0

@LukaszFan Tak, uważam, że Polska prezentuje się lepiej. W meczu z Meksykiem obie drużyny zagrały słabo, ale koniec końców to my mieliśmy praktycznie piłke meczową. Z Arabią było trochę niedociągnięć, ale w ogólnym rozrachunku to my mieliśmy więcej groźnych akcji (poprzeczka Milika, słupek i podcinka Lewego) i wygraliśmy 2:0 ;)

3

Z taką grą to Meksyk nie zasługuje na nic innego niż 4 miejsce w grupie.

Katastrofalna drużyna.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10

1

Dobra, w takim razie niech im załadują jeszcze ze dwie, żeby jak najbardziej zepsuć bilans

0

Teraz się zrobi meczycho

Vamos Mexico!

0

Tata wprowadzaj no tego Jimeneza

0

1

@Kgorecki2500 Milik, Krycha i Glikson z przewroty

1

Naprawdę, jak widzę tą Argentynę, to coraz bardziej zaczynam wierzyć w choćby remis
@Kgorecki2500

0

@PatrychoO Niby tak, ale to jest jednak Mundial. Poza tym mam pewne wątpliwości przy ich obecnej formie i formie Brazylijczyków.

5

To jest ta Argentyna, która miała ograć Brazylię, Francję czy Hiszpanię xD?

1

@Firestone Za tym prosiakiem też nie przepadam

1

Nie ma bardziej irytującego zawodnika w kadrze Argentyny, niż De Paul, mega nie trawie tego gościa, a zachowaniem w meczu z Arabią sobie nie pomógł.

1

Lecisz jeszcze jedną, po hat-tricka

0

Kwiatkowski dochodzi poraz drugi

3

@IronSanHybrid Co w tym śmiesznego?

0

Kwiatkowski doszedł xDDD

0

@DaPidejpi Ale strasznie stronniczy, widać, że jest za Francją

3

Problem z Griezmannem w Barcelonie jest taki, że nie gramy w 4-2-3-1 tak jak Francja w większości swoich meczów

On musi grać na "10" za plecami napastnika

3

Jak on przeżywa te akcje Francuzów xD

Kundeeeeeeeee

0

Może podobać się ta Francja

0

@masq Wygrana Meksyku 1 bramką daje nam 93% szans na awans

0

@tristan87 Wystarczy meksykańska szamka ;)

8

Rodacy, dzisiaj każdy patriota i kibic reprezentacji Polski, przywdziewa meksykańskie barwy!

0

@maroon To nie wyjdziemy z grupy XD

1

@Przemek2323 No generalnie ja się cieszę z tego i tego, i tu nie chodzi o samego Messiego co o sztuczne hajpowanie Argentyny przed mundialem.

1

@Kamilos84 Lewy

2

@okiemtypera_lucaxx95 Ty za Polską w końcu jesteś, czy za Argentyną?

1

@Kgorecki2500 Załóżmy, że Argentyna przegra z Meksykiem.

1. Polska - 4pkt
2. Meksyk - 4pkt
3. Arabia - 3 pkt
4. Argentyna - 0 pkt

Tutaj wystarczy nam remis Meksyku, no chyba, że ogramy Argentynę ;p

0

@JordiAlbion Też bym chciał

0

@gumaz Najlepszy z możliwych scenariuszy to przegrana Argentyny i brak zwycięstwa Arabii z Meksykiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?