HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Dokładnie.
Pierw dotknął piłkę a potem co miał zrobić z tą nogą, żeby uniknąć zderzenia xD?
Wiadomo, jakby to Otamendi faulował to wtedy wg nich karnego by nie było
0
Przydałby się nam taki Konate
0
@mekston A to to też
0
@TheNekro94 Nazywaj to sobie jak chcesz ;)
Aż dziw, że Messi wstał po tym nokaucie Szczęsnego.
2
To nie Argentyna, że sędzia będzie dyktował karnego, którego nie ma ;)
1
@cris2706 "Afryka", "żenujący Griezmann"
Oj widzę, że już są nerwy przed niedzielą :D
0
Saiss już kuleje, wiedziałem, że tak będzie
4
Co za przyjęcie Dembouza :o
0
@Kamiloza91 Podać chusteczki?
Btw, co wielkiego gra Argentyna?
0
Argentyńce w płaczu xDDD
Piękna bramka Theo
0
Coś czuję, że Saiss nie przetrwa całego meczu
1
Naprzód Francjo, po finał Mundialu!
0
@Nazio87 Powodzenia życzę, ale nie pij więcej ;)
1
@Emhyr A teraz spójrz na gażę Martino, który ma tyle samo co Van Gaal xD
2
@FcBarcelonaFanMSN I żeby jeszcze Messi utrzymał formę z Mundialu a Ronaldo odbudował swoją, to już w ogóle byłoby pięknie ;)
0
@Messibestplayerintheworld
No to załóżmy, że:
Vini, Tchouameni, Kross/Modrić, Valverde
Ciężko powiedzieć co by Ancelotti wykombinował w takiej sytuacji, ale co by nie mówić, znów byłby hype na klasyk :D
0
@Messibestplayerintheworld Myślę, że w klasyku miałby pierwszy skład ;)
4-4-2, Benz i Ronaldo w ataku, Vini na LS a Rodrygo PS
2
W sumie, to jak głupie by to nie było, to chciałbym powrotu Ronaldo do Realu i Messiego do Barcy.
Zobaczyć jeszcze raz El Classico z udziałem 2 najlepszych piłkarzy w historii.
0
@tomek8756 Masz rację w realu, ale nie te szony z klubów. Dla mnie dziewczyny, które jeżdżą po tych spelunach typu Omen, speedcluby czy inne badziewia są automatycznie skreślane, bo zazwyczaj taka dziewczyna ma siano zamiast mózgu.
3
@Jakchcesz Wygrałeś xDDD
1
@Nano22 Mam tak samo. Wszystko co tylko się da, to zamawiam przez internet, bo taniej i wygodniej. A do sklepu to tylko po zakupy spożywcze
12
@VegetaPolska @JimMorrisonFCB Oh shit here we go aga....
A tak na serio, to bawi się Tobą. Olej tego szona raz na zawsze, bo nic z tego nie będzie, no chyba, że twoje nerwy.
0
@TheNekro94 Przy Portugalii mówiłem, że "niech wygra lepszy", i wygrali ;)
Przy tym meczu nie wierzę, że Maroko poraz kolejny zaskoczy
5
@tomek8756 Już wolę się ciepło ubrać przy -12, niż wyjść z domu i już być spoconym ;)
5
@Rewolucja123 Lepiej było se szkockiego kebaba zamówić xD
0
@arasz1819 Z twojego bełkotu to ciężko wyczytać coś sensownego, ale tak to jest jak ktoś jest psychofanem piłkarza czy danej drużyny ;]
Ps: Madryciaka, to masz tam w Argentynie na ławce rezerwowych ;)
0
@arasz1819 Patrząc przez pryzmat Twoich jakże mądrych wpisów, to ty już chyba dawno po wylewie ;]
0
@Kgorecki2500 Panie, a zasadził ktoś panu kopa w dupę :D
Nie denerwuj mnie nawet, nawet jeśli Maroko by awansowało to w finale i tak by już nie dali rady...
2
Allez la France, gagnez cette coupe du monde!
@Kgorecki2500 @Bobo25 @takisobiektos
1
@MESSIah16 Aż dam Ci zielonego, dla mnie złocisty rosół z kury ;)