1

@Medium Ja nie palę od 210216 godzin, ile zaoszczędziłem? ^^

2

@NaFazieHitman pisowskie kurły!

1

@tomek8756 Zasnął na bazarze xD

7

@BorzyKrzys Tożsamość xD

Akurat jemu to jej chyba brakuje.

1

@Bogan W lato założę czasami, a tak to wiszą sobie w szafie.

1

@Sulimo Tak, ale tylko po normalnej pensji.

2

@hayek Ale co ty, to przecież nic nie znaczący szczegół ;)

Ważne, żeby Tuska zgrillować, reszta się nie liczy. Jeszcze ta wstawka z tej PODtelewizji...

0

@PatrychoO
"Zwycięzcę poznaliśmy już tak z 10 lat temu."

Niby poznaliśmy, ale trzeba o tym napisać poraz setny, żeby zielone się zgadzały xD

1

@hayek Najważniejsze, żebyśmy wyszli bez Bereszyńskiego i Krychowiaka

11

@FC1899Barca Vamos Lewy!
Visca Lewandowski!
ZłotaPiłka2022!

3

@hayek +1, niezależnie od dyscypliny.

Sam kibicuję Maxowi, i nie trawię Hamiltona, pewnie nawet bardziej niż tutejsi fanboye - Ronaldo.
Z tym, że ja potrafię docenić jego osiągnięcia, czy dobry wyścig.

Nie powiem, śmiesznie się patrzy na to jak (niby) dorosłe chłopy spuszczają się nad 2 bramkami Messiego w meczu towarzyskim z kelnerami albo jak kolega masq się z tego powodu zapowietrza i pisze te swoje elaboraty XD

2

Chciałbym tylko powiedzieć, że współczuję fanboyom Messiego i Ronaldo.

0

@Kidd Ronaldo? Przecie on i tak w większości grzeje ławę

1

@GeneralXavi Pierwsza o której pomyślałem a zarazem opisująca moje ostatnie emocje.

Czesław Niemen i jego najlepszy utwór :)


5

@barcelonaLM Tym więcej spięć i podziałów w tym pisowskim burdelu tym lepiej.

0

@Vebrol Drewnorres, Ronaldo przynajmniej miał sytuację bramkową

1

@Roobo No i uj, u mnie 5/6

Ukry i Szkoty dały dupy i nie zrobiły +1,5 :(

1

@SuperPatsonFCB Aa daj spokój, chyba trzeba zrobić sobie dłuższą przerwę od buka

1

@Kgorecki2500 Mi jeszcze zostało
+1,5 w meczu Ukrainy
1 bramka Hiszpanii i Irlandii

1

@Rust_Cohle Pokaż lepi swoje typy mądralo

2

Pięknie, Szwajcaria 2 bramki w 2 minuty :D

Jeszcze tylko jeden gol Irlandii i jedna bramka Hiszpanów

2

@Czajka90 Kosowo to bierze, nie ma co oglundać

0

@Kgorecki2500 Poka co postawiłeś, bo sam coś byde kleił :D

0

@kuz No to Portugalia win

1

@Kgorecki2500 A ja z kolei polecam Bar Bambino na Hożej w Warszawie.
Nie dość, że tanio, to jeszcze smacznie i po domowemu ;)

0

@DaPidejpi Przeprowadź się do Timbuktu w Mali albo do Bagdadu to swoje kochane upały będziesz miał przez cały rok.

1

@Kgorecki2500 Jesieniary, łączmy się ;)

3

@Kidd Istnieje też wariant - do spania

6

@AmigoBlancos @Rust_Cohle Dziwnie piszecie PKO BP Ekstraklasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?