2

@DaPidejpi Byłem, Panie kolego, byłem ;)
Ale człowiek wydoroślał i przeszedł na właściwą stronę

3

@DaPidejpi Real Madryt, za małolata latało się koszulce Zidane'a jeszcze z Siemensem, i tak jakoś darzyłem ich sympatią, też ze względu na Casillasa, którego od zawsze uwielbiałem, ale gdzieś od mundialu w RPA wkręciłem się w Barcę i już tak zostało.

3

Oesu, znowu ci paletkarze (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯

0

@Survier Nie no, mamy jeszcze Juliana Araujo, ale póki co to trzeba go potestować w pre sezonie, no i Kounde, ale tutaj wszyscy widzimy, że nie zawsze jest kolorowo kiedy Xavi go tam wystawia, a R.Araujo to must have na ŚO (no chyba, że gra na Viniciusa).
Także w pre sezonie, dałbym szansę również i jemu, zważając na to, że możemy nie ściągnąć nikogo na PO :v

3

@QQL5 Nie wiem, może jestem dziwny, ale dałbym szansę Lengletowi i zostawił go do rotacji kosztem Garcii, którego oddałbym na wypożyczenie, albo definitywnie sprzedał.

Francuz przy Araujo, Christensenie i Kounde i tak walczyłby o 4 ŚO z Inigo Martinezem, a kto wie czy zmotywowany do powrotu do gry nie wygryzłby Kounde, który ma wahania formy i potrafi popełniać babole.

0

@ToWinaSedziego Komentarze, że najgorszy mistrz Europy za 3 2 1

0

Dotarł już Messi na pre sezon?

3

@mekston O braku życia mówi mi gość co robi po kilkadziesiąt a czasem kilkaset komentarzy dziennie, nie widzi nic innego poza La Ramblą i na każdym kroku udowadnia, że Messi jest najlepszy, co każdy i tak wie xD

@tomek8756 No co, trzeba poddymić z rana ;)

1

@draxidox Kawał historii :(
Dobrze, że udało mi się choć raz na nim być, bo nowe Camp Nou to już nie będzie to samo

1

@mekston Jak nie ma się życia i frajdę zapewnia tłuczenie komentarzy niczym na flashscorze, to pewnie tak :D

0

@DaPidejpi Idealny partner dla mekstona, który przy F1 też potrafi nabić 200 komentarzy xD

0

@mekston ok.

0

@MesQueUnClub96 "Dlaczego ja" np?

8

@MesQueUnClub96 Seks, ale będziesz miał ciężko ogarnąć

2

@PatrychoO To tylko ruskie boty @MesQueUnClub96

2

Robercig już zacierał rączki na wygraną Bencić

0

@MesQueUnClub96 Mało mnie to interesuje.

0

@MesQueUnClub96 Usuń konto, to i Hurkacza polubimy.

1

@nabial Taktyk, potem oblukam

10

@DonMatteo901 Ale mnie drażni niemiłosiernie ryj tego Fogla, typowy zakłamany pisior.
A z Bosakiem w pełni się zgadzam

8

0

@MesQueUnClub96 I tak lepsza niż Twoja na temat Haalanda.

0

@mekston Jak ja se beke kręcę xD

1

@Rust_Cohle Hamilton chyba

0

@mekston Dzięki za info, oglądałem, ale nie wiedziałem, że wygrał.

0

@mekston No właśnie, oto jest pytanie

0

@mekston Pucuj się tam :]

0

@mekston Nie, skądże

1

Jedziemy z relacją tekstową @mekstona :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?