18

0

Thiago Sylwia xD

1

Mladen w pierwszym składzie na Brazylię ;)
@fart

2

@Barca1992 Koreę to mi szanuj kolego

0

@chavez Ma się rozumieć, ale nawet jak Portugole wyjdą, to i tak będę za Koreą z 2 miejsca

0

1

@GeraltzKatalonii Korea, i oby wyszli z tej grupy.

0

No i uj, wylądował :(

2

Wpierdzielcie im jeszcze jedną, proszę

0

@swiergol2 Jak ci nie pasuje, to wyłącz głos i włącz se Marsz Pogrzebowy

0

@Striker Mbappé, Dembele, Griezmann, Giroud, Thuram

Nie złożą, nie ma co

0

@MESSIah16 Portugole odpadają w grupie ;P

0

@Medium Korea i Ghana awans ;)

6

@Lama20 Ale mają też betona na ławce

3

Brawo Korea. Szkoda, że nie 3 pkt, ale remis też nie jest zły :p

Byle Portugole wdupili z Ghaną

0

To niezły brak faulu xDD

0

@barcelonaLM Nie ma co wyliczać, bo z tym betonem i tak na 99% nie wyjdziemy.

0

@Rust_Cohle Nie wiem o czym piszesz.

1

@Medium A to nie wiem, pamiętam, że pod koniec w Barcy podobnie to wyglądało, a potem to już go nie śledziłem

0

@Rust_Cohle Nie wiedziałem, że Tottki też mają notatnik :)

3

@DaPidejpi Szczerze to ten Suarez wygląda w tym meczu jak jakiś old boy

3

Dawaj Sonny, ładuj brameczkę na 1:0

6

I to jest trener z krwi i kości. Z charyzmą, pomysłem i wiarą w swój zespół. A nie papudrak co dostał robotę po znajomości...


@Kgorecki2500 @Kondziubarca @BorzyKrzys

1

@Kgorecki2500 To był burgier, a nie jakiś wypierdek z Maka :D

0

@hubert874 Remis, Senegal, Holandia, Anglia

2

@Lionel_Messi10 Tylko ta "9" na plecach :v
Mam nadzieję, że dostanie w końcu tą szóstkę

@PatrychoO Ja tak samo, dla mnie najlepsze byłyby granatowe spodenki i granatowe getry

5

Nawet Listkiewicz mówi, że to powinien być karny dla Kanady.

ebani złodzieje...

0

@Medium @Majczel97
Argentyna z Arabią ;)

3

Piękne są te koszulki Hiszpanii, zdecydowanie najładniejsze na Mundialu :D

Siadłaby taka z OLMO 21
@Kgorecki2500

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale tylko przez 10 minut, bo potem z tych frytek robią się flaki do wywalenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?