HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan Tak, uważam, że Polska prezentuje się lepiej. W meczu z Meksykiem obie drużyny zagrały słabo, ale koniec końców to my mieliśmy praktycznie piłke meczową. Z Arabią było trochę niedociągnięć, ale w ogólnym rozrachunku to my mieliśmy więcej groźnych akcji (poprzeczka Milika, słupek i podcinka Lewego) i wygraliśmy 2:0 ;)
3
Z taką grą to Meksyk nie zasługuje na nic innego niż 4 miejsce w grupie.
Katastrofalna drużyna.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
1
Dobra, w takim razie niech im załadują jeszcze ze dwie, żeby jak najbardziej zepsuć bilans
0
Teraz się zrobi meczycho
Vamos Mexico!
0
Tata wprowadzaj no tego Jimeneza
0
@PatrychoO Korei mi się mega podoba :p
https://zapodaj.net/9e779cba0842d.jpg.html
1
@Kgorecki2500 Milik, Krycha i Glikson z przewroty
1
Naprawdę, jak widzę tą Argentynę, to coraz bardziej zaczynam wierzyć w choćby remis
@Kgorecki2500
0
@PatrychoO Niby tak, ale to jest jednak Mundial. Poza tym mam pewne wątpliwości przy ich obecnej formie i formie Brazylijczyków.
5
To jest ta Argentyna, która miała ograć Brazylię, Francję czy Hiszpanię xD?
1
@Firestone Za tym prosiakiem też nie przepadam
1
Nie ma bardziej irytującego zawodnika w kadrze Argentyny, niż De Paul, mega nie trawie tego gościa, a zachowaniem w meczu z Arabią sobie nie pomógł.
1
Lecisz jeszcze jedną, po hat-tricka
0
Kwiatkowski dochodzi poraz drugi
3
@IronSanHybrid Co w tym śmiesznego?
0
Kwiatkowski doszedł xDDD
0
@DaPidejpi Ale strasznie stronniczy, widać, że jest za Francją
3
Problem z Griezmannem w Barcelonie jest taki, że nie gramy w 4-2-3-1 tak jak Francja w większości swoich meczów
On musi grać na "10" za plecami napastnika
3
Jak on przeżywa te akcje Francuzów xD
Kundeeeeeeeee
0
Może podobać się ta Francja
0
@masq Wygrana Meksyku 1 bramką daje nam 93% szans na awans
0
@tristan87 Wystarczy meksykańska szamka ;)
8
Rodacy, dzisiaj każdy patriota i kibic reprezentacji Polski, przywdziewa meksykańskie barwy!
0
@maroon To nie wyjdziemy z grupy XD
1
@Przemek2323 No generalnie ja się cieszę z tego i tego, i tu nie chodzi o samego Messiego co o sztuczne hajpowanie Argentyny przed mundialem.
1
@Kamilos84 Lewy
2
@okiemtypera_lucaxx95 Ty za Polską w końcu jesteś, czy za Argentyną?
1
@Kgorecki2500 Załóżmy, że Argentyna przegra z Meksykiem.
1. Polska - 4pkt
2. Meksyk - 4pkt
3. Arabia - 3 pkt
4. Argentyna - 0 pkt
Tutaj wystarczy nam remis Meksyku, no chyba, że ogramy Argentynę ;p
0
@JordiAlbion Też bym chciał
0
@gumaz Najlepszy z możliwych scenariuszy to przegrana Argentyny i brak zwycięstwa Arabii z Meksykiem