HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@Lionel_Messi10 Z pewnością z tych względów go nie chciał, a nie dlatego, że wolał Haalanda xD
1
@DonCarletto Powinieneś się cieszyć, popatrzysz na kobiece wdzięki ^^
6
@DonCarletto Szybki jesteś xD Ten program już leci spory kawał czasu ;)
1
@VegetaPolska Po tym jak dziewczyna, z którą pisze, odpisuje mu od 3 dni ^^
1
@LewoSkrzydlowy11 Ochłoń Sławek
1
@VegetaPolska Kurka, pomyliło mi się z tą Wandą Nara xD
0
@VegetaPolska Karius się spiknął z byłą Icardiego?
1
@Adran360 A co Ty se myślisz :D
Nie ma lipy
https://ibb.co/vPr6LF0
2
I cyk pizzerka wpada do piekarnika :D
0
@Mixtape Dzięki. Ty też wcale nie najgorzej, najważniejsze to pomalutku do przodu i progres sam przyjdzie ;)
3
@Pawel13sz To jak ty zrzucasz xD
Ja w ostatnie 2,5 miesiąca zszedłem 10kg :D
2
Wszystkiego Najlepszego La Ramblowicze ;)
0
@Rl9k1nG Ja jestem całkowicie trzeźwy, siedzę z braćmi i gramy na PS'ie :D
0
@IronSanHybrid #TeamPereira ^^
1
Nie ma to jak szykować sylwestra na ostatnią chwilę, bo komuś plany się zmieniły :D
Dobrze, że przynajmniej Biedra otwarta ^^
2
I cyk minutkę doliczy....
0
Za tak prowadzony mecz, to powinna być dyskwalifikacja minimum do końca sezonu...
ebać tych drukarzy
0
@saguniak A gdzie fotka z Camp Nou? :D
1
@IronSanHybrid Dzieciaku, co Ty tam wiesz ^^
https://www.piccolo.pl/
6
@Matheu12 A mogła być para jak z bajki :|
0
@arasz1819 Myślałem, że i w tych plotkach będzie ziarnko prawdy, ale jak widać był dogadany z nimi już wcześniej.
Nic tylko czekać na pojedynek gigantów - Ronaldo - Grzesiu Krychowiak ^^
@cris2706 Chcesz zabłysnąć atencjuszu? To wytarzaj się w brokacie ;)
Kupiłeś już tą maść czy u Ciebie dalej na "farcie"?
1
@tomek8756 Raczej maskę gazową ^^
0
@Azacca Nieźle odgrzałeś kotleta xD
Spóźniłeś się o minimum rok, dziwie się, że tyle osób się na to złapało :D
13
@cris2706
"Wystarczyło zagrać 4 świetne mecze w końcowej fazie LM w 2017, wygrać LM po karnych i EURO na farcie w 2016 + dobry PR i cyk, Ronaldo ze Złotą Piłeczką."
Ciebie to już boli chyba samo istnienie tego Ronaldo, chłopie idź lepiej po wiadomą maść, bo będzie tylko gorzej xD
I te na "farcie" ^^
Ciekawe, że Argentyna nie miała tego farta w 123' przy strzale Muaniego
1
@Luciano99 Weź, bo się oburzy, że nazywasz go kiepem ;)
4
@BorzyKrzys @VegetaPolska Atakuj, podobno wolna jest ^_^
1
@Lionel_Messi10 Tak naprawdę to jest tylko gdybanie. Nikt nie wie jakby wyglądała kariera Messiego bez Barcelony jak i Pele bez Garrinchy.
Równie dobrze Messi mógłby iść do Realu i przepaść jak wiele gwiazdek typu Jese czy Halilović
3
@Lionel_Messi10 A gdyby nie Barcelona to Messi mógłby w ogóle nie zacząć kariery.
Gdyby.
0
@paweldunajecfcb Co w tym pięknego?
1
@marcin62 Plastikowa lalka i spaślak pseudoraper, piękne duo