1

0

@Kapitan hawk Zabrakło ewidentnego karnego po stemplu Witsela...

1

Pięknie parodysta z gwizdkiem wypacza wynik, pięknie

0

Witsel zrobił mu stempel, a te ślepoki z Varu udają, że nie widzą...

0

Przecież to jest karny xd

0

@osa91 Tylko wiesz, co innego grać z Kanadą, USA czy Meksykiem a co innego z Hiszpanią czy Niemcami, pewnego poziomu nie przeskoczysz ;)

0

@osa91 Mecz meczowi nie równy, mówi to Panu coś?

1

@Lionel_Messi10 Belgia jak co turniej, potencjał na medale a skończą pewnie zaraz po fazie grupowej

1

@AmigoBlancos A nie czekaj

2

Beznadziejna ta Belgia póki co

0

@osa91 Kostaryka na tle Arabii czy Japonii wyglądała jak Siarka Tarnobrzeg na tle Legii.

@Aragorn33 Jak widać średnio śledziłeś jego dzisiejsze poczynania. Poza tym czy ja gdzieś, napisałem, że to "tylko Japonia"?

1

@Aragorn33 Jest się z czego cieszyć, ale to faktycznie była tylko Kostaryka. Prawdziwa weryfikacja przyjdzie w niedziele z Niemcami.

A tych przytyków w stronę Musiali nawet nie skomentuję, bo widzę, że zwyczajnie nie oglądałeś meczu Niemców.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Mecz meczowi nierówny. Pamiętaj, że to była tylko Kostaryka, praktycznie bez obrony, a Niemcy będą grali o wszystko.

0

@Matheu12 Olmo jeden z najsłabszych, ta?

0

No i to się nazywa rozpocząć Mundial z przytupem!
@Kgorecki2500 @Kondziubarca

0

@Matheu12 Jeden z najsłabszych xD

1

@Pedri16Future Mimo wszystko, weryfikacja będzie w niedzielę w meczu z Niemcami.

Cieszy 5:0, ale to tylko Kostaryka

3

Gaaaaaavi, 3 bramka zawodnika Barcelony, piękna Hiszpania :D

0

@xVENUMx Dior Sauvage

0

@Faro Nie będzie to żadne zaskoczenie, strzelił 2 bramki, więc nie wiem dlaczego miałby nie zagrać

0

@Faro Właśnie schodzi ;)

1

@Hrzan Hahahahahaha

Tego się nie spodziewałem xD

0

Dzisiejsza Hiszpania zabiłaby Argentynę.

Factos.

0

@Lionel_Messi10 "z resztą nie muszę Ci się tłumaczyć."

Nie musisz a jednak to robisz, więc jest coś na rzeczy.

"Po twoich komentarzach tak wnioskuję że jesteś cichym Madryciakiem."

Dla was każdy kto nie kibicuje Argentynie i nie ciśnie po Ronaldo jest madryciakiem, także ten, ale żyj sobie dalej w tej bańce xD

1

Były narzekania na skład, to Hiszpania pozamiatała w 31'
@Kgorecki2500 @Kondziubarca

0

@FcPortoFan1999 Hiszpania nie strzeliła z karnego ;)

3

A nie mówiłem, że Olmo wam pokaże ;)

0

@Lionel_Messi10 To, że nie wyczuwasz ironii to już nie mój problem.

"Chorągiew to jesteś Ty Madryciaku."

Madryciaku? Chłopie odstaw te piwerka, bo widzę, że lekko na główkę siada.

1

Aj Dani, blisko było

0

@demsi1707 Kup mu replikę z Olx'a, dużo od oryginału się nie różni a zapłacisz koło 200zł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?