HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jacu327 Skończy się ropa to i one się skończą xD
0
@Jacu327 Za słaby skład mają i za mocną grupę
7
W niedzielne popołudnie wszyscy będziemy Ekwadorczykami ;)
Mam nadzieje, że za tą sztuczność, zakazy, nakazy i kupiony mundial, dostaną w łeb od wszystkich i skończą z zerowym dorobkiem.
0
@Kessie Dzisiaj już było z 5 razy ;p
1
@JimMorrisonFCB Dobra to idę, może jeszcze dorwę :D
0
Kupił ktoś z was ten "Skarb Kibica" z Przeglądem Sportowym?
Warto?
1
@MesQueUnClub96 @ranger3120
Co wy tam wiecie :D
Tutaj "znajomy" ze szkoły, który stulejarzy do każdej dziewczyny, w tym wypadku do koleżanki w której jestem zadurzony od kilku lat :)
XDDD
https://zapodaj.net/c24c3df6ae8b8.jpg.html
https://zapodaj.net/6c28c2be0da13.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@TheNekro94 @ranger3120 Przecie to boty :D
0
@Nazio87 Albo L4
3
Przypłynął woooooooock do Polski
0
@Janas11224 Olmo za Tielemansa, i jest git
2
I tak samo z Argentyńcami poproszę
0
@VegetaPolska Są takie w Zielonej Górze ;)
0
@VegetaPolska Ale do "tych div" sam musisz się zgłosić (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
1
@VegetaPolska Panie, idź Pan w końcu na te divy ;)
1
@FcPortoFan1999 Fanboje Argentyńców nie oglądają meczy Polski
2
@Kgorecki2500 Hymn LM > każdy inny hymn
0
Dobra, lecimy z prawdziwym spotkaniem.
Vamos Polska!
1
@Kgorecki2500 Z takimi jaśkami to wiesz ;)
1
@Kgorecki2500 Ale Honduras nie gra na Mundialu ;)
1
@DaPidejpi Fascynujące.
15
@tomek8756 Jasne, że za. Od razu byłaby większą chęć do pracy a i + godzinka do życia.
Zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
2
@Rust_Cohle Jedna z najlepszych scen w Kiepskich XD
1
@brudziana Na tej grupie, na pewno znajdziesz coś dla siebie, mam stamtąd kilka perełek :p
https://www.facebook.com/groups/627413173979364
0
@brudziana Tylko nówka czy może być używana w bardzo dobrym stanie?
3
@MarioVeB! ''bo nie ograniasz ,że każdy kibicuje komu chce''
Mówi to gość co w zeszłym sezonie i na początku obecnego skakał do każdego kto kibicował Maxowi, wyzywając ich od ''versteppeniarzy'' ''maksiupuszek'' czy ''idiotów'' xD
Chłopie spójrz w lustro, a dopiero potem coś tam pisz, bo wychodzisz na zwykłego hipokrytę.
Bez odbioru.
0
@Lionel_Messi10 To po co mieszkasz w Polsce?
0
@Lionel_Messi10 Patriota z krwi i kości, nie ma co.
5
Luis Enrique założył sobie konto na twitchu i będzie tam streamował podczas MŚ w Katarze. Chętnie opowie co piszczy w trawie w reprezentacji Hiszpanii i podzieli się swoimi przemyśleniami. Po to, by nie uczestniczyć w konferencjach prasowych i odpowiadać na pytania dziennikarzy, tylko budować samodzielnie bezpośrednią relację z kibicami.
''- Zostałem streamerem! Cóż, jeszcze nie... bo tak naprawdę to jeszcze nie zadebiutowałem. Ale moim pomysłem jest streamowanie przez cały nasz pobyt w Katarze - powiedział w krótkim filmiku.''
To może być ciekawe :D
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr