HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie oglądam zbytnio tenisa, ale jedziesz ALCARAZ!
3
@wlodek54 Hahahaha
Wiedziałem, że tak będzie. Zrzucanie winy na pieszego a nie na tych szczyli co pędzili 150 km/h xD
@ranger3120 #bezpiecznieszybkajazda ^^
0
@dadan1990 Wiesz, słabo jestem zorientowany w takich stronkach ;)
Masz coś innego niż to powyżej?
2
@Encore Wiesz, to tylko te mityczne ''wędki''
2
@Kgorecki2500 On ponoć odchodzi do Świebodzin Rovers a w jego miejsce ma przyjść @VegetaPolska
@Encore Szkoda czasu na nich, wczoraj już wystarczająco się Kohelek skompromitował przy poście @Bocheno1, który potem raptownie zleciał
0
@tusieQ Jakbyś chciał się podzielić jeszcze jakimś zdjęciem, to podbij na pv
2
@wasacz Zostaw naszego gracza z Hazard City!!!
Pojutrze mamy mecz pucharowy z Choroszczą
4
@Medium Ojej chłopczyk przykleił sobie rączkę na super glue i płacze, że Pan policjant mu ją oderwał od chodnika. Chlip, chlip*
Pałować to mało xD
3
@Luciano99 @Kgorecki2500 @Gaz Co wy żeście zrobili w tym murku? :(
1
@Medium Już ktoś się włamał typowi na fejsa
0
Nawiązując jeszcze do tego wypadku w Krakowie i wraku auta po zdarzeniu.
To dla ciekawych, tak wyglądało auto przed wypadkiem
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid03jsKc47jW4ftiywKfEMBnu2RWsEtxzoLDqZ3tQjRD9WTcJbdB9HZA3Jrb2uHazdCl&id=100087623096948
0
@escarabajo I to głównie grają w weekendy czy też w tygodniu?
0
@escarabajo O której zazwyczaj gra Inter Miami?
1
@PatrychoO Ponoć ze znanych ma być tylko Ozuna jakiś Tiago, i jeszcze jakiś trzeci.
0
@PatrychoO A Shakira nie była odwołana? Tak samo jak Bad Bunny i Maluma, bo widziałem info
0
@Esteban_ Starych La Bambowych Legionistów na to nie złapiesz ;)
Wejdź na legia.net albo na fb, tam Ci się uda :p
1
@Esteban_ Oj jak boli, oj jak boli, oj jak boli :)
Skąd ten skowyt? Z Częstochowy, z Łodzi czy z Poznania?
1
@Kamiloza91 Piłeś? Nie pisz ;)
2
@fart Ja to samo
Jak to mawiają klasycy, psy szczekają a karawana jedzie dalej :)
@Medium No nie był to mecz z serii tych, które zapamiętasz na lata xD
Ale finał LM też nie był :D
4
Nie powiem, miło się czyta ten jad na Legię poniżej.
Miód na moje oczy ^^
0
@Kamiloza91 Tak tak, już wiem
3
@Kamiloza91 Czyli Raków nie obroni mistrza xD
1
@mrboom No jak kibice Rakowa darli sie na Josué i Tobiasza to się nie dziwię, chociaż fakt - podostrzyli
2
@bartas97 Podziękuj Cebuli :D
7
Puchaaaaar jest nasz! Lalalalalalala :D
Ciekawe czy Papanikolauś dalej prowokuje?
0
Ajj, bliziutko Pekhart
0
@Rust_Cohle Co, już poszło zgłoszonko na tamten pościk Bocheno :D?
Pięknie się orasz, miło się to ogląda.
0
@Rust_Cohle Nawet randomy cię wyjaśniają xD
0
@Rust_Cohle "No pokazała, że go wyjaśniłem.
W sumie on prezentował podobny stan umysłowy do twojego xDD"
Co, zabolało, że poleciałeś ad personam?
Obserwując twój "poziom" nie bedę narcyzem jeśli powiem, że i tak jest dużo wyższy niż twój.
Tak go wyjaśniłeś, że jak @Gwyn, wytknął Ci twoją średnią dzienną komentarzy to spotulniałeś jak baranek i nieudolnie się broniłeś, że to tylko taki żarcik.
I jedyne co ci zostaje, to jechanie po Legii xD
Standard
1
@fart August też ładnie wyczyścił w ostatniej akcji