1

Olmo przereklamowany, co nie? @Emhyr

0

@cris2706 Hymn LM >

2

Z racji tego, że do meczu Hiszpanów jeszcze godzinka, to proponuje wbić na finał Blasta ;)

Heroic prowadzi z FaZe 14:9 na pierwszej mapie.
@ptrx @Rewolucja123 @Encore

0

@Encore Akurat jego zdaniem to bym się nie sugerował, po tym jak się ostatnio skompromitował w wątku o Herve Renardzie.

0

Ładna brama Kramaricia, jeszcze siatkę założył Hutchinsonowi :D

7

@Kapitan hawk Podziwiam, że Ci się chciało :D

1

@bartas97 Eee tam, Radomiak grał w piątek z Lipskiem ;)

3

@draxidox Szkoda by mi go nie było

@Luciano99 Dlaczego mnie to nie dziwi, że to gangus Promes to rozpoczął :D

0

Co się stało, że fan Darwina w klatce?

0

@tomek8756 Średnio mi się to podoba, ale wstrzymam się z osądem, bo 24 drużyny na Euro w miarę fajnie się przyjęły.

2

@Kgorecki2500 Dlatego nie obstawiam fazy grupowej, stawiać to można pucharową

3

I cyk 2:1 w typerze u @Janiama jak w masełko :D

0

@kulek22 Małe, ale koniec końców dużo zależy od wyniku w tym meczu.

4

@Kozinho. Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila.

0

@Bogan Rozumiem, że nie oglądałeś żadnego meczu?

1

Od kiedy Verratti gra w reprezentacji Francji :D?

1

Rozkręcili się, chłopcy :D

Brawo Kanada!

2

Vamos good match!

0

@michal26 To nawet Walia, byle bez Angielskiej tłuszczy ;)

0

@michal26 USA za Angoli i Korea za Ghanę, z resztą się zgadzam

1

@Janiama Chorwacja 2:1 Kanada

3

Pięknie Marokooo!

0

@AdiKingu96 Póki co nie postawiłem na tym mundialu ani złotówki, i jak widać dobrze :p

1

Brawo Maroko, utrzymać ten wynik!

Szkoda, że pozorant w todze, okradł Kanadę, bo Belgia w obecnej chwili mogła być bez choćby punktu.

3

@Kgorecki2500 Przy takich wynikach ;)

1. Polska - 5 pkt | 3:1
2. Argentyna 4 pkt | 4:3
3. Meksyk 4 pkt | 1:2
4. Arabia Saudyjska 3 pkt | 2:4

@Lionel_Messi10 Chcesz, żeby Argentyna wygrała MŚ i boisz się Francji w 1/8? Jak wygrywać to z najlepszymi, czyż nie?

7

Arabia - Meksyk 0:1
Polska - Argentyna 0:0/1:1

I wilk syty, i owca cała ;)
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @PatrychoO

Bierzecie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Ying Średnie porównanie. Uważam się za patriotę i kocham ten kraj, ale nie wiem czy chciałbym za niego umrzeć, przez decyzje polityków, którzy w dupie mają zwykłych ludzi.
Mam nadzieję, że nigdy nie stanę przed tym dylematem.

0

@Przemek2323 Kto kpi?
Nie oszukujmy się, do momentu bramki słaby mecz w jego wykonaniu, ale potem widać, że zeszło ciśnienie i wrócił luz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?