HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Nie gorzej niż wy od City w tym sezonie xDDD
13
@kamyk_23 Spokojnie, przyjdzie @michal26 i zacznie go wybielać ;)
3
@tomek8756 Ale jeśli chodzi stricte o głos (odkładając urodę na bok) to mam bardzo dużą słabość do Camilli, no zwyczajnie ma coś w sobie ten głos :)
1
@tomek8756 Muzycznie jest spoko, ale ogólnie bardziej lubię Camillę Cabello czy Selenę ;)
2
@Sysia11 Moim największym idolem jest obecnie Josué Filipe Soares Pesqueira, więc nie trafiłaś ;)
2
@Sysia11 Zdradziłabyś męża dla Messiego ^-^?
0
#mcinfo
"Marca: Bernardo Silva jest bliski przejścia do klubu z Arabii Saudyjskiej. "
Nieźle się bawią Araby
1
@Medium A pisałem, że to za wcześnie na opuszczenie Szachtara, tak myślałem, że się spali
@DaPidejpi No, wy to macie przewalone z tymi transferami. Widać, że Boehly idzie w ilość a nie jakość. Oby Nkunku tam nie przepadł :(
1
@Gwyn Tam są lepsze, bo moderacja nie usuwa komentarzy xD
0
@bart_azz Brozović idzie niestety do Arabii :/
2
Nie no GlamRap to chyba najlepszy portal pod względem komentarzy xDDD
Czasem nie wiadomo czy to na serio czy baity pod plusy :D
2
@Kgorecki2500 "Pan kebabiarz" xDD
Mój ideał kebaba to:
- cienki
- kurczak
- sos mieszany
- sałatka grecka
- dodatkowy ser
1
@ranger3120 Średnia, i to mocno średnia, ładniejsze widuję na ulicach i nie z toną tapety, i to nie przekąs ;)
Albo może po prostu nie mój gust - nie lubię kobiet z taką ilości makijażu
0
@SenseiFCB Pozdrów Sebę Alvareza i gang sicarios
1
@Kondziubarca Tak jak zawsze wyśmiewam tych krytykantów Lewandowskiego, tak od jakiegoś czasu też czuję, że Lewy to nie jest materiał na kapitana, tylko kto za niego, jak my mamy od uja młodych i jedynym sensownym kandydatem byłby Szczena
1
@Sulimo Dopóki znowu nie wyjdziesz na dwór xD
10 minut i znowu jesteś zlany potem :P
1
@Benz Bez klimy ani rusz xD
0
Komentarz usunięty
20
Jak ja nienawidzę takiej pogody.
W Warszawie 28 stopni + słońce i taka parówa, że cieżko złapać oddech.
Podziwiam tych ciepłolubnych, bo na dłuższą metę taka pogoda jest nie do wytrzymania
1
Przechodzę sobie Łazienkami Królewskimi a tam Gual z ekipą szykują się do prezentacji :D
@fart
0
@MadafakinGuy Na ŚPO mają Ødegaarda ;)
0
@Essos Jak dalej będzie grał na fałszywej "9" to kekw
2
@FcPortoFan1999 Easy win :P
0
@Cotutajsiedzieje No chyba nie
1
@barcanawieki 11k profitu xD
0
Nieźle się gwiazdeczki pokazały...
Oni powinni z buta do domu kur** wracać
4
A mieliśmy piłkę meczową na 3:1...
0
Jeszcze to przegramy
0
@Bobo25 "Najlepszy" jak nie uwzględniamy Josué
1
Santusz, wprowadź wkońcu tego Slisza kosztem D.Szymańskiego