HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca No to zajebiście :D
2
@MesQueUnClub96 Bo może większość armii jest na froncie? Hmm
2
@hayek O jest i pierwszy pisowiec.
Porównaj sobie spotkania Tuska i Kaczyńskiego to zobaczysz na czyich spotkaniach jest dużo więcej młodzieży/osób w średnim wieku xD
Zresztą, wystarczy spojrzeć na sondaże poszczególnych grup wiekowych.
2
@macio_944 Ale skansen xD
16
@tristan87 I pomyśleć, że te dziady na wymarciu, ustawiają nam życie na kilka kolejnych lat/dekad...
0
@paweldunajecfcb Za daleko to zaszło, żeby to była ustawka
1
I ten wodzirej co skanduje "zwyciężymy" na spendzie karakana xD
0
@Emhyr Tylko w tym wypadku można w to uwierzyć, w tamtym przypadku była czysta propaganda
0
@CatalanDream
- Sumy Panu nie podam, bo by Pana zszokowała.
Powiem tylko, że sporo...
1
@Krzysztof1987 @Medium Odezwał się, wyznawca konfederatów jeden z drugim xD
6
Tu jest Polska! ZWYCIĘŻYMY!
@kamyk_23 @macio_944 @Kgorecki2500 @tomek8756 @Don-Corleone
0
@Katalończyk 99 Rabini niezdecydowani
3
@Sulimo Każdej prócz ruskiej*
2
@marcin62 Kojarze te ryje? Kto to jest?
5
@MrPGG Najładniejsza z tych trzech
3
@DonAndresFCB Ściągnęlibyśmy topowego ŚPD, finalistę LM i to za totalne grosze jak na dzisiejsze realia, a Ty mówisz, że to kretynizm?
Spójrz na to jak żywotni są Chorwaci, zobacz Modricia - 37 lat na karku, a dalej wnosi gigantyczną jakość w pomocy Realu czy reprezentacji.
Kim mamy tam grać? de Jongiem, który grał tam w kratkę? Kessiem, który przypomina Busquetsa i biega jak wóz z węglem? Czy może Nico xD?
2
@DonAndresFCB Potrzebny jest nam nominalny ŚPD, bo Frenkie nie zawsze tam sobie radził, a Nico to nie ta para kaloszy przy tak obsadzonej pomocy ;)
16
Pedri - FdJ/Brozović - Gundogan/Gavi - bajkowa ta pomoc :)
3
@tomek8756 189 zł za wódkę bezalkoholową xD
4
@Jakchcesz Lucek po prostu nie chce stracić pracownika na rzecz Interu ^-^
7
@masq Oczywiście, że tak
1
@Xpert77 Będzie w najbliższym czasie ;p
2
Poezja
https://www.instagram.com/reel/Ctd_zPugTVm/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
0
@trolownik A nie przeciążyłeś się może ostatnio?
No i tutaj to też może zależeć od wagi, zależy ile ważysz
13
Pięknie Stano złomuje a zarazem trolluje tą całą Janoszek.
Nie dość, że wyjdzie na jego to jeszcze se zasięgów nafarmi xD
1
@OldMc84 Spokojnie, mamy Pedriego, który imo jest na wyższym poziomie aniżeli Bellingham.
1
@Rl9k1nG "No dla mnie normalna to jest właśnie 30 stopni, bo przy 20 to ja chodzę w bluzie i długich spodniach."
Nie masz przy niskiego ciśnienia? Ja przy 20 stopniach to na luzie koszuleczka i krótkie spodenki, ale dla mnie najlepsze jest takie 22-25 z powiewem wiatru - bajka i idealna pogoda na pogranie na orliku :D
3
@Rl9k1nG To wyjedź se do Afryki, a w Polsce niech będzie normalna pogoda, a nie, że bierzesz zimny prysznic, wychodzisz na tą Saharę i po 15 - 20 minutach jesteś cały spocony.
0
@Emhyr Co twitta od razu zmienił :D
1
@Encore
"Mbappé miał jedną szansę"
"Nie będziemy próbowali ściągać Mbappé"
Tymczasem Real kupujący go za 250M z rocznym kontraktem xDD
Średnio w to wierzę