3

Nie oglądam zbytnio tenisa, ale jedziesz ALCARAZ!

3

@wlodek54 Hahahaha
Wiedziałem, że tak będzie. Zrzucanie winy na pieszego a nie na tych szczyli co pędzili 150 km/h xD

@ranger3120 #bezpiecznieszybkajazda ^^

0

@dadan1990 Wiesz, słabo jestem zorientowany w takich stronkach ;)
Masz coś innego niż to powyżej?

2

@Encore Wiesz, to tylko te mityczne ''wędki''

2

@Kgorecki2500 On ponoć odchodzi do Świebodzin Rovers a w jego miejsce ma przyjść @VegetaPolska

@Encore Szkoda czasu na nich, wczoraj już wystarczająco się Kohelek skompromitował przy poście @Bocheno1, który potem raptownie zleciał

0

@tusieQ Jakbyś chciał się podzielić jeszcze jakimś zdjęciem, to podbij na pv

2

@wasacz Zostaw naszego gracza z Hazard City!!!
Pojutrze mamy mecz pucharowy z Choroszczą

4

@Medium Ojej chłopczyk przykleił sobie rączkę na super glue i płacze, że Pan policjant mu ją oderwał od chodnika. Chlip, chlip*

Pałować to mało xD

3

@Luciano99 @Kgorecki2500 @Gaz Co wy żeście zrobili w tym murku? :(

1

@Medium Już ktoś się włamał typowi na fejsa

0

Nawiązując jeszcze do tego wypadku w Krakowie i wraku auta po zdarzeniu.

To dla ciekawych, tak wyglądało auto przed wypadkiem
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid03jsKc47jW4ftiywKfEMBnu2RWsEtxzoLDqZ3tQjRD9WTcJbdB9HZA3Jrb2uHazdCl&id=100087623096948

0

@escarabajo I to głównie grają w weekendy czy też w tygodniu?

0

@escarabajo O której zazwyczaj gra Inter Miami?

1

@PatrychoO Ponoć ze znanych ma być tylko Ozuna jakiś Tiago, i jeszcze jakiś trzeci.

0

@PatrychoO A Shakira nie była odwołana? Tak samo jak Bad Bunny i Maluma, bo widziałem info

0

@Esteban_ Starych La Bambowych Legionistów na to nie złapiesz ;)

Wejdź na legia.net albo na fb, tam Ci się uda :p

1

@Esteban_ Oj jak boli, oj jak boli, oj jak boli :)

Skąd ten skowyt? Z Częstochowy, z Łodzi czy z Poznania?

1

@Kamiloza91 Piłeś? Nie pisz ;)

2

@fart Ja to samo
Jak to mawiają klasycy, psy szczekają a karawana jedzie dalej :)

@Medium No nie był to mecz z serii tych, które zapamiętasz na lata xD
Ale finał LM też nie był :D

4

Nie powiem, miło się czyta ten jad na Legię poniżej.

Miód na moje oczy ^^

0

@Kamiloza91 Tak tak, już wiem

3

@Kamiloza91 Czyli Raków nie obroni mistrza xD

1

@mrboom No jak kibice Rakowa darli sie na Josué i Tobiasza to się nie dziwię, chociaż fakt - podostrzyli

2

@bartas97 Podziękuj Cebuli :D

7

Puchaaaaar jest nasz! Lalalalalalala :D

Ciekawe czy Papanikolauś dalej prowokuje?

0

Ajj, bliziutko Pekhart

0

@Rust_Cohle Co, już poszło zgłoszonko na tamten pościk Bocheno :D?

Pięknie się orasz, miło się to ogląda.

0

@Rust_Cohle Nawet randomy cię wyjaśniają xD

0

@Rust_Cohle "No pokazała, że go wyjaśniłem.
W sumie on prezentował podobny stan umysłowy do twojego xDD"
Co, zabolało, że poleciałeś ad personam?
Obserwując twój "poziom" nie bedę narcyzem jeśli powiem, że i tak jest dużo wyższy niż twój.

Tak go wyjaśniłeś, że jak @Gwyn, wytknął Ci twoją średnią dzienną komentarzy to spotulniałeś jak baranek i nieudolnie się broniłeś, że to tylko taki żarcik.

I jedyne co ci zostaje, to jechanie po Legii xD
Standard

1

@fart August też ładnie wyczyścił w ostatniej akcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?