HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Rabini są niezdecydowani.
https://zapodaj.net/b7a8b1fa74238.jpg.html
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Medium
0
Thiago Sylwia xD
1
Mladen w pierwszym składzie na Brazylię ;)
@fart
2
@Barca1992 Koreę to mi szanuj kolego
0
@chavez Ma się rozumieć, ale nawet jak Portugole wyjdą, to i tak będę za Koreą z 2 miejsca
0
@reloaded @Kgorecki2500 Poleć mu
1
@GeraltzKatalonii Korea, i oby wyszli z tej grupy.
0
No i uj, wylądował :(
2
Wpierdzielcie im jeszcze jedną, proszę
0
@swiergol2 Jak ci nie pasuje, to wyłącz głos i włącz se Marsz Pogrzebowy
0
@Striker Mbappé, Dembele, Griezmann, Giroud, Thuram
Nie złożą, nie ma co
0
@MESSIah16 Portugole odpadają w grupie ;P
0
@Medium Korea i Ghana awans ;)
6
@Lama20 Ale mają też betona na ławce
3
Brawo Korea. Szkoda, że nie 3 pkt, ale remis też nie jest zły :p
Byle Portugole wdupili z Ghaną
0
To niezły brak faulu xDD
0
@barcelonaLM Nie ma co wyliczać, bo z tym betonem i tak na 99% nie wyjdziemy.
0
@Rust_Cohle Nie wiem o czym piszesz.
1
@Medium A to nie wiem, pamiętam, że pod koniec w Barcy podobnie to wyglądało, a potem to już go nie śledziłem
0
@Rust_Cohle Nie wiedziałem, że Tottki też mają notatnik :)
3
@DaPidejpi Szczerze to ten Suarez wygląda w tym meczu jak jakiś old boy
3
Dawaj Sonny, ładuj brameczkę na 1:0
6
I to jest trener z krwi i kości. Z charyzmą, pomysłem i wiarą w swój zespół. A nie papudrak co dostał robotę po znajomości...
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @BorzyKrzys
1
@Kgorecki2500 To był burgier, a nie jakiś wypierdek z Maka :D
0
@hubert874 Remis, Senegal, Holandia, Anglia
2
@Lionel_Messi10 Tylko ta "9" na plecach :v
Mam nadzieję, że dostanie w końcu tą szóstkę
@PatrychoO Ja tak samo, dla mnie najlepsze byłyby granatowe spodenki i granatowe getry
5
Nawet Listkiewicz mówi, że to powinien być karny dla Kanady.
ebani złodzieje...
0
@Medium @Majczel97
Argentyna z Arabią ;)
3
Piękne są te koszulki Hiszpanii, zdecydowanie najładniejsze na Mundialu :D
Siadłaby taka z OLMO 21
@Kgorecki2500
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale tylko przez 10 minut, bo potem z tych frytek robią się flaki do wywalenia