HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Ja nie palę od 210216 godzin, ile zaoszczędziłem? ^^
2
@NaFazieHitman pisowskie kurły!
1
@tomek8756 Zasnął na bazarze xD
7
@BorzyKrzys Tożsamość xD
Akurat jemu to jej chyba brakuje.
1
@MesQueUnClub96 https://zapodaj.net/3b0185a257f9f.jpg.html
1
@Bogan W lato założę czasami, a tak to wiszą sobie w szafie.
1
@Sulimo Tak, ale tylko po normalnej pensji.
2
@hayek Ale co ty, to przecież nic nie znaczący szczegół ;)
Ważne, żeby Tuska zgrillować, reszta się nie liczy. Jeszcze ta wstawka z tej PODtelewizji...
0
@PatrychoO
"Zwycięzcę poznaliśmy już tak z 10 lat temu."
Niby poznaliśmy, ale trzeba o tym napisać poraz setny, żeby zielone się zgadzały xD
1
@hayek Najważniejsze, żebyśmy wyszli bez Bereszyńskiego i Krychowiaka
11
@FC1899Barca Vamos Lewy!
Visca Lewandowski!
ZłotaPiłka2022!
3
@hayek +1, niezależnie od dyscypliny.
Sam kibicuję Maxowi, i nie trawię Hamiltona, pewnie nawet bardziej niż tutejsi fanboye - Ronaldo.
Z tym, że ja potrafię docenić jego osiągnięcia, czy dobry wyścig.
Nie powiem, śmiesznie się patrzy na to jak (niby) dorosłe chłopy spuszczają się nad 2 bramkami Messiego w meczu towarzyskim z kelnerami albo jak kolega masq się z tego powodu zapowietrza i pisze te swoje elaboraty XD
2
Chciałbym tylko powiedzieć, że współczuję fanboyom Messiego i Ronaldo.
0
@Kidd Ronaldo? Przecie on i tak w większości grzeje ławę
1
@GeneralXavi Pierwsza o której pomyślałem a zarazem opisująca moje ostatnie emocje.
Czesław Niemen i jego najlepszy utwór :)
5
@barcelonaLM Tym więcej spięć i podziałów w tym pisowskim burdelu tym lepiej.
0
@Vebrol Drewnorres, Ronaldo przynajmniej miał sytuację bramkową
1
@Roobo No i uj, u mnie 5/6
Ukry i Szkoty dały dupy i nie zrobiły +1,5 :(
1
@SuperPatsonFCB Aa daj spokój, chyba trzeba zrobić sobie dłuższą przerwę od buka
1
@Kgorecki2500 Mi jeszcze zostało
+1,5 w meczu Ukrainy
1 bramka Hiszpanii i Irlandii
1
@Rust_Cohle Pokaż lepi swoje typy mądralo
2
Pięknie, Szwajcaria 2 bramki w 2 minuty :D
Jeszcze tylko jeden gol Irlandii i jedna bramka Hiszpanów
2
@Czajka90 Kosowo to bierze, nie ma co oglundać
0
@Kgorecki2500 Poka co postawiłeś, bo sam coś byde kleił :D
0
@kuz No to Portugalia win
1
@Kgorecki2500 A ja z kolei polecam Bar Bambino na Hożej w Warszawie.
Nie dość, że tanio, to jeszcze smacznie i po domowemu ;)
0
@DaPidejpi Przeprowadź się do Timbuktu w Mali albo do Bagdadu to swoje kochane upały będziesz miał przez cały rok.
1
@Kgorecki2500 Jesieniary, łączmy się ;)
3
@Kidd Istnieje też wariant - do spania
6
@AmigoBlancos @Rust_Cohle Dziwnie piszecie PKO BP Ekstraklasa