HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Wszyscy byle nie Argentyna i będę zadowolony, nawet Anglia
2
@fart A jak Ronaldo wygra to już w ogóle, La Rambla eksploduje :)
0
@mekston Nie sądzę, żeby Santos nie wystawił Ronaldo w ewentualnym finale
3
@truqsi Nie jestem za tymi cieciami, ale jeśli ktoś hejtuje Messiego po takim meczu, to jest niespełna rozumu xD
Hejt to jest, ale na tego dzbana Paredesa i dwóch innych wyrobników
1
@Encore I dobrze, że mu przygrzmocił
0
@Antimadridista~ To fakt, brak czerwonej kartki dla Paredesa to kryminał.
1
@Kgorecki2500 Całe szczęście po drugiej stronie drabinki jest Francja, Anglia i Portugalia jak nie daj Boże przejdą Chorwatów.
1
@norbi77 Brakło im Modricia na karne :(
1
Vamos Netherland!!!
0
Ręka xDDD
Co za tłuk
0
@Rust_Cohle No co, chłopak się już zamotał w tym wszystkim :D
0
@Lionel_Messi10 "pociski"
Ty to nazywasz pociskami? W szkole się lepszymi rzucało xD
0
@Lionel_Messi10 Już sobie nie dopowiadaj, bo sam się spłakałeś, że mnie zablokujesz, bo ktoś raczył mieć inne zdanie niż ty ;) TYLE.
0
@Lionel_Messi10 To nieźle mnie zablokowałeś, że znowu mi odpowiadasz kiedy do Ciebie nie piszę xD
0
@Kgorecki2500 Weź, bo Ci powie, że spotkanie pod kontrolą mieli :D
0
@AlexDark00 Faul na Aké, i wykopanie piłki w ławkę rezerwowych?
Ja wiem, ty byś nic nie dał xD
11
Jeszcze jeden, i odprawić tych pajaców do domu!
Zero szacunku dla tych Paredesów, De Pauli i Otamendich...
0
Jeeeeeeeeeeeeeest!
0
@michal26 I czerwona dla Paredesa
2
To jest czerwo, faul i jeszcze wykop w ławkę...
0
@AlexDark00 Hmm, poczekamy do pierwszego meczu po przerwie xD
0
Jeszcze jedna Van Gaalowcy!
0
@Sulimo Akurat ty nie powinieneś tego pisać ;)
@AlexDark00 Nie aż tak, jak Ciebie bramki Lewego ;*
0
Podniósł się już Acuńka, czy na szpital go zawieźli?
1
@Joe_Pesci Najwidoczniej
6
Przecież za to żółta powinna być
0
Jazda, jazda, Holenderska gwiazda!!!
0
@GeneralXavi Mecz się już skończył?