HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cukson @Encore @Szreko
Co o tym sądzicie?
2
@Medium Tymczasem ja niewiedzący o co chodzi xD
2
@MarioVeB! Dobrze Mario, jazda z gimbusem
3
@tomek8756
Iga - "a ja na Finały Euro 2024"
2
@tomek8756 Autentycznie, ja bym się cieszył przy takim skwarze ;P
15
@tristan87 xD
- Szefie idę na przerwą zwalić konia
- Ok, idę z Tobą
1
@MesQueUnClub96 Road to 54k komentarzy, powodzenia no lifie ;)
0
@DragonxNF Jaka tam afera? Patrząc na jego ruchy utwierdzam się tylko w przekonaniu, że chłop ma z 16 lat i nie ma życia poza La Ramblą ;)
2
@Witekk10 Aż dziw, że nie dołączył Athletico Madryt
7
@JimMorrisonFCB 165 komentarzy przez ostatnią dobę xD
3
@koziar Nagroda "za brak realnego życia" xD
0
@tristan87 A może używa klawiszowego?
0
@takisobiektos Średnie zastępstwo za Yeboaha i Exposito
0
@Firestone Ja tam bym chciał pokopać w takiej Wiśle czy Cracovii ^^
4
@skakun95 Pamiętam jak Bidenowi na którymś szczycie robili takie same zdjęcia xD
I dawali "wymowne" opisy
2
@MesQueUnClub96 Rozpoznawalność często nie idzie w parze z rozumem, czego ty jesteś idealnym przykładem.
1
@MesQueUnClub96 Nie wiem, ale na Rambli powinny być, w szczególności dla Ciebie.
1
@Pressinho Spokojnie, zaraz będą powikłania po nowotworze ;)
0
@Emhyr Szkoda, że nie koza
1
@mientusek1407 Najlepsze są komentarze, pod postami CGM na fb i na Glamrapie xD
@Medium Tego łaka to już Grande pięknie wyjaśnił, dla mnie to ten sam sort co kali i tpsy.
29
Wczorajszy dzień na La Rambli, utwierdził mnie tylko w przekonaniu jak ludzie potrafią być ślepi i naiwni (i niestety pewnie spory % Polaków myśli tak samo) w kwestii przeprosin za rzeź Wołyńską.
Jeśli Ukraińcy nie przeproszą nas w momencie kiedy jesteśmy tak blisko, to nigdy tego nie zrobią, mieli na to całe 78 długich lat (na czas z sprzed wojny) i mieli to totalnie gdzieś, po wojnie, która może trwać jeszcze latami będą wymówki, "że to nie czas na rozwlekanie starych spraw", "że Ukraina jest w gruzach i trzeba pomóc im w odbudowie" itp.
Niestety Ukrainie brakuje tej klasy, którą miał Niemiecki prezydent podczas przemówienia w 2019 kiedy przepraszał za zło, które wyrządzili w przeszłości.
Ile ja się naczytałem komentarzy typu "powinniśmy zapomnieć i żyć teraźniejszością".
https://wmeritum.pl/362-sposoby-upa-mordowanie-polakow/33331
To mam im zapomnieć?
Że w bestialski sposób mordowali moich rodaków - chłopów, kobiety i dzieci? Że nabijali ich na pale, podrzynali gardła, walili obuchem siekiery w łeb, obcinali genitalia czy może to, że przebijali im uszy na wylot?
Ale co by nie mówic takie komentarze mają też swoje plusy, bo jeszcze mocniej wzmacniają mój patriotyzm do ojczyzny!
5
@Kondziubarca Tak sobie to czytam i próbuję zwizualizować, dotarłem do 16 punktu i już mi się robi nie dobrze.
To musiało być niewyobrażalne cierpienie i bardzo bolesne śmierci :(
1
@Gracek10 Isć na koncert Bunny'ego - MARZENIE :p
2
@Comfortable_ No nie powiem, dawno nie było tyle kontentu ;p
I to tylko ostatnie 2 godziny
1
@macio_944 "Może po wojnie, bo (zabrzmi to brutalnie dla niektórych) aktualnie wojna jest najważniejsza dla Ukrainy i nie ma w tym nic złego?"
To, że w obecnej chwili dla Ukrainy i po cześci też nas najważniejsza jest wojna to ja wiem, i nie ma w tym nic złego, ale nie bądźmy naiwni.
Jeśli nie dostaniemy przeprosin w momencie kiedy jesteśmy z Ukrainą w tak bliskich relacjach, kiedy Ukraińców nazywa się naszymi braćmi i kiedy Ukraina jest w takim stopniu zależna od nas to tym bardziej po wojnie ich nie dostaniemy, bo będą kolejne wymówki w stylu, "że to nie czas na takie rzeczy", "że Ukraina jest pochłonięta odbudową kraju" itp.
Poza tym, rzeź Wołyńska była 80 lat temu, co robiły władze Ukrainy przez ostatnie 78 lat (przed wojną), żeby raz na zawsze zakończyć tę sprawę? Ano nic, więc jeśli przez dziesięciolecia mieli to za przeproszenie w dupie, to tym bardziej po wojnie nic się nie zmieni.
Dla mnie to nigdy będą bracia, bo bracia nie nabijają na pal, nie palą, i nie wbijają swoim braciom gwoździ w głowę.
"Osobiście nie wiem czy jest drugi kraj na świecie, który tak bardzo łaknąłby wszelkich przeprosin od wszystkich jak Polska. "
A dlaczego mamy nie oczekiwać za to przeprosin? Te (nie boję się tego nazwać po imieniu) zwierzęta wymordowały od 100 do nawet 200 tysięcy moich rodaków, a obecne pokolenie czci sprawców tych haniebnych czynów, czy to jest twoim zdaniem na miejscu?
A może mamy o tym zapomnieć i odbudować im pomnik UPA, żeby byli zadowoleni?
Ps: Co do okrzyków się nie wypowiadam, bo sam wiem jakie emocje panują na stadionach, ale sam pewnie bym tego nie skandował.
3
@macio_944 Wiesz, że nie jestem za Konfą, więc zapytam Cię całkiem poważnie, kiedy Twoim zdaniem będzie lepsza okazja na przeproszenie za wymordowanie 100 tysięcy Polaków jak nie teraz gdzie jesteśmy w bliskich stosunkach, kiedy setki tysięcy ich obywateli mieszkają w naszym kraju i kiedy dostają gigantyczną pomoc w postaci broni?
Czy to tak wiele? Czy może Zelenskiemu i jego świcie jest to nie na rękę?
0
@Rust_Cohle Trafiło się jak ślepej kurze ziarno.
Nie ma Papszuna i Lopeza i będzie zjazd do bazy
0
1 oficjalny mecz, a ten już skurcze ma
Niezły poziom xD
0
@KlonaZepan Kto dokładnie?
0
@Lola120 Na wyżerkę? Ja bym nie był chętny?
Napisz tylko, gdzie i kiedy :p