HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs To na kogo oddasz swój głos?
0
@klopx Albo pulsujący ból ząbka i wizja uszczuplenia się konta o kilka stówek
0
@pt9 Raczej to czego sam bym chciał używać
4
@Medium Szczepcie się, bo inaczej ulice będą pełne trupów ^_*
2
@Chucky "dymani za czasów rządów PO"
Chłopie, teraz Cię walą we wszystkie dziury i tobie to odpowiada?
Żeby przyrównać Ci skalę pisowskiego złodziejstwa warto przypomnieć, że PO poleciało za potężne OŚMIORNICZKI i zegarek Nowaka xDD
Tymczasem PiS:
- Morawiecki kupuje ziemię od kurii za 700 tys złotych (po zaniżonej cenie), przepisuje na żonkę a żonka sprzedaje za 15 milionów!
- 70 milionów przewalone na wybory, które się nie odbyły
- Sztuczne zawyżanie cen paliw
- Notoryczne łamanie Konstytucji
A to tylko kilka z przekrętów
Mam wymieniać więcej?
2
@Chucky Trafnie o Kaczce, Maowieckim, Dudzie, Zi0brze, Glapińskim i reszcie miernot pisowskich.
0
@Bykunn Ja niestety do pracy na 14 :(
Będę ich wspierał telepatycznie :)
0
@cris2706 Szok mnie łapie jak ktoś ujmuję Ronaldo nawet drugiego miejsca. I kompletnie nie kupuje tej gadki typu "co by było gdyby Pele miał do dyspozycji dzisiejszą technologię".
Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach Pele mógłby zwyczajnie przepaść, jak tysiące innych talentów.
Dodatkowo pamiętaj, że Ronaldo kilkanaście lat grał na TOPOWYM poziomie zdobywając przy tym 5 ZP, 5LM, Euro, Ligę Narodów czy od uja innych trofeów.
0
#MuremZaDonaldemTuskiem
Pokażmy 4 czerwca ilu nas jest.
0
@draxidox A głupki i tak to łykają xD
Jak tylko słysze US rap, flex na ciuchy, fury z wypożyczalni itp to zawsze leję ze śmiechu z komentarzy pod tym chłamem :D
0
@KSSniper C.Ronaldo na czwartym xDDD
0
@tristan87 Nic, dlatego napisałem ''przekręcił''
@Bzyczekk Co wyście się tak uczepili tej rodziny? Przecież wyraźnie napisałem, że chodzi o zachowanie względem Taylora a nie jego rodziny.
3
@tristan87 Nie popieram zachowania, no ale jak ich przekręcił na taką skalę to co się dziwić?
Na La Rambli po meczach Barcy jest to samo, tylko, że przez łącze internetowe :p
0
@Emhyr Na przestrzeni całej kariery? W życiu
0
@LukaszFan I, że Pele z Maradoną niby lepsi xD
1. Messi
2. C.Ronaldo
3. Maradona
4. Pele
5. Johan Cruyff
Imo najsensowniejsze zestawienie
4
@MichuZ44 "eksperci" rodem z TVPiS Info wyznaczani do tworzenia pasków o Tusku xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kamilos84 I humor gituwa.
0
@Cotutajsiedzieje Miałem potężną satysfakcję, bo byłem za Francją.
1
@AFA90 @takisobiektos i @Kgorecki2500 w akcji ^^
3
@Przemek2323 Aż dziwne, że nie Kaczyński ^_*
0
Komentarz usunięty
1
@Cygan BRC Ja nazywam takie osoby "debilami", nawet swoją rodzinę...
A uwierz mi, że praktycznie cała na nich głosuje...
41
Ale się będę śmiał jak Messi pójdzie do Al-Hilal i te wszystkie śmieszki, które wyśmiewały tą pustynną ligę, bo gra tam Ronaldo, teraz zmienią narrację i nie dość, że będą oglądać ich mecze to do tego będą się zachwycać tą ligą xD
0
@MysticCat I jak wrażenia :) ?
0
@Encore Dziesiątka zdecydowanie lepsza niż "9", no i jest trochę nostalgii względem jednej z części, ale więcej nie mówię :)
Generalnie bardzo fajnie się to oglądało i szybko zleciało.
6
Ale ten stadion Luton Town ma zajebisty vibe ;D
Piękna historia, że klub z prowincji zawitał do PL, oby zaskoczyli i zostali na dłużej niż jeden sezon.
https://www.instagram.com/reel/CswgmjSgKDm/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
3
@kamyk_23 Wyborcy PiSlandu: ''Co ty mi pokazójeż, pżecież to fotomontarz''
4
@KlonaZepan Nie bardziej beznadziejny, niż ty na tej stronie.
2
@SuperPatsonFCB Oni nie są głupi.
To są zwykłe roszczeniowe debile działające na szkodę kraju...
Jeśli teraz ludzie się nie zmotywują i ich nie pogonimy to będziemy mieli Węgry/Turcję v2 i już nigdy nie pozbędziemy się tego wrzoda.