0

@Foro W takim razie gratuluję, nie przepierdziel na głupoty ;)

3

@Kgorecki2500 Tego drugiego odznacz, bo i tak nie obejrzy ;)
Daj mu vloga Argentyny

1

@nuevojugador Poza tym co wymieniłeś to Niemcy i Meksyk

2

@Foro Twój kuponik?

0

@tomek8756
1. Dania
2. Niemcy
3. Urugwaj
4. Belgia
5. Meksyk

0

@DonCarletto @cris2706 @Rothan1 Z tym, że dalej niby ma wrócić, w TVP SPORT coś tam mówili, to samo o Mane, także nie wiem.

0

@cris2706 Benzema ma się ponoć wykurować na fazę pucharową, to samo Mane. Także też by dostał

4

Polska - Australia
Arabia Saudyjska - Francja

Ale będą meczycha :D
@Kgorecki2500 @Medium

1

@Emhyr Guendouzi na PS XD

1

@Janiama Francja 2:0 Tunezja
Dania 2:1 Australia

0

@Emhyr Dlatego warto obejrzeć Australia - Dania, bo tutaj mamy mecz o awans

0

@Kgorecki2500 Nie no, to byłby akurat spoko pomysł, w końcu skonczyłoby się granie na remis, bo z tyłu głowy drużyny miałyby minimalną porażkę po karnych

1

@norbi77 Eee tam żenada ;)

Po prostu jest na diecie ^^

3

@Emhyr Szanujmy się, ale między Polską i Argentyną a Legią i Bayernem nie ma aż takiej przepaści, bez przesady

0

@Lionel_Messi10 Wybacz, ale nie będę wertował 13 tysięcy komentarzy, tylko dlatego, że jakiś jasiek ma krótką i wybiórczą pamięć.

"A jeśli chodzi o post 4drian0 to sam napisał w komentarzu ze to prawdziwy post Leo, a to był fejk więc napisalem jak jest tyle."

I dlatego nie wyczułeś oczywistej ironii i płakałeś o bana?

"od dziś lecisz do ignorowanych"

I wiesz gdzie ja to mam? Chcesz to se ignoruj, zwisa mi to.
Jest tutaj sporo wartościowych userów z którymi można normalnie pogadać, więc sobie poradzę :D

Bez odbioru.

1

@Lionel_Messi10 Tępy? Ty mówisz, że ktoś jest "tępy"?

"KAZDY ma prawo do kibicowania komu chce i nic wam do tego."

Doprawdy? A kto jak nie ty i tobie podobni wielcy "kibice" Paryża płakali, że w meczu Realu z PSG, wielu ludzi wolało awans Realu kosztem tego sztucznego tworu hipokryto?

Dodatkowo wyzywasz mnie od "tępych" a sam ostatnio wykazałeś się bystrością, a raczej jej brakiem gdzie @4drian0 wrzucił oczywistego fejka a spłakałeś się o to jak mała dzidzia.

Pierw spójrz w lustro a dopiero potem coś tam gadaj.

2

@PatrychoO I takie podejście, to ja lubię.

6

@Medium Nie ma co, i tak im nie przetłumaczysz. Chłopy kibicują jednemu zawodnikowi, i tyle. Gdyby nie Messi to większość z nich miało by w dupie tą Argentynę, ale i tak najlepsze jest to, że niektórzy się z tym jeszcze afiszują...

3

@hayek Przecież sajko Messiego i Ronaldo to by tu harakiri popełnili xD

1

@Kgorecki2500 Już jest cienki?
Przecież jeszcze niedawno był "kotem" "topką" i kilku userów chciało jego transferu do Barcy ;)

0

@Ying Ale byłem tam jako kibic Realu, czy jako neutralny kibic, który chciał iść na mecz LM i zobaczyć dobre spotkanie? No właśnie. Poza tym byłem też na meczu z Celtikiem i Lipskiem, więc nie byłem tylko na "Realiku"

Fajne tam macie fikołki. Podważasz moje kibicowanie Barcelonie, a ciekawe czy chociaż połowa z was była chociaż raz na Camp Nou xD

Wielcy "kibice" od siedmiu boleści.

0

@arasz1819 Wysil się trochę, i wymyśl coś nowego, bo strasznie monotematyczny jesteś. Strasznie.

0

@Encore Dokładnie, już nie mogę się doczekać ;)

3

Dobrze, że ten jutrzejszy mecz to nie będzie mecz Barcelona - PSG, ciekaw jestem komu kibicowałyby osoby, które jutro są za Argentynką, bo Messi

0

Jak już mielibyśmy jutro przegrać, to byle Dania jutro wygrała i wyszła z drugiego, żeby to latynosy nie miały za łatwo już od 1/8.

0

@Luciano99 Polakiem to on jest aby z aktu urodzenia.

Mam nadzieję, że Argentynka z drugiego i w łeb od Mistrzów Świata.

0

Eeetoto na mundiaaaaal

0

@Lionel_Messi10 Ja? Z niczym.
Tylko bawi mnie, że spinasz się o oczywistego mema, jakby ci co najmniej matkę zwyzywał i, że w przypadku np: Ronaldo takie fejki już Cię bawią xD

2

@ranger3120 Jacek Laskowski, Robert Podoliński.

0

@AllBundy Oczywiście, że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?