1

@Janiama Maćku, mam nadzieję, że to ironia ;p

46

Szczęsny: "Moje lagi są bardzo precyzyjne"

Nawet on ciśnie bekę xDD

0

@Kgorecki2500 Wygrana Argentyny? Najlepsza to jest wygrana Meksyku xD

1

@DaPidejpi Dokładnie, kibicuję Polakom tak jakby ten pseudo trenerek nie był naszym trenerem

0

Jeszcze jeden, Jeszcze jeden!

0

Jprd, typowy Milik

0

Jeśli całą 2 połowę będziemy się tylko bronić, to w końcu nam wpierdzielą...

0

@Comfortable_ Lepsze niż ich wynik ;)

0

@Comfortable_ Na Argentynę starczyło.

0

Ale fatalnie to uderzył

1

@DaPidejpi To, że ten gość został w ogóle zatrudniony to jest nieporozumienie...

0

@kosiarz92 Oj kolego, prosisz się o koskę pod żebra.

1

@koksik2700 I tak najlepszy był ten pajac De Paul, że po tym zderzeniu sugerował, że symuluje i pokazywał na zegarek...

1

@PatrychoO Alvarez na PO xD

11

Jazda USA, skopcie pupę tym klękaczom!

1

@Medium @TheNekro94 Smalec jak smalec, zobaczcie sobie ''test masła'', albo 6 litrów soku na raz xD

1

@Medium @TheNekro94 Co wy tam wiecie XDD


0

@FCB_dimiC No, patrząc na mecze Argentyny i Niemców to może i dobrze ^^

0

@FCB_dimiC ''Gdyby, gdyby'', uwielbiam te gdybania, mój kumpel tak samo gada :p Załóżmy, że Robert strzeliłby tego karnego, to równie dobrze Meksyk mógł na nas siąść, strzelić 2 bramki i wygrać mecz.

@lucca87 Gdzie tutaj dwubiegunowość? Chodzi mi tylko o to, że Argentyna zaliczyła falstart na tle słabszego rywala, a Meksyk po prostu ma na tyle jakości, żeby się chociaż im postawić. Nigdzie tutaj nie ujmuję Argentynie, bo dla mnie to ona będzie faworytem w tym spotkaniu ;)

3

@MESSIah16 To to raczej najpiękniejsza akcja a nie gol ;)

0

@Medium Z jakieś 8-10 lat temu Calvin to była jeszcze marka, ale jak teraz widzę, że ludzie robią flex na Tommy'ego, Kleina czy Karla Lagerfelda to xDD

U mnie w robocie robi taka jedna kobita co od stóp do głów jest poubierana w ten tani high end i mega komicznie to wygląda :D

7

@Lionel_Messi10 Do tej pory nie wiem za co on wczoraj dostał to MVP

1

@paweldunajecfcb Ta, stanie na rzęsach i za Czesia przyjdzie Probierz XD

2

@Medium Tego chłamu z tej wieśniackiej firmy to bym nawet za free nie chciał xD

0

@FCB_dimiC Jeszcze słabsza Arabia, która przed meczem była skazywana na pożarcie strzeliła tej Argentynie 2 gole i wygrała mecz, więc dlaczego Meksyk z Ochoą, Moreno, Alvarezem, Guardado, Lozano czy Jimenezem ma tego nie zrobić?

@bartekvisca To był pierwszy mecz mundialu, więc nie wiem, myślałeś, że nas zleją z 3/4:0, czy o co chodzi? Niemcy, Argentyna czy Dania też zaliczyły wpadki na tle słabszych zespołów i ten jeden mecz ma rzutować na postrzeganie tych drużyn w pozostałych spotkaniach?

0

@Ziemny Tymczasem posty o piramidach i spisku masonów wiadomego usera xD

0

@dniel Kurła, czekaj poyebalem.

Wygrana nasza i Meksyku, a w ostatniej kolejce win Meksyku i nawet przy ewentualnej porażce z Argentyną wychodzimy z grupy

5

Wymarzony scenariusz na jutro:

Wygrać z Arabią choćby 1:0
Wygrana Meksyku

0

Póki co bezapelacyjnie bramka turnieju

1

Alexandras Sandro xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?