5

@wasacz Boli dupa. I ma boleć.

1

@Kgorecki2500 Do tego 2 wygrana Legii z Lechią na przestrzeni 4 dni i co za tym idzie awans do 1/4 pucharu Polski.
Bardzo dobry wtorek :P

0

Josué, jak zawsze niezawodny :D

0

Brawo Miszta!

0

Mocno Legia! Po zwycięstwo!

1

Piękny lobik Rose'a i mamy 2:2

0

@Danqoo Jakbym widział La Ramblę po meczu :D

0

@TridenteMSN Ale was boli to, że ktoś nie będzie kibicował Argentynce xD

0

@AmigoBlancos Tak byłbym zadowolony. Żadna reprezentacja nie jest ponad Polską.

0

Szachtar z Rennes.

Ciekawe po ile będą bilety?

0

No to Paryżek robi baju baj z LM :D

3

@Medium Na samą myśl mi się zbiera ×_×

0

@Pawci023x Brazylia albo Francja, zastanawiam się jeszcze nad Niemcami, ale Timo wypadł do końca roku :|

0

@Emhyr Myśle, że Jędrzejczyk pojedzie

1

@iLikeStats Trzymaj:


3

@Lionel_Messi10 Kompletnie mi nie siedzą, bardziej podobają mi się modele od Nike.

9

@IronSanHybrid Miło, że zabrałeś ze sobą trójcę skupową, @Luciano99 @Bocheno1 i @Rust_Cohle xD
https://ibb.co/pK6YHgT

2

@Bocheno1 TikTok/TikTokerzy = gówno

0

@KacperVEB Jak ma to w dupie, to po co ma zamieszczać? To by tylko potwierdzało plotki o ich konflikcie.

0

Niemieckie rapy, i już wiem komu kibicuję :D

1

@BulaKG Też mi się tak wydaje, choć nie takie rzeczy w życiu widziałem

1

Mam nadzieję, że Quebo na to nie pójdzie.

0

A ja tam go lubię, ciekawe z kim zawalczy

0

@IronSanHybrid Aaa myślałem, że Muranowi xD

0

I ten Nitro śpiewający sto lat Murańskiemu xD

4

@mekston Normalny tego nie zrozumie xD

0

@AlexDark00 Ja mówię ogólnie

7

@AlexDark00 Za to ja uwielbiam ludzi co piszą farmazony tylko po to żeby umniejszyć Lewemu.
Ci to mają wybitnie nierówno pod sufitem ;)

1

@Kgorecki2500
- Legia win
- Lipsk win

Jeszcze tylko Barca i Totki i zajebisty weekend :)

1

@AmigoBlancos 1 bramka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?