HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@wasacz Boli dupa. I ma boleć.
1
@Kgorecki2500 Do tego 2 wygrana Legii z Lechią na przestrzeni 4 dni i co za tym idzie awans do 1/4 pucharu Polski.
Bardzo dobry wtorek :P
0
Josué, jak zawsze niezawodny :D
0
Brawo Miszta!
0
Mocno Legia! Po zwycięstwo!
1
Piękny lobik Rose'a i mamy 2:2
0
@Danqoo Jakbym widział La Ramblę po meczu :D
0
@TridenteMSN Ale was boli to, że ktoś nie będzie kibicował Argentynce xD
0
@AmigoBlancos Tak byłbym zadowolony. Żadna reprezentacja nie jest ponad Polską.
0
Szachtar z Rennes.
Ciekawe po ile będą bilety?
0
No to Paryżek robi baju baj z LM :D
3
@Medium Na samą myśl mi się zbiera ×_×
0
@Pawci023x Brazylia albo Francja, zastanawiam się jeszcze nad Niemcami, ale Timo wypadł do końca roku :|
0
@Emhyr Myśle, że Jędrzejczyk pojedzie
1
@iLikeStats Trzymaj:
3
@Lionel_Messi10 Kompletnie mi nie siedzą, bardziej podobają mi się modele od Nike.
9
@IronSanHybrid Miło, że zabrałeś ze sobą trójcę skupową, @Luciano99 @Bocheno1 i @Rust_Cohle xD
https://ibb.co/pK6YHgT
2
@Bocheno1 TikTok/TikTokerzy = gówno
0
@KacperVEB Jak ma to w dupie, to po co ma zamieszczać? To by tylko potwierdzało plotki o ich konflikcie.
0
Niemieckie rapy, i już wiem komu kibicuję :D
1
@BulaKG Też mi się tak wydaje, choć nie takie rzeczy w życiu widziałem
1
Mam nadzieję, że Quebo na to nie pójdzie.
0
A ja tam go lubię, ciekawe z kim zawalczy
0
@IronSanHybrid Aaa myślałem, że Muranowi xD
0
I ten Nitro śpiewający sto lat Murańskiemu xD
4
@mekston Normalny tego nie zrozumie xD
0
@AlexDark00 Ja mówię ogólnie
7
@AlexDark00 Za to ja uwielbiam ludzi co piszą farmazony tylko po to żeby umniejszyć Lewemu.
Ci to mają wybitnie nierówno pod sufitem ;)
1
@Kgorecki2500
- Legia win
- Lipsk win
Jeszcze tylko Barca i Totki i zajebisty weekend :)
1
@AmigoBlancos 1 bramka