HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Ale Ty masz silną psychikę
0
@Lionel_Messi10 A ja go nie chcę, i nie miałby miejsca u nas, a gdzie by grał? Na ławce w kierki z Pique i Albą ;)
0
@Transu96 Ze zgłaszania komentarzy raczej.
0
@PatrychoO Ja? Napiąłem?
Byku, właśnie wracam zadowolony z meczu Lipska, bo zobaczyłem kawał fajnego futbolu, do tego P$G z drugiego miejsca.
Żyć nie umierać ;)
1
@ForcaBarca12 Nie, tych paryskich papudraków.
3
Real Madrid - pArIS saN ŻeRmĘ i out w 1/8
O niczym innym nie marzę w tej LM
0
@DonMatteo901 Faktycznie, ledwo ledwo, bramką wyjazdową, a z Realem to niech podziękują swojemu genowi frajerstwa ;)
0
@Kubavilla7 Bo Benfika strzeliła 9 bramek na wyjeździe, tamci tylko 6
4
Paryżaki co się zesrały, że ich klubik z 2 miejsca xD
Teraz niech im tylko, Real albo Bayern wylosują i francuskie pokraki robią baju baj.
1
@liberos35 Tak, raperzy z US
3
@Adi123456789 Nie, ma ujemne iq jak ta co zleciała z okna.
3
Wyciekło nagranie z całego zajścia w Houston. Jak widać Takeoff nie wykazywał agresywnej postawy, za to potwierdzają się plotki, że to Quavo zaognił ten konflikt.
https://vm.tiktok.com/ZMFDAdhE6/
@kryhaa @Janas11224 @RobiS @Tollusiek
0
@Encore Tylko nie tam :(
4
@MesQueUnClub96 fajnie się tam bawicie na tym karcelaku u @Luciano99
https://www.instagram.com/reel/CjvPlrXpbep/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
6
@Kgorecki2500 W niepokoju drżę, więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu xD
Ps: Jak zobaczysz gdzieś Artura na nagrywkach, to weź dla mnie autograf.
0
@marcin62 Aaa to pardonsik, myślałem, że to ofensywa w moją stronę
6
Kulisy śmierci Takeoffa opisane przez jednego ze świadków wydarzenia:
Quavo dostawał mocno po kieszeniach w tzw. dice game w kasynie, co mu się średnio spodobało, więc zaczął być agresywny „wobec nie tych gości co trzeba”.
Po chwili wszczeła się bójka i jak to bywa w USA - ktoś wyciągnął gnata. Doszło do strzelaniny. Według świadka Takeoff był najcichszą osobą w tym gronie i nie robił problemu. PRAWDOPODOBNIE zginął od rąk swojego ziomka przez przypadek w trakcie wymiany ognia.
@kryhaa @RobiS @Janas11224 @Tollusiek
2
@Nano22 Nie widzę, żeby kolega wspomniał coś o Realu.
2
@FcPortoFan1999 @Emhyr Liga NOS >>> LaLiga
1
@MikusBarca Oby to była prawda
1
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid Powiem ci, że te jego niektóre odklejki to nawet słodkie są xD
0
@marcin62 Ty pierwszy, i nie zapomnij odpalić swojego idola dwubiegunówki na słuchawkach..
1
@Ziemny Szanuję, aczkolwiek DaBaby nie pasuje do tego grona
0
Nie wiedziałem, że "raper" nawija disco polo xD
https://www.instagram.com/reel/CkO253BI2-s/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
@MesQueUnClub96 Moja ciotka, co ogląda każdy odcinek "zranionych ptaków" na TVPiS xDDD
0
@Ziemny Tragiczny? To podaj swoją obecną topkę w US
1
@Janas11224 Quavo w ciężkim stanie
2
Komentarz usunięty
1
@barti_VEB97 Nie wydaje mi się, ewentualnie kaleka do końca życia.