HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ptrx Tu już nawet nie chodzi o tą tapetę, osobiście lubię drobne i niższe dziewczyny, a jak wiadomo Kinga taka nie jest :p
1
@Encore Z głosu tak, ale z wyglądu nie mój gust
0
@PawkoFCB Leżeć? Jak dla mnie, to ich jeszcze bardziej podbudowało
1
Ledwo ledwo, ale wygrali. Dobrze dla widowiska
2
@Encore Mimo, że jestem za Furią, to obejrzałbym Nuke'a
1
@ptrx Tą https://www.twitch.tv/esl_csgo_pl
1
@PawkoFCB 15:5*
1
Furiaaaaaaaaaaaaaaa
Jak nic będzie 2:0
1
KSCERATO kot!
0
Jabbi co przeciągnął :O
1
Jak Furia wyciągnie na 15-15, to Heroic już na bank przegra
0
No to powoli można szykować się na nuke'a
1
@MeS5i_99 Czyli nie tylko ja tak to rozkminiłem
0
@BartqRKO Ciii, dobrze jest :)
1
@NeKenI P - 6, N - 8, M - 4, O- 2
6+6+2=14
8+8+4=20
2+4+6=12
6+4+8=18
O = 2
0
@NeKenI Nie, odpowiadam.
0
@NeKenI 2?
1
@ptrx Ściągnij sobie skinchangera i będziesz miał ;)
1
@Mario96w Zobaczymy czy jutro będziesz wspierał wschodnią Europę :D
0
@Mario96w Kurła, chcesz w łep?
1
@NeKenI 12
0
@Rewolucja123 Zobaczymy, pamiętaj, że Furia ma za sobą publikę, która w dużym stopniu pomogła pokonać NaVi ;)
1
@ptrx Jasne, że nie :D
1
W pełni zasłużona mapa dla Furii!
Jeśli Heroic nie odbuduje psychy przez te kilkanaście minut to będzie szybkie 2:0
2
W czterech B nie pokryli xDDD
0
Oleoleoleola, Furiaaa, Furiaaa
0
Ten sjuush z tym P90 xD
0
@FcPortoFan1999 Ich to by i Radomiak pyknął
1
@FcPortoFan1999 Tera hymn śpiewają :)
0
Doping kibiców Furii jak na Anfield :D
Mam nadzieję, że dzisiaj wygrają a jutro zmiotą ruskich