HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wstawać, walczyć Holandia!!!
1
@Worny Bóldupienie argentyńców poraz pierwszy
0
Memphis, nie tak :/
0
@arasz1819 Odrzucając otoczkę, to dla mnie TOP3 Mundiali XXI wieku
0
Mówiłem, że wygrają :D
I w sumie to się cieszę, bo ich lubię
1
Wiedziałem że nie strzeli
2
Jak Chorwaci wytrwają do końca to wygrają te karne. Zobaczycie.
6
Ładna akcja Chorwatów, widać, że jak mają nóż na gardle to grać potrafią :D
0
@cris2706 Pozdrawiam ;)
2
Antony z prawej strony, ten co rymuje :)
13
To niezły Pedri xD
0
Zaraz pękną, tylko Livaković ich trzyma przy życiu
1
@marcin62 Kris to kris, najgorszy i tak jest największy fanboj Messiego, co nawet nick na jego cześć sobie ustawił xD
0
@cris2706 Mam nadzieję, że takie same wywody będziesz pisał jak Argentynie nie będzie szło ;)
Chociaż na co ja liczę xD
0
Ładna akcja Viniego
1
@tomek8756 Jakby Argentyna tak grała do 15 minuty, to narracja by się szybko zmieniła xD
1
@cris2706 Ale będziesz płakał po meczu, oj będziesz :D
0
@Poversky1000 Nie. Zderzył się niefortunnie z Willy Orbanem w meczu ligowym
3
Już są wybory? Nie wiedziałem Darek
6
@Kamiloza91 Zobaczymy jak z kimś solidnym wielka Argentyna :D gra.
4
@MesQueUnClub96 Wyjazd za bramę
0
Znowu ten van Boekel...
1
Vamos Canarinhos, po półfinał!
0
@MESSIah16 @arasz1819 z rigczem
1
@tomek8756 Oczywiście, że dobrze, choć osobiście dla mnie Camila ładniejsza ;)
2
@tomek8756 Sympatyczna :p
Lewy dolny róg, trochę jak Camila Cabello (:
0
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 Kibicować Holandii araszu
1
@Mario96w Z tym, że ja raczej nie chodzę na duże zakupy. Zazwyczaj coś w przedziale 100 - 150 zł, więc sam wiesz ile w obecnych czasach za to kupisz :)
1
@Mario96w Dlatego teraz chodzę tylko do samoobsługowych, bo przynajmniej sobie skasuje w swoim tempie i ładnie spakuje a nie jak psu z gardła :)
Dla mnie te kasy są na równi z paczkomatami jeśli chodzi o wygodę dla klienta, tutaj też jest plus taki, że nikt Cię nie oszuka jak przy tradycyjnej kasie ^^