1

@Janiama 1:1 po 90 minutach i Argentyna po dogrywce

1

@marcin62 Niestety, jak oni kolejny raz wygrają to już kompletnie stracę wiarę w ten naród.

Chciałbym tu żyć i mieszkać, ale jak wygrają to zastanawiam się nad wyprowadzką z tego kraju, bo będzie tylko gorzej :(

11

@marcin62 Za niespełna rok wybory, zobaczysz jak propaganda przybierze na sile...

1

@Kgorecki2500 Nie wiem czy wiesz, ale np: w Kauflandzie, koszyki z przecenami są od przeszło 10 lat ;)

1

@bodziu11arret Dior Sauvage, najlepszy perfum jaki miałem

0

@Encore Przed meczem już miał

1

Dumfries zdecydowanie MVP w tym meczu, kapitalne zawody.

Siadłby u nas na PO, oj siadłby

11

Co wy piszecie o jakiś farfoclach? Przecież to piękna bramka

0

Ależ zmarnowali tą kontrę :/

Mógł mu na lewą odegrać

3

Pięknie Holendrzy! Punktować ich!

0

@agaFCB "Bo co?" ?
Oczywiście, że można, ale nie oszukujmy się, wy im kibicujecie tylko dlatego, żeby Argentyna miała łatwiejszego rywala w 1/4 xD

"W główkach się chyba zaczyna przewracać."
Mówisz o tych fanbojach Messiego, co po bramce Argentynki zaczęli prowokować i wyzywać od m.in "cebulaków"?

0

@agaFCB Nic, śmieszy mnie to niemiłosiernie xD

Holandii i Brazylii wam życzę ;)

1

@agaFCB Chciałoby się kolejny słabszy zespół w 1/4, co nie?

0

Pięknie Depayoooos

0

@konajoncek Holandia, Australia!

1

@Kgorecki2500 Tutaj też będą niespodzianki, zobaczysz.

Ten mundial jest tak nieprzewidywalny, że coraz bardziej się cieszę, że nie włożyłem w niego ani złotówki ")

1

@Kgorecki2500 Widzę tutaj AntySenegalizm ^^

2

Jako, że już za niespełna godzinę rozpocznie się pierwszy mecz 1/8.

Komu kibicujecie w każdej z par?
Moje wymarzone rozstrzygnięcia:

Holandia - USA, totalnie neutralny mecz, ale jednak z lekkim naciskiem na Oranje.
Australia
Polska
Senegal
Japonia
Korea - Brazylia, tutaj mam lekki dylemat, bo obie repki bardzo lubię, ale jednak Korea w dużej mierze z względu na Sonny'ego :)
Hiszpania
Szwajcaria

A jak u was to wygląda? :D
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Janiama @Medium @Emhyr @MesQueUnClub96

1

@Emhyr Po to samo co marka Lorenz ze swoimi Crunchipsami - dla zysku ;)

I w sumie dobrze, bo Chakalaka > każde inne Laysy.

2

@Sensible Dokładnie.

Pod filmikiem ktoś dobrze napisał:

"You don't find this song, the song finds you"
Lepiej bym tego nie ujął :p

Teledysk to chyba urywki z jakiegoś filmu.

2

@Sensible Dzięki wielkie ;)

2

Panowie sprawa jest, kojarzy ktoś ten utwór w tle? Szukam szukam i za cholerę nie mogę znaleźć tytyłu :/


@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Medium @Mario96w @kryhaa @RobiS

5

@IronSanHybrid I tak będzie to bardziej produktywne niż strategia i taktyka pozoranta Czesia ;)

Ps: Gratulować to ty możesz co najwyżej Argentynie, że po drugiej bramce zdjęła nogę z gazu.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@stysiek Aaa ok, wybacz, późna godzina daje się we znaki :)

6

@Rewolucja123 To jest czysta dwubiegunówa, nie mam słów na takich ludzi...

Dostalibyśmy od Francji z 6:0 to i tak osoby tego pokroju będą za nim stały, bo wygląda jak "wujek" i po awansie ze Szwecją się popłakał...

Jak my mamy cokolwiek grać i wygrywać jak my nic nie kreujemy?

0

@stysiek Autostrada do finału?
W 1/4 potencjalna Holandia, która jak będzie miała dzień konia to bez problemu może ich wyrzucić. A w półfinale Brazylia, która na papierze wygląda dużo lepiej niż oni.

Także wstrzmałbym się z tą autostradą.

2

@Rewolucja123 Jak na początku istnienia Kanału Sportowego zgadzałem się z większością jego wypowiedzi, tak od czasu gdy zaczął promować nieudaczników pokroju Staśko czy Kapeli, czy po jego wiecznym usprawiedliwianiu Czesia na każdym kroku, bo to jego rodzinka, kompletnie straciłem do niego jakikolwiek szacunek.

Hipokryta do potęgi entej...

0

@Kgorecki2500 Dlatego ja chyba sobie odpuszczam stawianie już do końca mundialu, bo wolę się na spokojnie emocjonować niż wkurzać, że znowu nie weszło :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?