0

@marcin62 Prawda jest taka, że na chwilę obecną, Vini > Ansu

0

@Emhyr Wie, że nie wejdzie, to co ma się przemęczać xD

0

@Rewolucja123 Tak jasne grajmy Busquetsem na Bayern czy Real, bo ma "doświadczenie", brzmi jak plan.

Tylko nie dziw się jak potem znowu zbierzemy wpierdo..., bo ten drewniak notuje straty w środku boiska i wraca z prędkością żółwia...

2

@Kgorecki2500 Panie, ja to dopiero niedawno z roboty wróciłem xD

2

@Janas11224 Ten Sztokinger xD

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Hitem są ludzie którzy uważają że Benzema niezasłużenie wygrał Złotą Piłkę w 2022 roku

0

@ElPonczato i pięćset plusach...

1

@Lionel_Messi10 Verratti przespał swój moment niestety.

Co do De Paula zdania nie zmienię, zdecydowanie bardziej wole grać Gavim i ogrywać Torre, a Kante to już nie jest ten sam gracz co jeszcze kilka lat temu.

0

@Lionel_Messi10 Tera Verratti XD

Już nie De Paul?

0

@Rust_Cohle
1. Brighton - Nottingham Forest 1/-2,5
2. Crystal Palace - Wolves 1/-2,5
3. Bournemouth - Southampton X/-2,5
4. Brentford - Chelsea 2/+2,5
5. Liverpool - West Ham 1/+2,5
6. Newcastle - Everton 1/+2,5
7. Manchester United - Tottenham X/-2,5
8. Fulham - Aston Villa X/-2,5
9. Leicester - Leeds 1/-2,5
10. Over rzutow karnych w kolejce -4,5

11

@Marcelinho99 Rozsądna decyzja?
Ludzie, dajcie mu minimum sezon ze składem, który chciał i wtedy w przypadku dalszych porażek można podejmować działania...

Przyjdzie Tuchel czy Gallardo, przegrają kilka meczy, i ich też będziecie zwalniać, i tak koło się zamyka xD

1

@Sysia11 I co to ma do rzeczy?

5

@Medium Tak jak za samym Realem nie przepadam, tak Benza bardzo lubię.

W pełni zasłużony balon.

0

@arasz1819 Kto jak nie Benzema Twoim zdaniem?

0

@Barca1992 Haaland bierze miękko, a Messi nie wygra MŚ

Osobiście obstawiam, że wygra ktoś z trójki Brazylia, Francja, Niemcy

1

@Medium Tylko Honda Civic VI w sedanie, ajj jeździło się :D

1

@LionelM95 Never give up!

0

@Colon Haaland? Top!

4

@taris Ałć

2

@Kgorecki2500 Co z tego, jak Napoli 1:1 -_-

Dobrze, że u @Rust_Cohle dałem czystą jedyneczkę :D

2

@Kgorecki2500 Dałem Liverpool, nie dziękuj, będzie remis XD

0

@FC1899Barca A to Bernardo jednak u nas gra?

1

@bartas97 No i takie podejście mi się podoba.

1

@bartas97 Kebsa se kup

0

@Cvzx Fati do tacia chrzanu się nadaję, co nie?

XD

0

Ferran i Alba xDDD

0

@Nano22 Gol z dupy xD

0

@MikeBajson To też fakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?