HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Olmo przereklamowany, co nie? @Emhyr
0
@cris2706 Hymn LM >
2
Z racji tego, że do meczu Hiszpanów jeszcze godzinka, to proponuje wbić na finał Blasta ;)
Heroic prowadzi z FaZe 14:9 na pierwszej mapie.
@ptrx @Rewolucja123 @Encore
0
@Encore Akurat jego zdaniem to bym się nie sugerował, po tym jak się ostatnio skompromitował w wątku o Herve Renardzie.
0
Ładna brama Kramaricia, jeszcze siatkę założył Hutchinsonowi :D
7
@Kapitan hawk Podziwiam, że Ci się chciało :D
1
@bartas97 Eee tam, Radomiak grał w piątek z Lipskiem ;)
3
@draxidox Szkoda by mi go nie było
@Luciano99 Dlaczego mnie to nie dziwi, że to gangus Promes to rozpoczął :D
0
Co się stało, że fan Darwina w klatce?
0
@tomek8756 Średnio mi się to podoba, ale wstrzymam się z osądem, bo 24 drużyny na Euro w miarę fajnie się przyjęły.
2
@Kgorecki2500 Dlatego nie obstawiam fazy grupowej, stawiać to można pucharową
3
I cyk 2:1 w typerze u @Janiama jak w masełko :D
0
@kulek22 Małe, ale koniec końców dużo zależy od wyniku w tym meczu.
4
@Kozinho. Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila.
0
@Bogan Rozumiem, że nie oglądałeś żadnego meczu?
1
Od kiedy Verratti gra w reprezentacji Francji :D?
1
Rozkręcili się, chłopcy :D
Brawo Kanada!
2
Vamos good match!
0
@michal26 To nawet Walia, byle bez Angielskiej tłuszczy ;)
0
@michal26 USA za Angoli i Korea za Ghanę, z resztą się zgadzam
1
@Janiama Chorwacja 2:1 Kanada
3
Pięknie Marokooo!
0
@AdiKingu96 Póki co nie postawiłem na tym mundialu ani złotówki, i jak widać dobrze :p
1
Brawo Maroko, utrzymać ten wynik!
Szkoda, że pozorant w todze, okradł Kanadę, bo Belgia w obecnej chwili mogła być bez choćby punktu.
1
Giannis w punkt!
https://www.instagram.com/reel/ClT2qICozZQ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
@Encore @fart
3
@Kgorecki2500 Przy takich wynikach ;)
1. Polska - 5 pkt | 3:1
2. Argentyna 4 pkt | 4:3
3. Meksyk 4 pkt | 1:2
4. Arabia Saudyjska 3 pkt | 2:4
@Lionel_Messi10 Chcesz, żeby Argentyna wygrała MŚ i boisz się Francji w 1/8? Jak wygrywać to z najlepszymi, czyż nie?
7
Arabia - Meksyk 0:1
Polska - Argentyna 0:0/1:1
I wilk syty, i owca cała ;)
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @PatrychoO
Bierzecie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Ying Średnie porównanie. Uważam się za patriotę i kocham ten kraj, ale nie wiem czy chciałbym za niego umrzeć, przez decyzje polityków, którzy w dupie mają zwykłych ludzi.
Mam nadzieję, że nigdy nie stanę przed tym dylematem.
0
@Przemek2323 Kto kpi?
Nie oszukujmy się, do momentu bramki słaby mecz w jego wykonaniu, ale potem widać, że zeszło ciśnienie i wrócił luz