1

Wstawać, walczyć Holandia!!!

1

@Worny Bóldupienie argentyńców poraz pierwszy

0

Memphis, nie tak :/

0

@arasz1819 Odrzucając otoczkę, to dla mnie TOP3 Mundiali XXI wieku

0

Mówiłem, że wygrają :D

I w sumie to się cieszę, bo ich lubię

1

Wiedziałem że nie strzeli

2

Jak Chorwaci wytrwają do końca to wygrają te karne. Zobaczycie.

6

Ładna akcja Chorwatów, widać, że jak mają nóż na gardle to grać potrafią :D

0

@cris2706 Pozdrawiam ;)

2

Antony z prawej strony, ten co rymuje :)

13

To niezły Pedri xD

0

Zaraz pękną, tylko Livaković ich trzyma przy życiu

1

@marcin62 Kris to kris, najgorszy i tak jest największy fanboj Messiego, co nawet nick na jego cześć sobie ustawił xD

0

@cris2706 Mam nadzieję, że takie same wywody będziesz pisał jak Argentynie nie będzie szło ;)

Chociaż na co ja liczę xD

0

Ładna akcja Viniego

1

@tomek8756 Jakby Argentyna tak grała do 15 minuty, to narracja by się szybko zmieniła xD

1

@cris2706 Ale będziesz płakał po meczu, oj będziesz :D

0

@Poversky1000 Nie. Zderzył się niefortunnie z Willy Orbanem w meczu ligowym

3

Już są wybory? Nie wiedziałem Darek

6

@Kamiloza91 Zobaczymy jak z kimś solidnym wielka Argentyna :D gra.

4

@MesQueUnClub96 Wyjazd za bramę

0

Znowu ten van Boekel...

1

Vamos Canarinhos, po półfinał!

0

1

@tomek8756 Oczywiście, że dobrze, choć osobiście dla mnie Camila ładniejsza ;)

2

@tomek8756 Sympatyczna :p
Lewy dolny róg, trochę jak Camila Cabello (:

0

Komentarz usunięty

0

@arasz1819 Kibicować Holandii araszu

1

@Mario96w Z tym, że ja raczej nie chodzę na duże zakupy. Zazwyczaj coś w przedziale 100 - 150 zł, więc sam wiesz ile w obecnych czasach za to kupisz :)

1

@Mario96w Dlatego teraz chodzę tylko do samoobsługowych, bo przynajmniej sobie skasuje w swoim tempie i ładnie spakuje a nie jak psu z gardła :)

Dla mnie te kasy są na równi z paczkomatami jeśli chodzi o wygodę dla klienta, tutaj też jest plus taki, że nikt Cię nie oszuka jak przy tradycyjnej kasie ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?