2

To będą piękne czwartkowe wieczory :p


@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr @Mario96w

1

@J4no Ty pierwszy...

0

@tristan87 Byłem na tej plaży :)

8

Nie wiem skąd u was takie pokłady optymizmu

Inter wyszedł na galowo, i jak dla mnie łatwo to wygrają, choć chciałbym się mylić

2

@ranger3120 @Kgorecki2500 Trzymaj tego wariata :D

0

@BorzyKrzys Nie no, Russel to akurat jest dość solidnym kierowcą.

0

@RomanHoffer Groźźźźźźnie

1

@Roobo Nie.

1

@macio_944 W przyszłym roku, trzeba się w końcu ponownie przelecieć :D

Być może będzie to ostatnia szansa obejrzenia starego Camp Nou ;(

1

@ptrx Przecież ja to wiem :D

Fanboye to by się spuszczali nad PSG nawet w meczu z Lechem, a jeszcze nie daj Boże jakby Messi coś dorzucił xD

1

@Comfortable_ Ale co mnie to interesuje, przecież ja tutaj ani słowem nie wspomniałem o Realu

0

@TheNekro94 @wierbafcb Jeśli waszym zdaniem 1:1 z Benfiką to jest ich szczyt marzeń, to nie mam pytań.
Przecież takim składem ten pseudo klubik powinien z nimi zrobić na miękko 2/3:0

5

Ochy achy, że PSG demoluje ogórka z Izraela, a przyjdzie poważniejszy rywal to polecą w 1/8 jak w zeszłym sezonie.

Zresztą ich już i Benfika ustawiła do pionu.

0

No i uj, prysły marzenia o awansie Szachtara :(

3

@xVENUMx 100 zł, łatwe jak drut

2

@DaPidejpi Hardy przereklamowany?

Takim tokiem myślenia, to można powiedzieć również, że Messi jest przereklamowany xD

1

@Sysia11 Interkam światłowód 200mb/s za 64zł

1

Lil Yachty na prezydenta Polandii!

5

@kubix05 O tym samym pomyślałem :D

Btw: U nas premierem był Niemiec ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@4drian0 Po zachowaniu to raczej kotka, która ma ruję, więc jej zachowanie mnie nie dziwi.

0

@FcBarcelonaFanMSN Won stąd antyformularzu!

1

@PatrykBarca Za to z asekuracją Sergiuszka to pomoc cała wolna dla Athleticu

11

@Firestone Za to Busketsik w podstawie xD

2

@tbas Koham PiS ponat wrzystko, do konca bende z pisem.

To powinno wystarczyć xD

11

@Kondziubarca Ostatni sensowny i co najważniejsze zdobywający trofea trener Barcelony.

1

@MesQueUnClub96 Witam.
Spakowany na jutro do szkółki?

1

@Karzel wiesz, dla mnie to oni mogą się nawet masturbować do zdjęć Messiego czy Ronaldo, ale jak widzę co chwilę, że jeden i ten sam użytkownik wstawia tweety o Messim i milionowy raz dopisuję te GoAt to aż mi się zbiera...

Gorzej niż @FC1899Barca ze swoim słynnym "Visca Lewandowski"

0

@mekston U @Luciano99 w 3 miesiące tyle nie zarobię

2

@Xpert77 Mnie i tak najbardziej śmieszy naczelny fan Messiego, który na każdym kroku musi udowadniać koledze maskowi, że Messi to "G. O .A .T"

Jak dzieci w przedszkolu xD

6

Z jednej strony ujowo jest iść do roboty w niedzielę na 6 rano, ale z drugiej strony, co zarobione to zarobione ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?