10

@MESSIah16 "Minuta ciszy" dla chłopa, który załadował mu 4 bramki w meczu + już w wieku 24 lat ma lepszą karierę niż ten buc bez kultury.

Rozumiem, jeszcze to w szatni, ale tutaj to już jest jawna prowokacja.

2

@kynio302 No i co z tego? Strzel 3 karne w meczu o takiej presji, poza tym karne też trzeba umieć strzelać.

2

@Encore 4*, bo jeszcze w serii RK

1

@ranger3120 No szarpałby, jak reksiu szynkę

0

@Encore Ale znajdą się tacy jak @cris2706 i będą deprecjonować te liczby i kończyć mu karierę przed 30-stką xD

A wracając, genialny piłkarz. Wraz z Haalandem idealnie przejmą schedę po Leo i Ronaldo ;)

2

@John_Doe Lepiej było wybrać nieJakiego co nie?

0

@wojopancer Tymczasem witaminki z toną tapety oceniające facetów na podstawie wyglądu ^^

3

@Sulimo Widzę, że mam do czynienia z człowiekiem z zasadami jak @Danny Gaucho aka Transporter.

3

@Sulimo Jakby Ci zaproponowała gngbng z @VegetaPolska to inaczej byś gęgał ^^

2

@Siro Myślę, że podejdzie pod 100 milionów

0

@Deviler Hmm, ciekawe :D

1

@Bernard777 Odezwał się... światowiec, Bernard legenda La Bamby xD

0

@arasz1819 ''ale to już problem ludzi z Twojego otoczenia, a nie mój.''

Kolejny pościk o przebiciu rekordziku jajeczka już napisany? ;]

1

@Faro Wy wchodzicie jeszcze bardziej, i jakoś Cię to tak nie oburza :]

3

@Gaz A ja z kolei dalej piszę i herbuję :D

1

@Ojciec5tkidzieci Ja to już nawet nie zwracam na to uwagi. Tylko się śmieje :D

Ostatnio nazwał mnie podszywką, bo pochwaliłem występ i bramkę Tchouameniego z Anglią xD

1

@Faro To tak jak u nas, tylko, że z Neymarem :D

5

@Prorokk Tak sobie daje radę, że najpierw blokował ludzi na twitterze a potem go całkowicie usunął xDD

0

@Elmati77 Z tego co wiem to @VegetaPolska gra.

0

@gaucho104 A nie kupujesz kota w worku?
Przypomnij sobie jak ten Drwal wyglądał w zeszłym roku a jak wygląda teraz. Mniejsza gramatura, mniej sera w kotlecie serowym a cena dużo wyższa niż rok temu xD

"jest to najlepszy burger jaki jadłem"
W takim razie mało w życiu zasmakowałeś ;)

Generalnie nie mówię, że jest zły, chodzi o podejście Maka do klienta

0

@Kgorecki2500 Drwal to też rvchanie swoich klientów na kasę za średnią bułę i do tego z mniejszą gramaturą niż rok temu xD

1

@dAvi_2 Ludzie zboostowali to jajko, żeby post Kardashianki nie był najlepiej lajkowanym postem

0

@MrPGG Spokojnie, już ogarnia multikonta xD

1

@FCB_dimiC Nie wiem dlaczego, ale śmiechłem xDDD

0

@cris2706 Chłopak ma 24 lata (dokładnie dzisiaj ma urodziny) a nie 25, a ty już tu wydajesz wyroki co będzie jak dobije do 30-stki xD

To już nie pierwszy taki wpis, który widzę od finału, że ludzie starają się mu umniejszać i robić z niego jakiegoś miernego piłkarza...

Nie ma złotej piłki? Spokojnie na niego też przyjdzie czas, ma dopiero 24 LATA!

1

@fart Dla niego ten milion to jak dla nas kafel, także pewnie nie płacze :D

0

@Rl9k1nG Też zdecydowanie wybrałbym Warszawę i pewnie w końcu się przeprowadzę :D

A co do Nowego Jorku - to polecam ci się kiedyś przelecieć - naprawdę warto. Mimo, że byłem tam tylko raz i to 11 lat temu to ciągle przed oczami mam ten piękny Manhattan i Central Park :)

0

@cris2706 Oho, zaczyna się deprecjonowanie jego osiągnięć xD

Dlaczego nie dziwi mnie to, że to akurat ty o tym piszesz :D

0

@MESSIah16 ''Emiliano prosi o minute ciszy dla Mbappe''

Akurat on to już by mógł zamknąć ten ryj, dostał od niego 4 bramki i coś szczeka - widać, że go boli.

1

@Rewolucja123 Nie, że coś, ale wiele razy sędziowie dają przywilej i wracają do tej sytuacji po zakończonej akcji. Tutaj mógł to puścić, tym bardziej, że Francuz nie leżał na glebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?