0

@Kondziubarca No to zajebiście :D

2

@MesQueUnClub96 Bo może większość armii jest na froncie? Hmm

2

@hayek O jest i pierwszy pisowiec.

Porównaj sobie spotkania Tuska i Kaczyńskiego to zobaczysz na czyich spotkaniach jest dużo więcej młodzieży/osób w średnim wieku xD

Zresztą, wystarczy spojrzeć na sondaże poszczególnych grup wiekowych.

2

@macio_944 Ale skansen xD

16

@tristan87 I pomyśleć, że te dziady na wymarciu, ustawiają nam życie na kilka kolejnych lat/dekad...

0

@paweldunajecfcb Za daleko to zaszło, żeby to była ustawka

1

I ten wodzirej co skanduje "zwyciężymy" na spendzie karakana xD

0

@Emhyr Tylko w tym wypadku można w to uwierzyć, w tamtym przypadku była czysta propaganda

0

@CatalanDream
- Sumy Panu nie podam, bo by Pana zszokowała.
Powiem tylko, że sporo...

1

@Krzysztof1987 @Medium Odezwał się, wyznawca konfederatów jeden z drugim xD

6

Tu jest Polska! ZWYCIĘŻYMY!


@kamyk_23 @macio_944 @Kgorecki2500 @tomek8756 @Don-Corleone

0

@Katalończyk 99 Rabini niezdecydowani

3

@Sulimo Każdej prócz ruskiej*

2

@marcin62 Kojarze te ryje? Kto to jest?

5

@MrPGG Najładniejsza z tych trzech

3

@DonAndresFCB Ściągnęlibyśmy topowego ŚPD, finalistę LM i to za totalne grosze jak na dzisiejsze realia, a Ty mówisz, że to kretynizm?
Spójrz na to jak żywotni są Chorwaci, zobacz Modricia - 37 lat na karku, a dalej wnosi gigantyczną jakość w pomocy Realu czy reprezentacji.

Kim mamy tam grać? de Jongiem, który grał tam w kratkę? Kessiem, który przypomina Busquetsa i biega jak wóz z węglem? Czy może Nico xD?

2

@DonAndresFCB Potrzebny jest nam nominalny ŚPD, bo Frenkie nie zawsze tam sobie radził, a Nico to nie ta para kaloszy przy tak obsadzonej pomocy ;)

16

Pedri - FdJ/Brozović - Gundogan/Gavi - bajkowa ta pomoc :)

3

@tomek8756 189 zł za wódkę bezalkoholową xD

4

@Jakchcesz Lucek po prostu nie chce stracić pracownika na rzecz Interu ^-^

7

@masq Oczywiście, że tak

1

@Xpert77 Będzie w najbliższym czasie ;p

0

@trolownik A nie przeciążyłeś się może ostatnio?
No i tutaj to też może zależeć od wagi, zależy ile ważysz

13

Pięknie Stano złomuje a zarazem trolluje tą całą Janoszek.

Nie dość, że wyjdzie na jego to jeszcze se zasięgów nafarmi xD

1

@OldMc84 Spokojnie, mamy Pedriego, który imo jest na wyższym poziomie aniżeli Bellingham.

1

@Rl9k1nG "No dla mnie normalna to jest właśnie 30 stopni, bo przy 20 to ja chodzę w bluzie i długich spodniach."

Nie masz przy niskiego ciśnienia? Ja przy 20 stopniach to na luzie koszuleczka i krótkie spodenki, ale dla mnie najlepsze jest takie 22-25 z powiewem wiatru - bajka i idealna pogoda na pogranie na orliku :D

3

@Rl9k1nG To wyjedź se do Afryki, a w Polsce niech będzie normalna pogoda, a nie, że bierzesz zimny prysznic, wychodzisz na tą Saharę i po 15 - 20 minutach jesteś cały spocony.

0

@Emhyr Co twitta od razu zmienił :D

1

@Encore
"Mbappé miał jedną szansę"
"Nie będziemy próbowali ściągać Mbappé"

Tymczasem Real kupujący go za 250M z rocznym kontraktem xDD

Średnio w to wierzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?