HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Za taki hajs to sam bym poszedł
0
@Ricardinio14 Kup sobie wersję CD na PC, dużo nie kosztują
0
@PatrychoO Pewnie wróci, ale już na pewno nie w City
3
@PatrychoO No co, cieszy się, że zaoszczędziła 2,69 dolara dzięki karcie Biedronki
1
@Medium Przecież wiesz co się stało, kompromitacja po całości xD
A, że nie jestem zabetonowanym pisowcem, peowcem czy konfederatą, to jadę po każdym, bo generalnie nie czuje przywiązania do żadnej partii
2
@tristan87 Zaleciałbym nawet klasykiem, że ''w pUnKt'', ale przeczytałem to:
''Można odnieść wrażenie, że ich postulaty kończą się na progach ich domów.''
I przypomniałem sobie o programie Tuska, a raczej jego braku xD
5
@tristan87 Czyżby pranie brudnych pieniążków o_O?
0
@masq Obróciłbyś ją?
3
@gumaz 18-latka* słowo klucz, on ma 14, ale w sumie jest silnie zradykalizowany
1
@Rust_Cohle Suiii
4
@Messibestplayerintheworld Odwiedź Cristiano przy okazji ;)
2
@macio_944 Wiesz, ja rozumiem od czego wzięło się to stwierdzenie, ale nie rozumiem, dlaczego wyborcy Konfederacji jak i sama Konfederacja w obecnej chwili mieliby płakać? W momencie kiedy mają rekordowe poparcie w sondażach?
Rozumiem Twoją niechęć do nich, bo ja odczuwam niechęć praktycznie do każdej partii w Polsce, ale takimi komentarzami sami podbijacie im te % w sondażach, bo ludzie widzą, jak zachowują się wyborcy PiSu czy KO, i głosują na alternatywę.
2
Komentarz usunięty
0
@Kessie Uuu, widzę, że dieta przynosi efekty. Nie poznaje jej
1
@IronSanHybrid Smacznie to wygląda, ale popracuj nad estetyką talerza ;)
5
O co chodzi w stwierdzeniach ''konfederaci w ryk'', ''konfiarze w ryk'' itp kiedy oni obecnie nie mają powodu do ryczenia? xD
0
@marcin62 @Comentateiro Masz cwaniaku, bo twierdziłeś, że tworzę wyimaginowane historię, więc masz tutaj prosto z ręki twoich bożków ''ekologów''
2
@pt9 O tej godzinie, jeszcze nie było xD
0
@kynio302 Nie wiem, bo na takowe nie głosuję
@tbas A może to, że wyborcy KO w gigantycznym procencie oglądają TVN?
0
@Rust_Cohle Ty xD?
@MesQueUnClub96 Ja w przeciwieństwie do ciebie nie siedzę tu kilkanaście godzin dziennie.
Ale co się dziwić jak albo chodzisz do szkółki albo siedzisz na bezrobociu, bo normalna osoba nie traci tyle czasu na baitowanie randomów w internecie xD
0
@Rust_Cohle Bo wie czym to się skończy, a raczej nie skończy przez najbliższe 10/11 godzin.
4
@kynio302 Dodaj do tego populistyczne PO z Tuskiem na czele i odklejeńców z Lewicy ;)
0
@Emhyr Ze mnie też się śmiali
Ciekawe czy koledzy @Medium i @takisobiektos są tak wszechwiedzący, że nigdy nie łyknęli fejura ^-^
4
Ciekaw jestem, kiedy zagorzali zwolennicy KO i Lewicy zrozumieją, że ciągłym pisaniem i nagadywaniem (TVN) na Konfederację nie obrzydzą tej partii niezdecydowanym wyborcom a jedynie podwyższają im % w coraz to nowszych sondażach, patrząc na to jak owe partię jadą po Konfederatach xD
3
@hayek Jeśli to prawda to dziadzia Komentatejro w zachwycie xD
Ps: A oni jakie kary dostali?
1
@Encore Karierę ma lepszą, ale czysto piłkarsko lepiej mi się ogląda Neymara, z całą sympatią do Walijczyka.
0
@semafor Pewnie chodzi mu o zgiełk w ścisłym centrum.
0
@Rl9k1nG U - wiel - biam.
Zdecydowanie moje ulubione miasto w Polsce, gdzie za każdym razem kiedy do niego przyjeżdżam czuję się jak w domu, w przyszłości chcę kupić tam mieszkanie i mieszkać na stałe.
Na szczęście mam ten komfort, że do Warszawy mam godzinę drogi i na bieżąco mogę zwiedzać coraz to nowe zakamarki ;)
0
@MesQueUnClub96 Dodaj, że przez 4 lata dzień w dzień xD
1
@MesQueUnClub96 ''Chyba że próbujesz wyciągnąć się na mnie ale ci to nie wychodzi''
Widzę, że ego top, ale jakoś mnie to nie dziwi, bo La Rambla to jedyne miejsce gdzie możesz błysnąć, a, że debilizmem i spamem to już druga sprawa.