23

@Lionel_Messi10 Z pewnością z tych względów go nie chciał, a nie dlatego, że wolał Haalanda xD

1

@DonCarletto Powinieneś się cieszyć, popatrzysz na kobiece wdzięki ^^

6

@DonCarletto Szybki jesteś xD Ten program już leci spory kawał czasu ;)

1

@VegetaPolska Po tym jak dziewczyna, z którą pisze, odpisuje mu od 3 dni ^^


1

@LewoSkrzydlowy11 Ochłoń Sławek

1

@VegetaPolska Kurka, pomyliło mi się z tą Wandą Nara xD

0

@VegetaPolska Karius się spiknął z byłą Icardiego?

1

@Adran360 A co Ty se myślisz :D
Nie ma lipy
https://ibb.co/vPr6LF0

2

I cyk pizzerka wpada do piekarnika :D

0

@Mixtape Dzięki. Ty też wcale nie najgorzej, najważniejsze to pomalutku do przodu i progres sam przyjdzie ;)

3

@Pawel13sz To jak ty zrzucasz xD

Ja w ostatnie 2,5 miesiąca zszedłem 10kg :D

2

Wszystkiego Najlepszego La Ramblowicze ;)

0

@Rl9k1nG Ja jestem całkowicie trzeźwy, siedzę z braćmi i gramy na PS'ie :D

0

@IronSanHybrid #TeamPereira ^^

1

Nie ma to jak szykować sylwestra na ostatnią chwilę, bo komuś plany się zmieniły :D

Dobrze, że przynajmniej Biedra otwarta ^^

2

I cyk minutkę doliczy....

0

Za tak prowadzony mecz, to powinna być dyskwalifikacja minimum do końca sezonu...

ebać tych drukarzy

0

@saguniak A gdzie fotka z Camp Nou? :D

1

@IronSanHybrid Dzieciaku, co Ty tam wiesz ^^
https://www.piccolo.pl/

6

@Matheu12 A mogła być para jak z bajki :|

0

@arasz1819 Myślałem, że i w tych plotkach będzie ziarnko prawdy, ale jak widać był dogadany z nimi już wcześniej.

Nic tylko czekać na pojedynek gigantów - Ronaldo - Grzesiu Krychowiak ^^

@cris2706 Chcesz zabłysnąć atencjuszu? To wytarzaj się w brokacie ;)
Kupiłeś już tą maść czy u Ciebie dalej na "farcie"?

1

@tomek8756 Raczej maskę gazową ^^

0

@Azacca Nieźle odgrzałeś kotleta xD

Spóźniłeś się o minimum rok, dziwie się, że tyle osób się na to złapało :D

13

@cris2706
"Wystarczyło zagrać 4 świetne mecze w końcowej fazie LM w 2017, wygrać LM po karnych i EURO na farcie w 2016 + dobry PR i cyk, Ronaldo ze Złotą Piłeczką."

Ciebie to już boli chyba samo istnienie tego Ronaldo, chłopie idź lepiej po wiadomą maść, bo będzie tylko gorzej xD

I te na "farcie" ^^
Ciekawe, że Argentyna nie miała tego farta w 123' przy strzale Muaniego

1

@Luciano99 Weź, bo się oburzy, że nazywasz go kiepem ;)

4

@BorzyKrzys @VegetaPolska Atakuj, podobno wolna jest ^_^

1

@Lionel_Messi10 Tak naprawdę to jest tylko gdybanie. Nikt nie wie jakby wyglądała kariera Messiego bez Barcelony jak i Pele bez Garrinchy.

Równie dobrze Messi mógłby iść do Realu i przepaść jak wiele gwiazdek typu Jese czy Halilović

3

@Lionel_Messi10 A gdyby nie Barcelona to Messi mógłby w ogóle nie zacząć kariery.

Gdyby.

0

@paweldunajecfcb Co w tym pięknego?

1

@marcin62 Plastikowa lalka i spaślak pseudoraper, piękne duo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?