0

@ProMILs To na kogo oddasz swój głos?

0

@klopx Albo pulsujący ból ząbka i wizja uszczuplenia się konta o kilka stówek

0

@pt9 Raczej to czego sam bym chciał używać

4

@Medium Szczepcie się, bo inaczej ulice będą pełne trupów ^_*

2

@Chucky "dymani za czasów rządów PO"

Chłopie, teraz Cię walą we wszystkie dziury i tobie to odpowiada?

Żeby przyrównać Ci skalę pisowskiego złodziejstwa warto przypomnieć, że PO poleciało za potężne OŚMIORNICZKI i zegarek Nowaka xDD

Tymczasem PiS:
- Morawiecki kupuje ziemię od kurii za 700 tys złotych (po zaniżonej cenie), przepisuje na żonkę a żonka sprzedaje za 15 milionów!

- 70 milionów przewalone na wybory, które się nie odbyły
- Sztuczne zawyżanie cen paliw
- Notoryczne łamanie Konstytucji

A to tylko kilka z przekrętów

Mam wymieniać więcej?

2

@Chucky Trafnie o Kaczce, Maowieckim, Dudzie, Zi0brze, Glapińskim i reszcie miernot pisowskich.

0

@Bykunn Ja niestety do pracy na 14 :(

Będę ich wspierał telepatycznie :)

0

@cris2706 Szok mnie łapie jak ktoś ujmuję Ronaldo nawet drugiego miejsca. I kompletnie nie kupuje tej gadki typu "co by było gdyby Pele miał do dyspozycji dzisiejszą technologię".

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach Pele mógłby zwyczajnie przepaść, jak tysiące innych talentów.

Dodatkowo pamiętaj, że Ronaldo kilkanaście lat grał na TOPOWYM poziomie zdobywając przy tym 5 ZP, 5LM, Euro, Ligę Narodów czy od uja innych trofeów.

0

#MuremZaDonaldemTuskiem

Pokażmy 4 czerwca ilu nas jest.

0

@draxidox A głupki i tak to łykają xD

Jak tylko słysze US rap, flex na ciuchy, fury z wypożyczalni itp to zawsze leję ze śmiechu z komentarzy pod tym chłamem :D

0

@KSSniper C.Ronaldo na czwartym xDDD

0

@tristan87 Nic, dlatego napisałem ''przekręcił''

@Bzyczekk Co wyście się tak uczepili tej rodziny? Przecież wyraźnie napisałem, że chodzi o zachowanie względem Taylora a nie jego rodziny.

3

@tristan87 Nie popieram zachowania, no ale jak ich przekręcił na taką skalę to co się dziwić?

Na La Rambli po meczach Barcy jest to samo, tylko, że przez łącze internetowe :p

0

@Emhyr Na przestrzeni całej kariery? W życiu

0

@LukaszFan I, że Pele z Maradoną niby lepsi xD

1. Messi
2. C.Ronaldo
3. Maradona
4. Pele
5. Johan Cruyff

Imo najsensowniejsze zestawienie

4

@MichuZ44 "eksperci" rodem z TVPiS Info wyznaczani do tworzenia pasków o Tusku xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamilos84 I humor gituwa.

0

@Cotutajsiedzieje Miałem potężną satysfakcję, bo byłem za Francją.

1

3

@Przemek2323 Aż dziwne, że nie Kaczyński ^_*

0

Komentarz usunięty

1

@Cygan BRC Ja nazywam takie osoby "debilami", nawet swoją rodzinę...

A uwierz mi, że praktycznie cała na nich głosuje...

41

Ale się będę śmiał jak Messi pójdzie do Al-Hilal i te wszystkie śmieszki, które wyśmiewały tą pustynną ligę, bo gra tam Ronaldo, teraz zmienią narrację i nie dość, że będą oglądać ich mecze to do tego będą się zachwycać tą ligą xD

0

@MysticCat I jak wrażenia :) ?

0

@Encore Dziesiątka zdecydowanie lepsza niż "9", no i jest trochę nostalgii względem jednej z części, ale więcej nie mówię :)

Generalnie bardzo fajnie się to oglądało i szybko zleciało.

6

Ale ten stadion Luton Town ma zajebisty vibe ;D
Piękna historia, że klub z prowincji zawitał do PL, oby zaskoczyli i zostali na dłużej niż jeden sezon.
https://www.instagram.com/reel/CswgmjSgKDm/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

3

@kamyk_23 Wyborcy PiSlandu: ''Co ty mi pokazójeż, pżecież to fotomontarz''

4

@KlonaZepan Nie bardziej beznadziejny, niż ty na tej stronie.

2

@SuperPatsonFCB Oni nie są głupi.
To są zwykłe roszczeniowe debile działające na szkodę kraju...

Jeśli teraz ludzie się nie zmotywują i ich nie pogonimy to będziemy mieli Węgry/Turcję v2 i już nigdy nie pozbędziemy się tego wrzoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?