1

@ptrx Tu już nawet nie chodzi o tą tapetę, osobiście lubię drobne i niższe dziewczyny, a jak wiadomo Kinga taka nie jest :p

1

@Encore Z głosu tak, ale z wyglądu nie mój gust

0

@PawkoFCB Leżeć? Jak dla mnie, to ich jeszcze bardziej podbudowało

1

Ledwo ledwo, ale wygrali. Dobrze dla widowiska

2

@Encore Mimo, że jestem za Furią, to obejrzałbym Nuke'a

1

1

@PawkoFCB 15:5*

1

Furiaaaaaaaaaaaaaaa

Jak nic będzie 2:0

1

KSCERATO kot!

0

Jabbi co przeciągnął :O

1

Jak Furia wyciągnie na 15-15, to Heroic już na bank przegra

0

No to powoli można szykować się na nuke'a

1

@MeS5i_99 Czyli nie tylko ja tak to rozkminiłem

0

@BartqRKO Ciii, dobrze jest :)

1

@NeKenI P - 6, N - 8, M - 4, O- 2

6+6+2=14
8+8+4=20
2+4+6=12
6+4+8=18

O = 2

0

@NeKenI Nie, odpowiadam.

0

@NeKenI 2?

1

@ptrx Ściągnij sobie skinchangera i będziesz miał ;)

1

@Mario96w Zobaczymy czy jutro będziesz wspierał wschodnią Europę :D

0

@Mario96w Kurła, chcesz w łep?

1

@NeKenI 12

0

@Rewolucja123 Zobaczymy, pamiętaj, że Furia ma za sobą publikę, która w dużym stopniu pomogła pokonać NaVi ;)

1

@ptrx Jasne, że nie :D

1

W pełni zasłużona mapa dla Furii!

Jeśli Heroic nie odbuduje psychy przez te kilkanaście minut to będzie szybkie 2:0

2

W czterech B nie pokryli xDDD

0

Oleoleoleola, Furiaaa, Furiaaa

0

Ten sjuush z tym P90 xD

0

@FcPortoFan1999 Ich to by i Radomiak pyknął

1

@FcPortoFan1999 Tera hymn śpiewają :)

0

Doping kibiców Furii jak na Anfield :D

Mam nadzieję, że dzisiaj wygrają a jutro zmiotą ruskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?