0

@Medium Dokładnie.

Pierw dotknął piłkę a potem co miał zrobić z tą nogą, żeby uniknąć zderzenia xD?

Wiadomo, jakby to Otamendi faulował to wtedy wg nich karnego by nie było

0

Przydałby się nam taki Konate

0

@mekston A to to też

0

@TheNekro94 Nazywaj to sobie jak chcesz ;)
Aż dziw, że Messi wstał po tym nokaucie Szczęsnego.

2

To nie Argentyna, że sędzia będzie dyktował karnego, którego nie ma ;)

1

@cris2706 "Afryka", "żenujący Griezmann"

Oj widzę, że już są nerwy przed niedzielą :D

0

Saiss już kuleje, wiedziałem, że tak będzie

4

Co za przyjęcie Dembouza :o

0

@Kamiloza91 Podać chusteczki?

Btw, co wielkiego gra Argentyna?

0

Argentyńce w płaczu xDDD

Piękna bramka Theo

0

Coś czuję, że Saiss nie przetrwa całego meczu

1

Naprzód Francjo, po finał Mundialu!

0

@Nazio87 Powodzenia życzę, ale nie pij więcej ;)

1

@Emhyr A teraz spójrz na gażę Martino, który ma tyle samo co Van Gaal xD

2

@FcBarcelonaFanMSN I żeby jeszcze Messi utrzymał formę z Mundialu a Ronaldo odbudował swoją, to już w ogóle byłoby pięknie ;)

0

@Messibestplayerintheworld
No to załóżmy, że:
Vini, Tchouameni, Kross/Modrić, Valverde

Ciężko powiedzieć co by Ancelotti wykombinował w takiej sytuacji, ale co by nie mówić, znów byłby hype na klasyk :D

0

@Messibestplayerintheworld Myślę, że w klasyku miałby pierwszy skład ;)

4-4-2, Benz i Ronaldo w ataku, Vini na LS a Rodrygo PS

2

W sumie, to jak głupie by to nie było, to chciałbym powrotu Ronaldo do Realu i Messiego do Barcy.

Zobaczyć jeszcze raz El Classico z udziałem 2 najlepszych piłkarzy w historii.

0

@tomek8756 Masz rację w realu, ale nie te szony z klubów. Dla mnie dziewczyny, które jeżdżą po tych spelunach typu Omen, speedcluby czy inne badziewia są automatycznie skreślane, bo zazwyczaj taka dziewczyna ma siano zamiast mózgu.

3

@Jakchcesz Wygrałeś xDDD

1

@Nano22 Mam tak samo. Wszystko co tylko się da, to zamawiam przez internet, bo taniej i wygodniej. A do sklepu to tylko po zakupy spożywcze

12

@VegetaPolska @JimMorrisonFCB Oh shit here we go aga....

A tak na serio, to bawi się Tobą. Olej tego szona raz na zawsze, bo nic z tego nie będzie, no chyba, że twoje nerwy.

0

@TheNekro94 Przy Portugalii mówiłem, że "niech wygra lepszy", i wygrali ;)
Przy tym meczu nie wierzę, że Maroko poraz kolejny zaskoczy

5

@tomek8756 Już wolę się ciepło ubrać przy -12, niż wyjść z domu i już być spoconym ;)

5

@Rewolucja123 Lepiej było se szkockiego kebaba zamówić xD

0

@arasz1819 Z twojego bełkotu to ciężko wyczytać coś sensownego, ale tak to jest jak ktoś jest psychofanem piłkarza czy danej drużyny ;]

Ps: Madryciaka, to masz tam w Argentynie na ławce rezerwowych ;)

0

@arasz1819 Patrząc przez pryzmat Twoich jakże mądrych wpisów, to ty już chyba dawno po wylewie ;]

0

@Kgorecki2500 Panie, a zasadził ktoś panu kopa w dupę :D

Nie denerwuj mnie nawet, nawet jeśli Maroko by awansowało to w finale i tak by już nie dali rady...

2

Allez la France, gagnez cette coupe du monde!


@Kgorecki2500 @Bobo25 @takisobiektos

1

@MESSIah16 Aż dam Ci zielonego, dla mnie złocisty rosół z kury ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?