HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 Co xD?
0
@Kapitan hawk Zabrakło ewidentnego karnego po stemplu Witsela...
1
Pięknie parodysta z gwizdkiem wypacza wynik, pięknie
0
Witsel zrobił mu stempel, a te ślepoki z Varu udają, że nie widzą...
0
Przecież to jest karny xd
0
@osa91 Tylko wiesz, co innego grać z Kanadą, USA czy Meksykiem a co innego z Hiszpanią czy Niemcami, pewnego poziomu nie przeskoczysz ;)
0
@osa91 Mecz meczowi nie równy, mówi to Panu coś?
1
@Lionel_Messi10 Belgia jak co turniej, potencjał na medale a skończą pewnie zaraz po fazie grupowej
1
@AmigoBlancos A nie czekaj
2
Beznadziejna ta Belgia póki co
0
@osa91 Kostaryka na tle Arabii czy Japonii wyglądała jak Siarka Tarnobrzeg na tle Legii.
@Aragorn33 Jak widać średnio śledziłeś jego dzisiejsze poczynania. Poza tym czy ja gdzieś, napisałem, że to "tylko Japonia"?
1
@Aragorn33 Jest się z czego cieszyć, ale to faktycznie była tylko Kostaryka. Prawdziwa weryfikacja przyjdzie w niedziele z Niemcami.
A tych przytyków w stronę Musiali nawet nie skomentuję, bo widzę, że zwyczajnie nie oglądałeś meczu Niemców.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Mecz meczowi nierówny. Pamiętaj, że to była tylko Kostaryka, praktycznie bez obrony, a Niemcy będą grali o wszystko.
0
@Matheu12 Olmo jeden z najsłabszych, ta?
0
No i to się nazywa rozpocząć Mundial z przytupem!
@Kgorecki2500 @Kondziubarca
0
@Matheu12 Jeden z najsłabszych xD
1
@Pedri16Future Mimo wszystko, weryfikacja będzie w niedzielę w meczu z Niemcami.
Cieszy 5:0, ale to tylko Kostaryka
3
Gaaaaaavi, 3 bramka zawodnika Barcelony, piękna Hiszpania :D
0
@xVENUMx Dior Sauvage
0
@Faro Nie będzie to żadne zaskoczenie, strzelił 2 bramki, więc nie wiem dlaczego miałby nie zagrać
0
@Faro Właśnie schodzi ;)
1
@Hrzan Hahahahahaha
Tego się nie spodziewałem xD
0
Dzisiejsza Hiszpania zabiłaby Argentynę.
Factos.
0
@Lionel_Messi10 "z resztą nie muszę Ci się tłumaczyć."
Nie musisz a jednak to robisz, więc jest coś na rzeczy.
"Po twoich komentarzach tak wnioskuję że jesteś cichym Madryciakiem."
Dla was każdy kto nie kibicuje Argentynie i nie ciśnie po Ronaldo jest madryciakiem, także ten, ale żyj sobie dalej w tej bańce xD
1
Były narzekania na skład, to Hiszpania pozamiatała w 31'
@Kgorecki2500 @Kondziubarca
0
@FcPortoFan1999 Hiszpania nie strzeliła z karnego ;)
3
A nie mówiłem, że Olmo wam pokaże ;)
0
@Lionel_Messi10 To, że nie wyczuwasz ironii to już nie mój problem.
"Chorągiew to jesteś Ty Madryciaku."
Madryciaku? Chłopie odstaw te piwerka, bo widzę, że lekko na główkę siada.
1
Aj Dani, blisko było
0
@demsi1707 Kup mu replikę z Olx'a, dużo od oryginału się nie różni a zapłacisz koło 200zł