HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DaPidejpi Byłem, Panie kolego, byłem ;)
Ale człowiek wydoroślał i przeszedł na właściwą stronę
3
@DaPidejpi Real Madryt, za małolata latało się koszulce Zidane'a jeszcze z Siemensem, i tak jakoś darzyłem ich sympatią, też ze względu na Casillasa, którego od zawsze uwielbiałem, ale gdzieś od mundialu w RPA wkręciłem się w Barcę i już tak zostało.
3
Oesu, znowu ci paletkarze (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯
0
@Survier Nie no, mamy jeszcze Juliana Araujo, ale póki co to trzeba go potestować w pre sezonie, no i Kounde, ale tutaj wszyscy widzimy, że nie zawsze jest kolorowo kiedy Xavi go tam wystawia, a R.Araujo to must have na ŚO (no chyba, że gra na Viniciusa).
Także w pre sezonie, dałbym szansę również i jemu, zważając na to, że możemy nie ściągnąć nikogo na PO :v
3
@QQL5 Nie wiem, może jestem dziwny, ale dałbym szansę Lengletowi i zostawił go do rotacji kosztem Garcii, którego oddałbym na wypożyczenie, albo definitywnie sprzedał.
Francuz przy Araujo, Christensenie i Kounde i tak walczyłby o 4 ŚO z Inigo Martinezem, a kto wie czy zmotywowany do powrotu do gry nie wygryzłby Kounde, który ma wahania formy i potrafi popełniać babole.
0
@ToWinaSedziego Komentarze, że najgorszy mistrz Europy za 3 2 1
0
Dotarł już Messi na pre sezon?
3
@mekston O braku życia mówi mi gość co robi po kilkadziesiąt a czasem kilkaset komentarzy dziennie, nie widzi nic innego poza La Ramblą i na każdym kroku udowadnia, że Messi jest najlepszy, co każdy i tak wie xD
@tomek8756 No co, trzeba poddymić z rana ;)
1
@draxidox Kawał historii :(
Dobrze, że udało mi się choć raz na nim być, bo nowe Camp Nou to już nie będzie to samo
1
@mekston Jak nie ma się życia i frajdę zapewnia tłuczenie komentarzy niczym na flashscorze, to pewnie tak :D
0
@DaPidejpi Idealny partner dla mekstona, który przy F1 też potrafi nabić 200 komentarzy xD
0
@mekston ok.
6
To niezły miecz xDD
https://zapodaj.net/plik-f8o4gmF1Ic
@Przemek2323 @Barca1992 @tomek8756 @Kgorecki2500
0
@MesQueUnClub96 "Dlaczego ja" np?
8
@MesQueUnClub96 Seks, ale będziesz miał ciężko ogarnąć
2
@PatrychoO To tylko ruskie boty @MesQueUnClub96
2
Robercig już zacierał rączki na wygraną Bencić
0
@MesQueUnClub96 Mało mnie to interesuje.
0
@MesQueUnClub96 Usuń konto, to i Hurkacza polubimy.
1
@nabial Taktyk, potem oblukam
10
@DonMatteo901 Ale mnie drażni niemiłosiernie ryj tego Fogla, typowy zakłamany pisior.
A z Bosakiem w pełni się zgadzam
8
@Luciano99 Teraz czas na @mekston @MessiForeverTheBest i @Sysia11
0
@MesQueUnClub96 I tak lepsza niż Twoja na temat Haalanda.
0
@mekston Jak ja se beke kręcę xD
1
@Rust_Cohle Hamilton chyba
0
@mekston Dzięki za info, oglądałem, ale nie wiedziałem, że wygrał.
0
@mekston No właśnie, oto jest pytanie
0
@mekston Pucuj się tam :]
0
@mekston Nie, skądże
1
Jedziemy z relacją tekstową @mekstona :D