HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Prawda jest taka, że na chwilę obecną, Vini > Ansu
0
@Emhyr Wie, że nie wejdzie, to co ma się przemęczać xD
0
@Rewolucja123 Tak jasne grajmy Busquetsem na Bayern czy Real, bo ma "doświadczenie", brzmi jak plan.
Tylko nie dziw się jak potem znowu zbierzemy wpierdo..., bo ten drewniak notuje straty w środku boiska i wraca z prędkością żółwia...
2
@Kgorecki2500 Panie, ja to dopiero niedawno z roboty wróciłem xD
2
@Janas11224 Ten Sztokinger xD
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Hitem są ludzie którzy uważają że Benzema niezasłużenie wygrał Złotą Piłkę w 2022 roku
0
@ElPonczato i pięćset plusach...
1
@Lionel_Messi10 Verratti przespał swój moment niestety.
Co do De Paula zdania nie zmienię, zdecydowanie bardziej wole grać Gavim i ogrywać Torre, a Kante to już nie jest ten sam gracz co jeszcze kilka lat temu.
0
@Lionel_Messi10 Tera Verratti XD
Już nie De Paul?
0
@Rust_Cohle
1. Brighton - Nottingham Forest 1/-2,5
2. Crystal Palace - Wolves 1/-2,5
3. Bournemouth - Southampton X/-2,5
4. Brentford - Chelsea 2/+2,5
5. Liverpool - West Ham 1/+2,5
6. Newcastle - Everton 1/+2,5
7. Manchester United - Tottenham X/-2,5
8. Fulham - Aston Villa X/-2,5
9. Leicester - Leeds 1/-2,5
10. Over rzutow karnych w kolejce -4,5
11
@Marcelinho99 Rozsądna decyzja?
Ludzie, dajcie mu minimum sezon ze składem, który chciał i wtedy w przypadku dalszych porażek można podejmować działania...
Przyjdzie Tuchel czy Gallardo, przegrają kilka meczy, i ich też będziecie zwalniać, i tak koło się zamyka xD
1
@Sysia11 I co to ma do rzeczy?
5
@Medium Tak jak za samym Realem nie przepadam, tak Benza bardzo lubię.
W pełni zasłużony balon.
0
@arasz1819 Kto jak nie Benzema Twoim zdaniem?
0
@Barca1992 Haaland bierze miękko, a Messi nie wygra MŚ
Osobiście obstawiam, że wygra ktoś z trójki Brazylia, Francja, Niemcy
1
@Medium Tylko Honda Civic VI w sedanie, ajj jeździło się :D
1
@LionelM95 Never give up!
0
@Colon Haaland? Top!
4
@taris Ałć
2
@Kgorecki2500 Co z tego, jak Napoli 1:1 -_-
Dobrze, że u @Rust_Cohle dałem czystą jedyneczkę :D
2
@Kgorecki2500 Dałem Liverpool, nie dziękuj, będzie remis XD
0
@FC1899Barca A to Bernardo jednak u nas gra?
1
@bartas97 No i takie podejście mi się podoba.
1
@bartas97 Kebsa se kup
0
@Cvzx Fati do tacia chrzanu się nadaję, co nie?
XD
0
Ferran i Alba xDDD
0
@Nano22 Gol z dupy xD
0
@MikeBajson To też fakt