HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 W punkt araszu tysiąc osiemset dziewiętnaście!
0
@Image Potężne info, niczym Veronica Brunati xD
2
@Stagiryta Głodny człowiek to zły człowiek :p
0
Łunin - Mendy, Alaba, Militao, Carvajal - Kross, Tchouameni, Modrić - Rodrygo, Benzema, Valverde
Co sądzicie, wyjdą czymś takim?
Courtois kontuzja, Vinicius ponoć odpoczynek przed klasykiem.
@AmigoBlancos @bartas97 @Amigo_Blanco
6
@Comentateiro Zamilcz białasie, skrrrrrt
2
@FC1899Barca I ten @Medium w pierwszym rzędzie :p
0
@Ojciec5tkidzieci Dokładnie tak :D
Akurat jego zdanie mam w głębokim poważaniu.
Taki z niego zagorzały kibic Barcy, a sam ogląda mecze Realu i co więcej komentuje je na Rambli :)
1
@smieszek Nie musisz drukować, wystarczy sam pdf w telefonie
0
@Khajio Juve jest ponoć bardzo zainteresowane
0
@zimblaugrana Na stronie Barcelony?
3
Some Barça members are resiling their Barça x Inter tickets [Viva Barca]
https://zapodaj.net/c718376afddd0.jpg.html
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Emhyr
Brzmi znajomo... ?
0
@GeneralXavi Develey Classic w słoiku albo Madero Classic w słoiku.
W sumie oba robi Develey, smakowo jak i składowo reszta się chowa.
0
@Lionel_Messi10 Żeby nie m.in Pique to w życiu byśmy dzisiaj nie zdobyli pełnej puli.
1
@AlvaroHanso A potem się obudziłeś
0
@Lionel_Messi10 To oglądaliśmy chyba 2 inne mecze XD
0
@Lionel_Messi10 Pique słabo?
2
@Kgorecki2500 Ja bym raczej brał, lepsze 70zł na plusie niż nic, ale z drugiej strony to tylko pięć zeta więc w sumie co szkodzi zostawić :D
Imo wątpię, że Lazio wygra na wyjeździe
0
@Emhyr Obstawił pewnie 2/-3,5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mack10 MAtS, Gavi i Pedri też?
Co ty pieprzysz człowieku?
1
Powodzenia z Interem, z taką grą znowu obskoczymy...
0
@La Pulgaa Fotki na sociale :p
1
Inter w strachuuuuuu
1
@Kgorecki2500 Jak soki, to tylko tłoczone. Ten Vital Fresh z Biedry i Solevita z Lidla są sztosy.
@bartekvisca Przecie Tymbark składowo to jeden z najgorszych syfów.
2
@MesQueUnClub96 Ja lubię, za mnie się nie wypowiadaj.
1
@Kgorecki2500 Wiesz cena ceną, ale taka januszerka to już jest szczyt xD
400 zł za sektor 206, gdzie mój kumpel, kibic Realu kupił na sektor 116 za 290zł
Ostatnio widziałem typa co za 2 bilety na sektor 104 chciał 2,5k, to go obśmiali :D
https://zapodaj.net/ac68a78695b0b.jpg.html
2
@AdamMQUC 4 stówki xDDD
Powodzenia w sprzedaży.
0
@AmigoBlancos Może być ciężko, ja sektor 207 na Żylecie :p
0
@AFA90 Niech ta Boliwia przyjedzie do Europy, dostanie w łeb nawet od Luksemburga
6
@Nihas Co jest xDDD
To troll?
0
@AmigoBlancos Ja najbardziej licze na występ Alaby i Benzemy
Btw, który masz sektor?