HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Maćku, mam nadzieję, że to ironia ;p
46
Szczęsny: "Moje lagi są bardzo precyzyjne"
Nawet on ciśnie bekę xDD
0
@Kgorecki2500 Wygrana Argentyny? Najlepsza to jest wygrana Meksyku xD
1
@DaPidejpi Dokładnie, kibicuję Polakom tak jakby ten pseudo trenerek nie był naszym trenerem
0
Jeszcze jeden, Jeszcze jeden!
0
Jprd, typowy Milik
0
Jeśli całą 2 połowę będziemy się tylko bronić, to w końcu nam wpierdzielą...
0
@Comfortable_ Lepsze niż ich wynik ;)
0
@Comfortable_ Na Argentynę starczyło.
0
Ale fatalnie to uderzył
1
@DaPidejpi To, że ten gość został w ogóle zatrudniony to jest nieporozumienie...
0
@kosiarz92 Oj kolego, prosisz się o koskę pod żebra.
1
@koksik2700 I tak najlepszy był ten pajac De Paul, że po tym zderzeniu sugerował, że symuluje i pokazywał na zegarek...
1
@PatrychoO Alvarez na PO xD
11
Jazda USA, skopcie pupę tym klękaczom!
1
@Medium @TheNekro94 Smalec jak smalec, zobaczcie sobie ''test masła'', albo 6 litrów soku na raz xD
1
@Medium @TheNekro94 Co wy tam wiecie XDD
0
@FCB_dimiC No, patrząc na mecze Argentyny i Niemców to może i dobrze ^^
0
@FCB_dimiC ''Gdyby, gdyby'', uwielbiam te gdybania, mój kumpel tak samo gada :p Załóżmy, że Robert strzeliłby tego karnego, to równie dobrze Meksyk mógł na nas siąść, strzelić 2 bramki i wygrać mecz.
@lucca87 Gdzie tutaj dwubiegunowość? Chodzi mi tylko o to, że Argentyna zaliczyła falstart na tle słabszego rywala, a Meksyk po prostu ma na tyle jakości, żeby się chociaż im postawić. Nigdzie tutaj nie ujmuję Argentynie, bo dla mnie to ona będzie faworytem w tym spotkaniu ;)
3
@MESSIah16 To to raczej najpiękniejsza akcja a nie gol ;)
0
@Medium Z jakieś 8-10 lat temu Calvin to była jeszcze marka, ale jak teraz widzę, że ludzie robią flex na Tommy'ego, Kleina czy Karla Lagerfelda to xDD
U mnie w robocie robi taka jedna kobita co od stóp do głów jest poubierana w ten tani high end i mega komicznie to wygląda :D
7
@Lionel_Messi10 Do tej pory nie wiem za co on wczoraj dostał to MVP
1
@paweldunajecfcb Ta, stanie na rzęsach i za Czesia przyjdzie Probierz XD
2
@Medium Tego chłamu z tej wieśniackiej firmy to bym nawet za free nie chciał xD
0
@FCB_dimiC Jeszcze słabsza Arabia, która przed meczem była skazywana na pożarcie strzeliła tej Argentynie 2 gole i wygrała mecz, więc dlaczego Meksyk z Ochoą, Moreno, Alvarezem, Guardado, Lozano czy Jimenezem ma tego nie zrobić?
@bartekvisca To był pierwszy mecz mundialu, więc nie wiem, myślałeś, że nas zleją z 3/4:0, czy o co chodzi? Niemcy, Argentyna czy Dania też zaliczyły wpadki na tle słabszych zespołów i ten jeden mecz ma rzutować na postrzeganie tych drużyn w pozostałych spotkaniach?
0
@Ziemny Tymczasem posty o piramidach i spisku masonów wiadomego usera xD
0
@dniel Kurła, czekaj poyebalem.
Wygrana nasza i Meksyku, a w ostatniej kolejce win Meksyku i nawet przy ewentualnej porażce z Argentyną wychodzimy z grupy
5
Wymarzony scenariusz na jutro:
Wygrać z Arabią choćby 1:0
Wygrana Meksyku
0
Póki co bezapelacyjnie bramka turnieju
1
Alexandras Sandro xD