1

@Medium No to chyba dobrze, prawdziwy kibic, kasy wydanej na koszulki nie liczy :D

0

0

@Rust_Cohle To już lepsze te z rynku.

4

@Pawel13sz Ale przyjdzie ci taki ekspert i powie, że występ ''do zapomnienia'' xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12287159#comment-12287223

2

Tak to powinno wyglądać na Inter:

Ter Stegen - Balde, Garcia, Pique, Bellerin - Pedri, Busquets, De Jong - Dembele, Lewy, Raphinha

1

@Ojciec5tkidzieci I oby już tak zostało, na wieki wieków, amen.

0

@AmigoBlancos Ano tak, będą się oszczędzać na klasyk, ale to tym większa szansa dla Szachtara :p

Byleby Benzema zagrał, bo chciałbym zobaczyć go w akcji.

Generalnie jaki skład tutaj obstawiasz?

0

@AmigoBlancos Jak tam, śmigasz we wtorek na Łazienkowską? :p

6

@avanes ''na składki zdrowotne oraz emerytalne osób duchownych'' XDDD

Przypomnę tylko, że wszyscy się na to złożymy...

0

@Khajio Najważniejsze, żeby z Szachtarem przegrali i, żeby Ukraińcy awansowali do 1/8

3

Oglądam se skróty na TVP Sport i na 8 reklam, 7 to reklamy buka xD

SuperBet, TotalBet, BetClick, Fortuna i ten zyebany Sts

0

Dawać tego Jorginho za Busquetsa

1

@Kgorecki2500 @bartas97 I wilk syty i owca cała :D

1

3

Nasz człowiek i mamy 2:0 dla Chelsea :P

1

@Comfortable_ Swój nie swój, najważniejsze żeby Ligi Mistrzów nigdy nie wygrali.

1

@ptrx Lepiej by było jakbyś przeznaczył te 3 złote na 2 kustosze.

0

@Medium Ale nie powiesz, to miało podstawy do wejścia

1

@Kgorecki2500 @Rust_Cohle
Dziękuję bardzo :@

1

@FC1899Barca Dzięki, wiesz przecież, że to nic personalnego ;p

1

@Lionel_Messi10 Dzięki, też mam taką nadzieję :D

5

Takie coś ode mnie, mam nadzieję, że chociaż w urodziny ta przeklęta LM da coś zarobić :p
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjc4NTUzOTAwNDqcJPfg2BHXPNOP0BY%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Emhyr @Medium

2

@Kgorecki2500 Ja właśnie coś składam. Polecam luknąć na mecz Salzburg - Dinamo, bo na BTTS kurs 1.80.

6 razy w historii ze sobą grali, i 6 razy obie drużyny strzeliły minimum bramkę.

1

@Lionel_Messi10 No i git.
Dla mnie też na przekroju całej kariery Suarez jest lepszym zawodnikiem. Tutaj od początku tego wątku wszystko sprowadzało się tylko do porównań na poziomie LM.

1

@Lionel_Messi10 "Z Messim zawsze mam rację"

No i właśnie o tym mówię.
Nie umiesz spojrzeć na nich obiektywnym okiem postronnego kibica, bo jesteś w nich zapatrzony jak w obrazek.

I to nie jest żaden przytyk w twoją stronę, bo sam kiedyś miałem podobnie chociażby z Casillasem, Torresem czy Puyolem, ogólnie można powiedzieć, że z całą repką Hiszpanii.

Nie chce już mi się szukać, ale napewno były 2 tematy, z burofaxem Messiego i jego ewentualnym powrotem.

"A LM to dla mnie żaden wyznacznik, bo idąc tym tokiem myślenia to Nazario byl plackiem a sami wiemy jakim byl kotem.

Suarez oprócz LM, zdominowal dwie najsilniejsze ligi, PL i LaLige a do tego średnią Eredivisie. Czyli 3 ligi. Tyle ode mnie i juz sie w tej dyskusji nie udzielam, zdania tez Mi nikt nie zmieni"

Sugerujesz, że najważniejsze rozgrywki w Europie, gdzie strzelasz najlepszym drużynom na świecie to, żaden wyznacznik?

To w takim razie co jest tym wyznacznikiem? Ładowanie dubletu z Bayernem czy zapakowanie 4 bramek słabemu Deportivo?

Przecież wiadomo, że zarówno Luis jak i R9 to były fantastyczne dziewiątki, ale prawda jest taka, że jeśli chodzi o LM to Suarez może Lewemu co najwyżej buty wiązać.

Gdzie był ten Suarez, w rewanżach kiedy odpadaliśmy z fazy pucharowej?

15/16 Atletico (0:2) - 0 bramek
16/17 Juventus (0:0) - 0 bramek
17/18 Roma (0:3) - 0 bramek
18/19 Liverpool (0:4) - 0 bramek
19/20 Bayern (2:8) - 1 bramka na neutralnym terenie

1

@ranger3120 Piesek jest tego samego zdania

0

@lukasz222 W której dyskusji?

0

@Lionel_Messi10 Oj Leo, Leo
No i po śmierci królowej Elżbiety wywołałeś kolejną gównoburzę :D

Przecież już sam tweet, a tym bardziej jego tytuł powinien dać ci do myślenia, że ludzie się oburzą.

Jeszcze potem bronisz Suareza z jego liczb (które akurat na wyjazdach miał fatalne) dodając do tego, że gdyby był w swoim prime to zrobiłby dzisiaj różnicę i "nawinąłby kilku obrońców" xD

Tyle tylko, że Luis w swoim prime w LM miał tylko 1 bramkę w meczach wyjazdowych i nijak się to ma do Lewandowskiego, który w ostatnich latach w Bayernie strzelał na wyjazdach jak maszyna, a Suarez czekał tylko na to co zrobi Messi...

Powiem Ci, że czasem bije po oczach Twoja zero-jedynkowość kiedy tematem rozmowy jest Messi albo Suarez, bo bronisz ich za wszelką cenę, nawet wtedy kiedy nie masz racji :/

1

Komentarz usunięty

0

Fajnie, Dimarco ewidentna ręką a gwizdek milczy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?