0

@Jacu327 Skończy się ropa to i one się skończą xD

0

@Jacu327 Za słaby skład mają i za mocną grupę

7

W niedzielne popołudnie wszyscy będziemy Ekwadorczykami ;)

Mam nadzieje, że za tą sztuczność, zakazy, nakazy i kupiony mundial, dostaną w łeb od wszystkich i skończą z zerowym dorobkiem.

0

@Kessie Dzisiaj już było z 5 razy ;p

1

@JimMorrisonFCB Dobra to idę, może jeszcze dorwę :D

0

Kupił ktoś z was ten "Skarb Kibica" z Przeglądem Sportowym?

Warto?

1

@MesQueUnClub96 @ranger3120
Co wy tam wiecie :D

Tutaj "znajomy" ze szkoły, który stulejarzy do każdej dziewczyny, w tym wypadku do koleżanki w której jestem zadurzony od kilku lat :)

XDDD
https://zapodaj.net/c24c3df6ae8b8.jpg.html

https://zapodaj.net/6c28c2be0da13.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TheNekro94 @ranger3120 Przecie to boty :D

0

@Nazio87 Albo L4

3

Przypłynął woooooooock do Polski

0

@Janas11224 Olmo za Tielemansa, i jest git

2

I tak samo z Argentyńcami poproszę

0

@VegetaPolska Są takie w Zielonej Górze ;)

0

@VegetaPolska Ale do "tych div" sam musisz się zgłosić (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

1

@VegetaPolska Panie, idź Pan w końcu na te divy ;)

1

@FcPortoFan1999 Fanboje Argentyńców nie oglądają meczy Polski

2

@Kgorecki2500 Hymn LM > każdy inny hymn

0

Dobra, lecimy z prawdziwym spotkaniem.

Vamos Polska!

1

@Kgorecki2500 Z takimi jaśkami to wiesz ;)

1

@Kgorecki2500 Ale Honduras nie gra na Mundialu ;)

1

@DaPidejpi Fascynujące.

15

@tomek8756 Jasne, że za. Od razu byłaby większą chęć do pracy a i + godzinka do życia.

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

2

@Rust_Cohle Jedna z najlepszych scen w Kiepskich XD

1

@brudziana Na tej grupie, na pewno znajdziesz coś dla siebie, mam stamtąd kilka perełek :p
https://www.facebook.com/groups/627413173979364

0

@brudziana Tylko nówka czy może być używana w bardzo dobrym stanie?

3

@MarioVeB! ''bo nie ograniasz ,że każdy kibicuje komu chce''

Mówi to gość co w zeszłym sezonie i na początku obecnego skakał do każdego kto kibicował Maxowi, wyzywając ich od ''versteppeniarzy'' ''maksiupuszek'' czy ''idiotów'' xD

Chłopie spójrz w lustro, a dopiero potem coś tam pisz, bo wychodzisz na zwykłego hipokrytę.

Bez odbioru.

0

@Lionel_Messi10 To po co mieszkasz w Polsce?

0

@Lionel_Messi10 Patriota z krwi i kości, nie ma co.

5

Luis Enrique założył sobie konto na twitchu i będzie tam streamował podczas MŚ w Katarze. Chętnie opowie co piszczy w trawie w reprezentacji Hiszpanii i podzieli się swoimi przemyśleniami. Po to, by nie uczestniczyć w konferencjach prasowych i odpowiadać na pytania dziennikarzy, tylko budować samodzielnie bezpośrednią relację z kibicami.


''- Zostałem streamerem! Cóż, jeszcze nie... bo tak naprawdę to jeszcze nie zadebiutowałem. Ale moim pomysłem jest streamowanie przez cały nasz pobyt w Katarze - powiedział w krótkim filmiku.''

To może być ciekawe :D
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?