2

Muller księciuniu, poratuj no bramką na 2:0 ;)

0

@MesQueUnClub96 Zniknął, bo araby nic nie grają ;)

1

@cris2706 Fart szwabów xD

1

Pięknie się patrzy, na tak katastrofalne bagiety :D

1

Paryżoki w ryk :D

0

A Messi z Neymarem standardowo, ''w pupie z obroną, stoimy na środku'' :D

0

Neymar umiera xD

1

@Medium Auf Wiedersehen :D

0

Czupo już postraszył miernoty

5

Dzisiaj potężny walec z Monachium rozbija żabojadów z Paryża ;)
@Kgorecki2500 @Comentateiro @takisobiektos

2

@DawidekFCB Tottenham.

3

@Pawel13sz Jak go wezmą za 100M, to sam pojadę do Barcelony i odwiozę go na El Prat

0

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 Pewnie identycznie, jak to dyskontowe ;)

0

@Crystal37 Tak, bez żadnego problemu.

2

@Kamilos84 Absurdalne pieniądze...

0

@Bagsik88 Tak samo wiem jak i Ty, z tym że ja w tym wypadku bardziej ufam Laporcie i Alemany'emu niż jakiemuś Bagsikowi z La Rambli, który udaje znawcę i wolałby zadłużyć klub kosztem 2,3 lat gry zawodnika xD

Ps: Jest jednym z wielu ulubionych jak coś.

0

@Bagsik88 Czasami to już sam nie wiem o co ci chodzi.

- raz zarzucasz mi bycie "madryciakiem"
- innym razem, jak napiszę coś niepochlebnego o Argentynie albo PSG to jestem "antyMessi" xD

Zdecyduj się wkońcu :D

0

@Bagsik88 "Tak by było, nie zmyślam xD" - Twoja hipokryzja."

Człowieku, powiedz mi, jak to jest nie wyczuć tak oczywistego sarkazmu xD

Już nie raz pisałem, że dla mnie Messi może wrócić, ale na normalnych warunkach, a nie na kontrakcie 20M+, a w to, że wróci na takiej zasadzie jak Alves w życiu nie uwierzę.

@Sysia11 No ale co mam ci powiedzieć. Holendrzy też się nie popisali i, żeby nie było, nie pochwalam zachowania Van Gaala czy co poniektórych zawodników.
Jednak koniec końców żaden z Holendrów nie wykopał piłki w ławkę rezerwowych Argentyny.

Ps: A co do Paredesa i Otamendiego, to tak nie cierpię ich.

0

@LS Jeśli o mnie chodzi, to tutaj nie ma co dzielić. Barca była globalną marką grubo przed Messim, ale Leo pozwolił nam wejść na jeszcze wyższy poziom.

Dla mnie tutaj nie ma żadnego problemu. Barcelona pozwoliła Messiemu zaistnieć i uwierzyła w niego a on po latach kapitalnej gry zapewnił jej ogromne przychody i sporo pucharów do gabloty.

Sytuacja, win - win

22

@Criss18Barca Tak, ja wiem, lepiej było podpisać niekorzystną umowę z CVC i udupić klub na 50 lat, kosztem 2,3 lat gry Messiego.

I takie osoby mają czelność nazywania siebie kibicem Barcelony...

0

@jakub1906 Nie, że coś, ale chyba nie załapałeś. Ja kibicuję Legii a nie Wiśle ;)

I w sumie to gdzieś mam te wasze Krakowskie porachunki xD

3

@KrychaFCB Araujo za Kalulu

@kuz A to nie chodzi o ogólną 11 tygodnia? Bo Real w sumie grał w KMŚ gdzie wygrali te rozgrywki.

0

@tbas @Lionel_Messi10 jest, a mianuje się na kibica Barcelony.

0

@jakub1906 Odezwał się kibic Sracovii.
Po pierwsze ten "varowiec" o, którym piszesz, to nie był sędzia Var, tylko pracownik Canal+.

A po drugie, jak już coś piszesz o zaczepkach, to jak skomentujesz prowokujące zachowanie Jugasa po bramce na 2:1?

@FcPortoFan1999 Tak się składa, że siedziałem przy samej żylecie i nawet z mojego sektora leciały butle po "setkach" xD

1

@Lionel_Messi10 "A Mi was się szkoda robi, że nie macie co robić tylko pisać i przypisywać komuś kibicowanie innej drużynie, gdzie nawet na profilu macie moim komu kibicuje głównie,"

Chopek, ale Ty robisz dokładnie to samo, i każdy niepochlebny komentarz nt. P$G czy Argentyny odbierasz jako atak na Messiego i na tej podstawie szufladkujesz i wyzywasz ludzi od "madryciaków".

"przecież jak Leo by jakimś cudem wrócił do Barcy to byście się chyba pochlastali, taka jest prawda i rzeczywistość"

Tak by było, nie zmyślam xD

0

@Sysia11 "Co się przejmujesz największymi hejterami Leo."

Nie przestajesz mnie zaskakiwać dziewczynko. Do tej pory czekam aż przytoczysz moje komentarze "hejtujące Leo", ale jak widać takich nie ma, i jedyne co możesz to oskarżać mnie bezpodstawnie o hejt xD

"Szkoda,że nie byli tacy mądrzy jak widzieli przystojnego Paredes a i Otamendiego."

O gustach się nie dyskutuje, ale jeżeli haczysz o ten faul na Ake po, którym jeden z twoich idoli wykopał piłkę w ławkę rezerwowych Holandii, to musisz mieć zwyczajnie nie równo pod sufitem jeśli to pochwalasz.

Ps: Tutaj taki gratis dla ciebie od GigaChada Virgila ;)
https://www.instagram.com/reel/CnXX0AjD_uw/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

0

@DaPidejpi Czasami to aż naprawdę mi się go szkoda robi, bo sam kiedyś taki byłem.
Takim zapatrzonym fanbojem, że kiedy ktoś niepochlebnie wypowiedział się o Barcy to od razu go kontrowałem i cisnąłem.
Tylko sęk w tym, że miałem wtedy 14 czy 15 lat a nie 26 xDD

6

@DaPidejpi Zauważ, że od czasu transferu Messiego do P$G, chłop więcej spamuje o paryżakach niż o Barcy, która niby jest na "pierwszym miejscu" xD

Takie sytuację tylko pokazują, kto jest prawdziwym kibicem tego klubu a kto chorągiewą, która będzie kibicować drużynie w której gra jej ulubiony zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?