0

@Transu96 Ale Ty masz silną psychikę

0

@Lionel_Messi10 A ja go nie chcę, i nie miałby miejsca u nas, a gdzie by grał? Na ławce w kierki z Pique i Albą ;)

0

@Transu96 Ze zgłaszania komentarzy raczej.

0

@PatrychoO Ja? Napiąłem?
Byku, właśnie wracam zadowolony z meczu Lipska, bo zobaczyłem kawał fajnego futbolu, do tego P$G z drugiego miejsca.

Żyć nie umierać ;)

1

@ForcaBarca12 Nie, tych paryskich papudraków.

3

Real Madrid - pArIS saN ŻeRmĘ i out w 1/8

O niczym innym nie marzę w tej LM

0

@DonMatteo901 Faktycznie, ledwo ledwo, bramką wyjazdową, a z Realem to niech podziękują swojemu genowi frajerstwa ;)

0

@Kubavilla7 Bo Benfika strzeliła 9 bramek na wyjeździe, tamci tylko 6

4

Paryżaki co się zesrały, że ich klubik z 2 miejsca xD

Teraz niech im tylko, Real albo Bayern wylosują i francuskie pokraki robią baju baj.

1

@liberos35 Tak, raperzy z US

3

@Adi123456789 Nie, ma ujemne iq jak ta co zleciała z okna.

3

Wyciekło nagranie z całego zajścia w Houston. Jak widać Takeoff nie wykazywał agresywnej postawy, za to potwierdzają się plotki, że to Quavo zaognił ten konflikt.
https://vm.tiktok.com/ZMFDAdhE6/
@kryhaa @Janas11224 @RobiS @Tollusiek

0

@Encore Tylko nie tam :(

4

6

@Kgorecki2500 W niepokoju drżę, więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu xD

Ps: Jak zobaczysz gdzieś Artura na nagrywkach, to weź dla mnie autograf.

0

@marcin62 Aaa to pardonsik, myślałem, że to ofensywa w moją stronę

6

Kulisy śmierci Takeoffa opisane przez jednego ze świadków wydarzenia:

Quavo dostawał mocno po kieszeniach w tzw. dice game w kasynie, co mu się średnio spodobało, więc zaczął być agresywny „wobec nie tych gości co trzeba”.
Po chwili wszczeła się bójka i jak to bywa w USA - ktoś wyciągnął gnata. Doszło do strzelaniny. Według świadka Takeoff był najcichszą osobą w tym gronie i nie robił problemu. PRAWDOPODOBNIE zginął od rąk swojego ziomka przez przypadek w trakcie wymiany ognia.
@kryhaa @RobiS @Janas11224 @Tollusiek

2

@Nano22 Nie widzę, żeby kolega wspomniał coś o Realu.

2

@FcPortoFan1999 @Emhyr Liga NOS >>> LaLiga

1

@MikusBarca Oby to była prawda

1

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid Powiem ci, że te jego niektóre odklejki to nawet słodkie są xD

0

@marcin62 Ty pierwszy, i nie zapomnij odpalić swojego idola dwubiegunówki na słuchawkach..

1

@Ziemny Szanuję, aczkolwiek DaBaby nie pasuje do tego grona

0

Nie wiedziałem, że "raper" nawija disco polo xD
https://www.instagram.com/reel/CkO253BI2-s/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

1

@MesQueUnClub96 Moja ciotka, co ogląda każdy odcinek "zranionych ptaków" na TVPiS xDDD

0

@Ziemny Tragiczny? To podaj swoją obecną topkę w US

1

@Janas11224 Quavo w ciężkim stanie

2

Komentarz usunięty

1

@barti_VEB97 Nie wydaje mi się, ewentualnie kaleka do końca życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?