2

@Fabik87 Weź wyćwicz te ruchy

10

@MysticCat To, że na TVNie tego nie puszczają, wcale mnie nie dziwi :D

0

@Rust_Cohle Spokojnie, psycha już niemal naładowana na nowy sezon :p

1

@michaleu Masz bez cenzury?

0

@Lucerfi @HarveySpecter Dzięki za odpowiedź panowie

0

@Lucerfi Wiesz co, pytam głównie dlatego, że pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, a jutro znowu idę na wizytę do lekarza i, żeby nie było problemów z ubezpieczeniem.

@Rust_Cohle Oj nie chciałbyś tak ''walić w uja'' jak ja w tym momencie.
Zero radości z wolnego z takim bólem :(

0

Z racji tego, że La Rambla to istne kompendium wiedzy, to mam pytanie do tutejszych przedsiębiorców i osób zaznajomionych z prawem.

W chwili obecnej z powodów zdrowotnych przebywam na L4, gdzie w czasie mojego zwolnienia w firmie podpisywane były aneksy z podwyżką obowiązujące od 1 lipca, z tym, że ja niestety nie miałem możliwości podpisania tego aneksu.

Więc moje pytanie jest takie. Która umowa mnie w tym momencie obowiązuje?
Ta stara, ze starymi warunkami zatrudnienia czy ta nowa mimo, że jeszcze jej nie podpisałem?

Dodam tylko, że mam umowę na czas nieokreślony.
@michal26 @HarveySpecter

1

@VamosRakieta ''Jego kariera w Barcelonie jest truflą, ale położoną na gównie xD'' xD

Paulo @VENOMStyle Coelho

4

@marcin62 Spokojnie, kolega po prostu chce się wbić do gorących kontrowersyjnym tematem xD

6

@VENOMStyle @mekston @PatrychoO @koziar @Sysia11 Przybywajcie towarzysze

2

@Luciano99 @BorzyKrzys Nie znałem Cię od tej strony

4

@Emhyr Armacioki w ryk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pardonsik Moderacjo

1

@Gwyn Szczególnie woda. Sam jestem zaskoczony

6

@pioz123 Imigranci zarobkowi a imigranci z pontonów to jednak dwie inne rzeczy

0

@ArterkHD Odpoczywam ze spuchniętą nogą i gramy w Fifkę

1

@KrychaFCB Ona jest chora xD
Ale co się dziwić jak to feministka

10

@Ibru123 Ja już się nawet nie nastawiam, ale nie ukrywam jarałbym się

3

@Kgorecki2500 Zawsze miałem łeb do interesów

5

@Kgorecki2500 Przecież to tylko inżynierzy. Pierw zniszczą i popalą a potem dostaną robotę i będą odbudowywać xD

0

Nie LGBT tylko ja z banknotów chcę tęcze

0

@BorzyKrzys A teraz będzie najgorszy, ot co

7

Dziękuję Ci tato, że nie jestem z Paryża

0

@Mns21 Obojętny i zdystansowany.

2

@BarcaInfo Ah shit here we go again...

3

@Rust_Cohle Dlaczego wyśmiewasz naszego historyka?

Zazdrościsz, że wpadły spore "zakupy za 40zł" ^-^

4

@Rust_Cohle @mekston To jest ewenement La Rambli :D

Do tej pory pamiętam jak w sezonie kiedy Max walczył z Hamiltonem o mistrza przy którymś GP miał 264 komentarze w 24 godziny xDDD

1

@PatrychoO Nie myl PO z Lewicą, bo Lewica to nieporównywalnie większy absurd niż każda z partii w Polsce.

Im wystarczy dać mówić i pisać na twitterze xD

1

@Rust_Cohle Słodkiego Prigożyna aniołku ^-^

0

@Rust_Cohle Wybacz, ale nie będę podbijał Ci gorącej ;)

0

@Rust_Cohle Tak mi "siedzisz na bani", że czytam te Twoje wywody z szelmowskim uśmieszkiem ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?