mamy uwaga "STABILNE I ZDROWE FINANSE"
- Zarżnij małych przedsiębiorców, którzy będą musieli płacić dużo wyższy Zus i wszelkie składki, a co za tym idzie będą finansować dalsze rozdawnictwo xD
Rząd PiSlamu w pigułce
Czyli zabrać przedsiębiorcom poprzez podwyżki minimalnej a oddać otumanionemu elektoratowi...
1
@AFA90 Nie no, z tym "może chodzić" to wiadomo, że nie chodzi mi o koszenie trawnika czy jakieś remonty w domu.
Chodzi mi o to, że możesz sobie zwyczajnie wyjść do parku, iść na rower, na basen czy pojechać do rodziny i nikt się do Ciebie nie doczepi :)
0
@TylkoBarca7273 Aaa to jak tak, to prawnie możesz iść tylko do apteki i do spożywczaka po artykuły pierwszej potrzeby.
Reszta na własne ryzyko
0
@TylkoBarca7273 Nigdy w życiu nie miałem żadnej kontroli ZUSU, a przez ostatnie 2 lata siedziałem grube miesiące na L4 z powodów zdrowotnych.
Jak lekarz wpisze Ci w zwolnienie "może chodzić", to mogą Cię cmoknąć w pompkę.
Takie prawo