HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelM95 Mycie okien*
0
Ile zarabia kierownik na skupie złomu?
5
@Luciano99 @Sysia11 po tym jak ktoś raczy nieprzychylnie wypowiedzieć się o Argentynie.
14
@Luciano99 Złoto xD
@Comentateiro, lewa nóżka niczym Messi z Liverpoolem ^^
1
@Encore Tym bardziej przy takim wyniku =|
1
@IronSanHybrid A ja tam go lubię, jakkolwiek by to nie zabrzmiało.
Oglądając te przemówienia to on naprawdę wygląda na sympatycznego gościa wśród tej całej pisowskiej hołoty, co nie zmienia faktu, że nie powinien piastować tej funkcji.
2
@kamyk_23 Dokładnie tak. Generalnie, zauważyłem, że wiele dziewczyn/kobiet podchodzi do tego na zasadzie, że "tym bardziej się umaluje, tym będę ładniejsza", a w wielu przypadkach się to kompletnie nie sprawdza.
1
@MichalZZZ @RomanHoffer chyba
3
@Kinginiesta Najbardziej szkoda tego Tchouameniego, tym bardziej, że było zainteresowanie od nas :(
0
@Bezhistorii Nie stulejarzyć mi tu ;p
0
@kamyk_23 Kompletne no offence w jej kierunku, ale chciałbym zobaczyć jak wygląda bez make up'u i bez tych dodatków.
9
@Bezhistorii Panie, weź Pan to usuń, Vegeta to może zobaczyć
0
@Comentateiro Za wcześnie Komandosie
0
@Kondziubarca Nie no, akurat Alba poprzedni sezon miał fantastyczny
0
@PatrykBarca Strasznie
1
@pawello10 Zdecydowanie 2 najlepszych w historii.
1
@tbas Wiesz, Bernardo, Bernardo, ale co niektórzy chcieli tu wykładać 130M za Enzo jakby Barca miała kasę xD
0
Kepa też mógł się lepiej zachować przy tym podaniu
0
No i po Czelsi
0
@Encore Giannis TOP!
1
@bartas97 Opera GX imo najlepsza
2
@cris2706 ''kolejny raz sie do mnie dopier***asz,''
Przeczytaj swój wysryw ze zrozumieniem, może wtedy zrozumiesz czemu się ''dop*******m''.
0
@cris2706 Idź tam dalej chwal pis, obajtusia i orlenik xD
I ty coś mówisz o ''najgorszym sorcie''...
7
@Uukasz_93 No bo to nie jest ustawka. Spotykają kilka osób, i zostawiają tylko te przychylne komentarze.
2
@Rust_Cohle Nuneza, na maskotkę drużyny ;)
1
@IronSanHybrid Ale śmiechłem xDDD
0
@takisobiektos Ale nie muf tak, według niektórych to już jest gwiazda xDDD
0
Detale ^_^
https://www.instagram.com/reel/CnB5KxGqql9/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
@Kgorecki2500
1
@agaFCB Urlop na żądanie i się wyśpisz ;)
2
I tak to się żyje w tej Polszy...
https://www.facebook.com/reel/1344463083045658?s=yWDuG2&fs=e
@Kgorecki2500 @Barca1992 @tomek8756