HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To będą piękne czwartkowe wieczory :p
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr @Mario96w
1
@J4no Ty pierwszy...
0
@tristan87 Byłem na tej plaży :)
8
Nie wiem skąd u was takie pokłady optymizmu
Inter wyszedł na galowo, i jak dla mnie łatwo to wygrają, choć chciałbym się mylić
2
@ranger3120 @Kgorecki2500 Trzymaj tego wariata :D
0
@BorzyKrzys Nie no, Russel to akurat jest dość solidnym kierowcą.
0
@RomanHoffer Groźźźźźźnie
1
@Roobo Nie.
1
@macio_944 W przyszłym roku, trzeba się w końcu ponownie przelecieć :D
Być może będzie to ostatnia szansa obejrzenia starego Camp Nou ;(
1
@ptrx Przecież ja to wiem :D
Fanboye to by się spuszczali nad PSG nawet w meczu z Lechem, a jeszcze nie daj Boże jakby Messi coś dorzucił xD
1
@Comfortable_ Ale co mnie to interesuje, przecież ja tutaj ani słowem nie wspomniałem o Realu
0
@TheNekro94 @wierbafcb Jeśli waszym zdaniem 1:1 z Benfiką to jest ich szczyt marzeń, to nie mam pytań.
Przecież takim składem ten pseudo klubik powinien z nimi zrobić na miękko 2/3:0
5
Ochy achy, że PSG demoluje ogórka z Izraela, a przyjdzie poważniejszy rywal to polecą w 1/8 jak w zeszłym sezonie.
Zresztą ich już i Benfika ustawiła do pionu.
0
No i uj, prysły marzenia o awansie Szachtara :(
3
@xVENUMx 100 zł, łatwe jak drut
2
@DaPidejpi Hardy przereklamowany?
Takim tokiem myślenia, to można powiedzieć również, że Messi jest przereklamowany xD
1
@Sysia11 Interkam światłowód 200mb/s za 64zł
1
Lil Yachty na prezydenta Polandii!
5
@kubix05 O tym samym pomyślałem :D
Btw: U nas premierem był Niemiec ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@4drian0 Po zachowaniu to raczej kotka, która ma ruję, więc jej zachowanie mnie nie dziwi.
0
@FcBarcelonaFanMSN Won stąd antyformularzu!
1
@PatrykBarca Za to z asekuracją Sergiuszka to pomoc cała wolna dla Athleticu
11
@Firestone Za to Busketsik w podstawie xD
2
@tbas Koham PiS ponat wrzystko, do konca bende z pisem.
To powinno wystarczyć xD
11
@Kondziubarca Ostatni sensowny i co najważniejsze zdobywający trofea trener Barcelony.
1
@MesQueUnClub96 Witam.
Spakowany na jutro do szkółki?
1
@Karzel wiesz, dla mnie to oni mogą się nawet masturbować do zdjęć Messiego czy Ronaldo, ale jak widzę co chwilę, że jeden i ten sam użytkownik wstawia tweety o Messim i milionowy raz dopisuję te GoAt to aż mi się zbiera...
Gorzej niż @FC1899Barca ze swoim słynnym "Visca Lewandowski"
0
@mekston U @Luciano99 w 3 miesiące tyle nie zarobię
2
@Xpert77 Mnie i tak najbardziej śmieszy naczelny fan Messiego, który na każdym kroku musi udowadniać koledze maskowi, że Messi to "G. O .A .T"
Jak dzieci w przedszkolu xD
6
Z jednej strony ujowo jest iść do roboty w niedzielę na 6 rano, ale z drugiej strony, co zarobione to zarobione ^^