0

@Sanostol77 Hahahaha, Tokyo Drift to to nie jest xD

2

@MessiForeverTheBest Za to Tobie, tak często się to zdarza, że musisz profanować Polskie godło i na bieżąco prowokować na stronie o tematyce piłkarskiej xD

Jeśli nie trollujesz i w realnym życiu jesteś taki sam, to współczuję twojej rodzinie, że muszą przebywać z tak ''mądrą'' personą jak ty.

Pozazdrościć.

0

@cracker Sugerujesz, że Argentyńczycy po przegranym finale by tak nie robili?
To jest część tego sportu, i zawsze przegrany będzie miał pretensję ;)

0

@MessiForeverTheBest Ty to chyba jesteś jak Ci ludzie w ''Matura to bzdura'', gdzie pytani wiedzą, że dana flaga to flaga transgender czy LGBT, a gdy prowadzący pokazuje im flagę Argentyny, to mówią, że to flaga Izraela xD

Ten sam poziom ciemnoty co u Ciebie.

0

@Tomo1989 Jakiś procent?
Założe się, że bardzo duży procent ich nie lubi i m.in jest to spowodowane ich postawą co do rzezi Wołyńskiej

1

@Comentateiro Jak myślisz, że po wojnie coś się zmieni w tym temacie, to powodzenia...

Nawet Niemcy, którzy odpowiadali za wymordowanie niewspółmiernie większej ilości Polaków oficjalnie nas przeprosili, a tymczasem co robią upaińcy?

Czczą i uważają Banderę za bohatera...

0

@mekston "To pokaż mi taki dzień ;) i pokaż mi więcej takich dni: "nierzadko 3/4 dnia" xD"

Zobacz sobie choćby przedwczoraj 9 lipca gdzie miałeś GP - 82 komentarze i jaki przestrzał czasowy, a jeżeli chcesz więcej to wybacz, ale nie będę teraz tracił czasu na wyszukiwanie kiedy dokładnie był dany wyścig i ile napisałeś wtedy komentarzy, bo ty sam doskonale wiesz, że piszesz gargantuiczne ilości komentarzy w dzień wyścigu, no chyba, że temu zaprzeczasz :)
Nawet sam @TheNekro94 zwrócił na to uwagę.

"Plus znowu słowo "multitasking" w kontekście oglądania i komentarzy, ale to wygodnie pominięte ;)"

Nie pominięte, bo wiem co oznacza to zagadnienie, tylko nie rozumiem jednej rzeczy, po co piszesz rzeczy typu "Norris wyprzedza Vertappena", "Verstappen wygrywa 6 wyścig z rzędu" skoro każdy kto ogląda i interesuje się F1 o tym wie, a reszty osób zwyczajnie to nie obchodzi, bo nie interesują się królową motosportu?

"Raz, że nie każdy - szokujące, ale tak ;), a dwa ostatnimi czasy nie pamiętam już takich dyskusji - po MŚ jeszcze chwilkę, ale stricte dyskusji o GOACie to już nie pamiętam."

Chodzi mi głównie o posty userów, którzy jadą po Messim albo mają do niego jakieś ale.
Bardzo często wchodząc w takie posty czy gorące dyskusje ty też tam jesteś i stajesz w jego obronie.

"Może interesujesz się tylko piłką nożną - ok, ale inni mogą interesować się wieloma dyscyplinami."

Właśnie nie, interesuję się również chociażby F1.
Tutaj może faktycznie przesadziłem, bo przy niektórych komentarzach odniosłem wrażenie jakbyś się przemądrzał, ale to może przez te próby bronienia Messiego, nie wiem.

0

@mekston A gdzie ja napisałem, że 3/4 dnia piszesz o wyścigu?
Napisałem, że klepanie wszystkich komentarzy pochłania ci 3/4 dnia.
Wystarczy spojrzeć na to "ile godzin temu" dodawane są komentarze, i z tego wychodzi, że praktycznie 3/4 dnia siedzisz tutaj xD

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem też się kłania, ale wiadomo, to tylko "kolejne samozaoranie" :)

0

@mekston Kompromitację?
Chłopie, ale to ty udajesz tutaj znawcę na wszelkie tematy sportowe, klepiąc przy tym setki komentarzy przy jednym GP, które kto ma oglądać to ogląda i nie potrzebuje potwierdzeń, że "Max Verstappen to zwycięzca GP Wielkiej Brytanii" czy "ależ Hamilton minął Alonso" xD

"Sam przesiadujesz tutaj sporo i najwyraźniej czytasz te posty, więc skoro ja nie mam życia to co musisz mieć Ty jak to czytasz i wiesz ile pisze ;) więc dalej tylko orasz sam siebie."

Mistrzu, ale ty wiesz, że żeby wiedzieć ile masz komentarzy w ostatnie 24h nie trzeba czytać tego stosu spamu?
Wystarczy poprzewijać strony i to policzyć, co zajmuje max około minuty ;)

Więc jeśli moje liczenie Twoich komentarzy zajmujące około 1 minuty, jest większym "brakiem życia" niż twoje klepanie setek komentarzy zajmujące nierzadko 3/4 dnia to zazdroszczę poczucia czasu xD

I ty coś mówisz o oraniu.

0

@Luciano99 Ojj, chyba chcesz stracić przywileje wynikające ze związku z jowitką.
Pamiętaj 500+ (a zaraz 800+), zapomogi socjalne i urodziwa druga połówka piechotą nie chodzi, a ja mogę Ci to zburzyć jak domek z kart.

Co ty jej możesz dać? Tą spelunę Kohela gdzie serwuje kebaby z mięsem sprowadzanym z Chin i sosami własnej roboty?
Interakcję z @MesQueUnClub96?

Lepiej mierz siły na zamiary i trzymaj się od niej z daleka, bo będziesz tego żałował jak Jowitka zamelduje cię w kartonie pod mostem.

1

@Luciano99 Nawet nie próbuj :@
@Lola120 jest teraz moją motywacją na six-packa, a potem będziemy żyć długo i szczęśliwie

1

@Rust_Cohle Z Ciebie? Zawsze ;]

2

@Essos 107 kg/185 cm
Głównie z powodów zdrowotnych, ale teraz staram się powoli schodzić.

1

@Rust_Cohle Ty też tak odpowiedziałeś na moją odpowiedź o Sevilli diabełku

1

@Rust_Cohle A Ty po co oglądasz i jeździsz (?) na mecze?

1

@Rust_Cohle Sevilla FC mówi Ci to coś czerwony diabełku?

2

@DaPidejpi Nie wiedziałem, że madryciaki jeżdżą na mecze na Camp Nou :)

0

@tomek8756 Przecież to Camila Cabello ^^

0

Ale przestrzelił xD

0

@TheNekro94 Dokładnie, @Sulimo ja nic do niego nie mam, ale to co on robi to jest zwykły spam, gdzie każdy ogląda ten sam wyścig, a on pisze kto kogo wyprzedził, albo kto wygrał wyścig, tak jak bym go nie oglądał przez ostatnie półtorej godziny

0

@MesQueUnClub96 Ty chyba serio nie rozróżniasz definicji spamu xD
Ja napiszę kulturalnie max 10 komentarzy podczas meczu oznaczając przy tym użytkowników z którymi dyskutuję, w przeciwieństwie do Ciebie gdzie tworzysz po kilkadziesiąt postów podczas meczu tenisa xDDD

1

@DaPidejpi On i @mekston to są ewenementy tej strony, jeden spami tenisem, a drugi czuje się jak redaktor flashscore'a xD

1

@MesQueUnClub96 Fajnie by było, w końcu przestałbyś się udzielać

5

@BorzyKrzys Nikt nie prosił, ale każdy potrzebował

1

Marzenie tam być i zobaczyć ten duet na żywo


@BXOD @unbelievable @kryhaa @Tollusiek

1

@against_modern_football Daj w komie, bo pewnie usuną

2

@Comentateiro Ekstraklasa 21 Panie kolego ;)

5

Ładna ta Rybakina

1

@Emhyr I nawet to Ci zherbował xD

6

@masq Chciałbym zobaczyć Ciebie na siłce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?