HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Fabik87 Weź wyćwicz te ruchy
10
@MysticCat To, że na TVNie tego nie puszczają, wcale mnie nie dziwi :D
0
@Rust_Cohle Spokojnie, psycha już niemal naładowana na nowy sezon :p
1
@michaleu Masz bez cenzury?
0
@Lucerfi @HarveySpecter Dzięki za odpowiedź panowie
0
@Lucerfi Wiesz co, pytam głównie dlatego, że pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, a jutro znowu idę na wizytę do lekarza i, żeby nie było problemów z ubezpieczeniem.
@Rust_Cohle Oj nie chciałbyś tak ''walić w uja'' jak ja w tym momencie.
Zero radości z wolnego z takim bólem :(
0
Z racji tego, że La Rambla to istne kompendium wiedzy, to mam pytanie do tutejszych przedsiębiorców i osób zaznajomionych z prawem.
W chwili obecnej z powodów zdrowotnych przebywam na L4, gdzie w czasie mojego zwolnienia w firmie podpisywane były aneksy z podwyżką obowiązujące od 1 lipca, z tym, że ja niestety nie miałem możliwości podpisania tego aneksu.
Więc moje pytanie jest takie. Która umowa mnie w tym momencie obowiązuje?
Ta stara, ze starymi warunkami zatrudnienia czy ta nowa mimo, że jeszcze jej nie podpisałem?
Dodam tylko, że mam umowę na czas nieokreślony.
@michal26 @HarveySpecter
1
@VamosRakieta ''Jego kariera w Barcelonie jest truflą, ale położoną na gównie xD'' xD
Paulo @VENOMStyle Coelho
4
@marcin62 Spokojnie, kolega po prostu chce się wbić do gorących kontrowersyjnym tematem xD
6
@VENOMStyle @mekston @PatrychoO @koziar @Sysia11 Przybywajcie towarzysze
2
@Luciano99 @BorzyKrzys Nie znałem Cię od tej strony
4
@Emhyr Armacioki w ryk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pardonsik Moderacjo
1
@Gwyn Szczególnie woda. Sam jestem zaskoczony
6
@pioz123 Imigranci zarobkowi a imigranci z pontonów to jednak dwie inne rzeczy
0
@ArterkHD Odpoczywam ze spuchniętą nogą i gramy w Fifkę
1
@KrychaFCB Ona jest chora xD
Ale co się dziwić jak to feministka
10
@Ibru123 Ja już się nawet nie nastawiam, ale nie ukrywam jarałbym się
3
@Kgorecki2500 Zawsze miałem łeb do interesów
5
@Kgorecki2500 Przecież to tylko inżynierzy. Pierw zniszczą i popalą a potem dostaną robotę i będą odbudowywać xD
0
Nie LGBT tylko ja z banknotów chcę tęcze
0
@BorzyKrzys A teraz będzie najgorszy, ot co
7
Dziękuję Ci tato, że nie jestem z Paryża
0
@Mns21 Obojętny i zdystansowany.
2
@BarcaInfo Ah shit here we go again...
3
@Rust_Cohle Dlaczego wyśmiewasz naszego historyka?
Zazdrościsz, że wpadły spore "zakupy za 40zł" ^-^
4
@Rust_Cohle @mekston To jest ewenement La Rambli :D
Do tej pory pamiętam jak w sezonie kiedy Max walczył z Hamiltonem o mistrza przy którymś GP miał 264 komentarze w 24 godziny xDDD
1
@PatrychoO Nie myl PO z Lewicą, bo Lewica to nieporównywalnie większy absurd niż każda z partii w Polsce.
Im wystarczy dać mówić i pisać na twitterze xD
1
@Rust_Cohle Słodkiego Prigożyna aniołku ^-^
0
@Rust_Cohle Wybacz, ale nie będę podbijał Ci gorącej ;)
0
@Rust_Cohle Tak mi "siedzisz na bani", że czytam te Twoje wywody z szelmowskim uśmieszkiem ;D