1

@Gaucho Tak dojrzał, że 3/4 sezonu jest niedostępny xD
Przy naszym sztabie, w tym sezonie znowu będzie to samo

1

@Niente Tak, ale tylko i wyłącznie w przypadku transferu Neymara
Wymiana 1:1, i jestem za

6

@Sulimo Prawo jest po jego stronie, ale jak dla mnie to jest zwykła prowokacja i bezczeszczenie symbolu, które powinno być prawnie karane.

31

@IronSanHybrid Z dopłatą byłoby mi wstyd to założyć

3

@FcPortoFan1999 Mbappe taki nie jest

0

@Borneo Ciężko się nie zgodzić, bo każdy widzi jaki jest PiS i co wyrabia, aczkolwiek jego wypowiedzi zalatują gigantyczną hipokryzją.
Wystarczy odkopać jego stare wypowiedzi i porównać to co mówi dzisiaj z tym co mówił kilka lat temu xD

1

@Borneo Mówcą równie świetnym co i kłamcą, więc na jedno wychodzi

1

@DaPidejpi Racja, jednak wypadałoby coś wybrać z Tego dna, tylko co?

0

@adi7adi8 Pedri, Gavi, De Jong, Gundogan, istnieje spora szansa , że zwyczajnie grałby mało

3

W sumie dobrze, że przegraliśmy walkę o Gülera, jakby miał podzielić los Torre, to szkoda zachodu i lepiej dać szansę naszym, których już mamy (Yamal, Torre).

Dodatkowo skupiłbym się głównie na sprowadzeniu ŚPD.
Szkoda, że nie wykazujemy zainteresowania (tak jak rok temu) Edsonem Alvarezem z Ajaxu, chłop gra bardzo solidnie w Eredivisie jak i w reprezentacji, może zagrać też jako ŚO, coś w podobie jak Marquez swego czasu, a jest do wyjęcia za stosunkowo niewielkie pieniądze.

0

@DaPidejpi To powiedz mi w takim razie na kogo zagłosujesz i czy PiS jest Twoim zdaniem lepszy niż PO?

1

@DaPidejpi Z tym, że ja nie mam problemu przyznać, że faktycznie przesadzałem z tym Martinezem, za to ty już takich wniosków nie wyciągasz, i umoralniasz tu ludzi na lewo i prawo samemu nie będac krystalicznym xD

Poza tym, szkoda, że nie rozumiesz czym się różni niesmaczne zachowanie Martineza (choć po części już rozumiem, że to był tylko wyrzut emocji) od tego, że Zalewski z kumplami sobie pośpiewali

1

@MesQueUnClub96 O to, żeby dostawać pieniądze za samo bycie xD

3

@DaPidejpi Nie kompromituj się dalej, już wczoraj wystarczająco to zrobiłeś.

4

@tristan87 Socjalistyczne pustaki i pseudo kołkcze wyłudzające hajs od naiwniaków xD

Że też się ktoś na to nabiera...

18

Uwielbiam to "Będzie konfrontacja" Petrova w Zdradach xDD

2

@Encore sela wi, sela wi, sela wi, sela wi, mów do mnie jeszcze jak pani bloger

1

@Lola120 Gdzie Ty w końcu poszłaś do tej pracy?

1

@Pedri16Future Cisza przed burzą

0

@Tomo1989 Nie no wiadomo, w niektóre miejsca bez znajomości tamtejszego języka to i ja bym nie poleciał.

Generalnie póki co mam swój taki ''trójkąt Europy'' w, który bez problemu mogę lecieć: Barcelona - Polska - Stambuł/Antalya

5

@Tomo1989 Wszystko jest do zorganizowania.
Powiem Ci tak, niecałe 5 lat temu byłem na swoim pierwszym zagranicznym wyjeździe do Barcelony na mecz z Sevillą, co prawda był to wyjazd grupowy z Polakami, aczkolwiek jak na miasto wychodziłem sam to na porozumiewanie wystarczył mi mój ówczesny ''angielski'' (słaby :P) i apka z tłumaczem mowy na kataloński :)

Bardzo miło wspominam ten wyjazd, było kilka śmiesznych sytuacji językowych z lokalsami, ale ogólnie było ok.

0

@Czajka90 They were throwing stones at this dinosaur?

0

@lucca87 No jak nie poleciałeś na all inclusive i na niczym nie oszczędzałeś to może i tak

0

@MesQueUnClub_87 ''Po prostu są ludzie, którzy nigdy nie nauczą się innego języka poza polskim, ani nie wyjadą nigdzie indziej jak w głąb Polski.''

W obecnych czasach, żeby lecieć do Włoch, Hiszpanii czy Portugalii, w sumie nie musisz znać języka. Wystarczy telefon z nielimitowanym internetem, tłumacz mowy i nie ma żadnego problemu :D

23

@VegetaPolska Co Ty mówisz xD? Obecnie taniej jest wyjechać za granicę niż na tydzień nad Polskie morze

16

@Dironixu Bogactwo. Teraz taniej jest wyjechać do Turcji, Bułgarii czy nawet Hiszpanii na wakacje xD

0

@ranger3120 U mnie już była, mokra Poly ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@FcPortoFan1999 Nie może nawet podskakiwać xD?

1

@Joe_Pesci A żebyś wiedział

0

Szyby przyciemnione jak w okularach Cartier
Błyszczy się felga, odbija jak w lustrze lakier

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?