HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 No i nie uwierzę, bo dla mnie to była 99% okazja ;]
0
@takisobiektos Wydaję mi się, że to nie o tyle presja, co zwyczajnie był zaprogramowany na strzelenie gola - w sumie jakby to wpadło, to nikt by go za to nie rozliczał, ale fakt mógł zagrać do Mbappe, minąć lub nawet walnąć wcinkę i pewnie by było po meczu.
@okiemtypera_lucaxx95 Jak to dobrze, że wyrosłem już z tych wojenek Messi - Ronaldo :D
5
Dalej nie dowierzam, że to nie wpadło, w sumie nie wiem czy nie lepiej było zagrać do Mbappe. Chociaż w sumie to była ciężka piłka
@Kgorecki2500 @takisobiektos @tomek8756
1
@takisobiektos Boli go Kylian, i wcale mu się nie dziwię - 4 brameczki mu zapakował :D
1
@Krystian1588 Ma wprawę kobitka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Sulimo Nie obrażaj mi pasztetowej!
https://zapodaj.net/d55490f1895f3.png.html
4
@Kuba_1 Najgorszy xDDD, a dla mnie jeden z najlepszych
1
@lucca87 Wiesz co, wydaję mi się, że jeśli faktycznie byłaby tam ręka, to Marciniak by to sprawdził albo Argentyńczycy rzuciliby się do niego z pretensjami, że była ręka, tym bardziej, że stali idealnie obok Upamecano.
1
@lucca87 Jak tam moja ''niezła wyobraźnia'' xD
Mówiłem, że ewidentna głowa ;)
0
@arasz1819 ''jak tam życie z Messim jako królem świata, wszechświata''
A czy kiedykolwiek twierdziłem inaczej araszu?
A ogólnie to bardzo dobrze, do świąt wleciał urlopik także nie narzekam ;)
0
@Bagsik88 Chciałem, masz rację, ale tak samo kibicowałem im w meczu z Maroko i Anglią. Zwyczajnie lubię tą reprezentację.
A tutaj mój komentarz na temat Argentyny z 16 listopada ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12564331#comment-12564381
0
@IronSanHybrid Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy...
Nie cierpię tego typa.
0
@Kamiloza91
1. Messi
2. C. Ronaldo
3. Iniesta
0
@TheNekro94 Spoko, luz - w sumie po moich wpisach na temat Argentyny mogłeś odnieść takie wrażenie, ale jakby to nie wyglądało, to cieszę się, że Messi w końcu dopiął swego i wygrał to MŚ ;)
0
@VegetaPolska Wiek to tylko liczba, a dzidzię wychowasz jak swoją :D
0
@lucca87 ''żadnego potwierdzenia tu nie ma o czy ty mówisz''
Upamecano ewidentnie wybija głową a ty mi gadasz, że tutaj nic nie widać xD
Ja wiem, że chciałbyś, żeby tu była ręka, ale tutaj jej nie ma - polecam zainwestować w jakieś dobre okulary.
0
@lucca87 To nie jest ręka, weź sobie zobacz w 0.25
https://youtube.com/clip/UgkxdEK3lPSCaRBlIZwBMX6XwF1hxCsjLeI6
1
@tristan87 Brać Herve Renarda albo Bielsę
0
@VegetaPolska Bierz się za Sysię. @Sysia11 dobra kobita, a pamiętaj przeciwieństwa się przyciągają ^^
0
@TheNekro94 Z jakiej racji przyrównujesz mnie do niego?
Przecież ja nigdy nie pisałem nic o Messim ani tym bardziej nie podważałem tego, że jest najlepszy xD
Widzę, że na mojej ogólnej niechęci do Argentyny chcesz zbić trochę zielonych ^^
0
@Sulimo Bo był piłkarzem z klasą, ale tutaj najwyraźniej coś siadło na główkę.
E.Martinez, Paredes, de Paul, Otamendi, Acuna, Di Maria i teraz on, nie da się ich lubić, no kurła nie da.
Tylko Messi, Lisandro i Alvarez ratują tą drużynę
1
@lucca87 "dawno nie było tak pewnego MŚ:)"
1 kolejka - Przegrana z Arabią 1:2
2 kolejka - 60 min bicia głową w Meksykański mur, dopiero gdy Messi strzelił na 1:0 zaczęli grać, bo Meksyk musiał się otworzyć.
3 kolejka - Tutaj nie muszę nic pisać - totalna dominacja
1/8 - Prowadzili z Australią 2:0, i mało brakowało do dogrywki.
1/4 - To samo co z Australią - zlekceważyli Holendrów, dostali 2 bramki i musieli liczyć na szczęście w karnych.
1/2 - Tutaj dostali Chorwatów po 2 dogrywkach z rzędu, choć nie zmienia to faktu, że to był dobry mecz w ich wykonaniu.
Finał - Prowadzili 2:0 i zrobili dokładnie to samo co z Australią i Holandią - zlekceważyli Francuzów, a wprowadzenie Acuni w 64' kosztem Di Marii tylko to potwierdziło.
To nie jest najpewniejszy mistrz - przypomnij sobie Niemców w 2k14
0
@HERORICH2 Takimi wypowiedziami udowadnia tylko, że nie dość, że jest miernym piłkarzem to jeszcze do tego bucem do potęgi entej.
Mam nadzieję, że jak wróci to Simeone dalej konsekwentnie będzie grał Kondogbią i Witselem.
0
@draxidox Tu już by było po meczu
0
@LeoMessi1994 Co tam jest, bo bałem się to odpalić? :D
0
@LeoMessi1994 Odpaliłeś to xD?
1
@Kapitan hawk @Barca_bwo Raczej Koronę z Radomiakiem
0
@Faro Dobra nie skumałem xD
0
@Rust_Cohle Nie dostał wędki. Wędka to wprowadzenie zawodnika z ławki rezerwowych i późniejsze zdjęcie z boiska
0
@Faro Co w tym dziwnego? Zagrał fantastyczny mecz, zdobył hat tricka, wykorzystał karnego w serii RK