2

@abram3k Tonali wg Ciebie jest plackiem xDDDD?

3

@Sulimo Radioactive też jakoś tak miło się słucha

2

@Arkon Wracamy na tron!

2

@Arkon 5:0*

Przecież tutaj koło dwucyfrówki się zakręci

2

Wszołek do Kramera, i mamy 3:0 dla Legii!
@fart

Edit Już 4:0*

0

@Rust_Cohle Winny się tłumaczy

1

@Rust_Cohle Milcz madryciaku
@KlonaZepan Widzę, że solidną dawkę klonazepamu zapodałeś xD

2

2 szybkie bramki Kramera i Guala i mamy 2:0 dla Legii!

0

@FcPortoFan1999 15/16 dokładnie.

0

@AmigoBlancos Jak on już dogadany z Liverpoolem

2

Na sport.tvp.pl pierwszy zagraniczny sparing Legii z Botosani ;)
@fart @FcPortoFan1999

0

@hayek No tak gównokluby, bo oświecony hayek tak sądzi xD

Najlepiej zostawić samą LM, żeby słabsze drużyny nigdy nie dostąpiły udziału w europejskich pucharach...

0

@hayek "gownoklubów" xDDD

Ale z tego co wiem, nie ma tam Twojego Realu

1

@Katalończyk 99 Sentino i Daria Zawiałow

4

Pałac Kultury i Nauki wieczorem


5

@whoocash19841 A ja z kolei mam bekę z ludzi, którzy mają kijka w czterech literach.

Już to widzę, jakby np Messi przechodził obok twojego domu i nawet byś nie zagadał, hmm

3

@DaPidejpi Dobrze, że Elgiebety nie są roszczeniowe, i nie myślą, że im się wszystko należy

1

Ależ ekipa na koncercie Beyonce
https://x.com/thats_clever_/status/1673817458954711044
Zbić pionę z Jay-Z - marzenie :D

0

@Kondziubarca Papszun wiedział kiedy się ulotnić :p

5

@Transu96 Chyba raczej Oliwka Brasil aka @jowita

0

@Mroziu Mogą, ale w takim razie po co narzeka, że napisałem "z nami" do wyżej wymienionych użytkowników?

Jak czegoś nie rozumie, to po co się udziela i szuka poklasku?

2

@konrad1661 Wiesz, jak Ci się coś nie podoba to nie musisz mi odpisywać - możesz przescrollować...

Poza tym oznaczyłem kolegów @bartas97 i @FcPortoFan1999, którzy wiedzą, że kibicuję Legii, więc Twój wpis jest zwykłym wpisem dla przypierdzielenia się o cokolwiek.

2

Nie lubię go i raczej nie będę płakał, że z nami nie zagra, ale fatalnie to wygląda. Ciekawe czy wróci do formy sprzed kontuzji?


@bartas97 @FcPortoFan1999

0

@Survier Christensen za Inigo i Neymar za Balde ;)

8

@pt9 Nie jest, aczkolwiek śmieszy mnie gadanie o "stabilnych i zdrowych finansach" kiedy mamy deficyt w budżecie, a sporą część socjali sfinansują przedsiębiorcy przelewami do zusu xD

3

@macio_944 Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci sajko fani psują mu tylko PR zakłamywaniem faktów.

29

- Miej 20 miliardów złotych deficytu w budżecie na 2023 rok.
- Wprowadź waloryzację 500+ na 800+ i podnieś minimalną, która od stycznia będzie wyższa o 742 zł brutto
- Gadaj w TVP Info, że stać nas na to, bo mamy uwaga "STABILNE I ZDROWE FINANSE"
- Zarżnij małych przedsiębiorców, którzy będą musieli płacić dużo wyższy Zus i wszelkie składki, a co za tym idzie będą finansować dalsze rozdawnictwo xD

Rząd PiSlamu w pigułce
Czyli zabrać przedsiębiorcom poprzez podwyżki minimalnej a oddać otumanionemu elektoratowi...

1

@AFA90 Nie no, z tym "może chodzić" to wiadomo, że nie chodzi mi o koszenie trawnika czy jakieś remonty w domu.

Chodzi mi o to, że możesz sobie zwyczajnie wyjść do parku, iść na rower, na basen czy pojechać do rodziny i nikt się do Ciebie nie doczepi :)

0

@TylkoBarca7273 Aaa to jak tak, to prawnie możesz iść tylko do apteki i do spożywczaka po artykuły pierwszej potrzeby.
Reszta na własne ryzyko

0

@TylkoBarca7273 Nigdy w życiu nie miałem żadnej kontroli ZUSU, a przez ostatnie 2 lata siedziałem grube miesiące na L4 z powodów zdrowotnych.

Jak lekarz wpisze Ci w zwolnienie "może chodzić", to mogą Cię cmoknąć w pompkę.

Takie prawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?