HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Luciano99 @VamosRakieta Piękny koncert xD
Kiedy moja walka z tym madryciakiem z klubu myszki miki?
1
@Hosh No i to już są plusy :)
0
@Rl9k1nG Nie lecą i nie polecą, bo to będzie oznaczało koniec Rosji, Putin o tym doskonale wie.
1
@Rl9k1nG A tu patrzeć, powie, że zakończy tajną operację.
1
@Emhyr Srebrna Nokia 6080
1
@ranger3120 Rób jak Malik, i trzymaj w pudełku na buty
0
@semafor Siema semaputin
0
@Mankind https://allegro.pl/oferta/koszulka-nike-robert-lewandowski-barcelona-roz-xl-12545983848
1
@Ojciec5tkidzieci @VegetaPolska czy to Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
5
@Rust_Cohle Miesiąc za takie coś xDD
3
@draxidox Pięknie zaorał homofoba. Miód na moje oczy
0
@dniel Ja chciałem grać chińską ligę, ale przełożyli przez covid xD
1
@Kgorecki2500 Venezuela czemu bez zaproszenia?
1
@Danny Gaucho Kurfa uprzedził mnie :|
1
@Emhyr No i kto ma tu rację, hmm
5
@Adi123456789 Miałem/mam tak z kilkoma userami, ale teraz staram się to ignorować, bo raz, że szkoda czasu, a dwa, że nie chcę ryzykować wakacjami.
9
@Kondziubarca Niezła plota, już widzę jak Bayern wyłoży za Harry'ego ponad 100 milionów, do tego sam Levy pewnie go nie puści, a i nie jestem przekonany czy sam Kane chciałby się tam przenieść.
11
@Kondziubarca Brazole. Dlaczego mnie to nie dziwi.
Tfu na ich obu...
1
@Kapitan hawk Nie no Hawk nie przesadzaj, ja tam lubię sobie odpalić meczyk w HD a jak jest opcja to i w Full HD :p
0
@sintesox Ok, dajmy mu znowu 100M
1
@Kgorecki2500 Buk napewno uradowany :)
1
@Kgorecki2500 Oby Ajax wygrał, zobacz tego dubelka
https://youtube.com/clip/UgkxDpc87K_EJ8SqAVbGf8UECTOBc_ZhwH7g
0
@Medium A co innego mu pozostało? To już jest czysta nienawiść i nic więcej, ale co kto lubi :)
@Image Że Ronaldo od środka zdemolował te kluby i inne bzdety
4
@P33ck To już podchodzi pod obsesję, gość w każdym niepowodzeniu Juve i United widzi winę Ronaldo.
Pewnie nawet jak zakończy karierę to będzie gadał, że to on zniszczył te kluby i dlatego przegrywają xDDD
0
@MesQueUnClub96 Jak tam Osasunka?
11
Koniec stawiania Juventusu w tym sezonie, choćby grali z Górnikiem Łęczna, nie ma uja
1
@Sysia11 Szczęsny na ławce siedzi
3
@takisobiektos Tamten też symulka niczego sobie
0
Allegri vaffanculo xD
4
Di Maria, ty dzbanie zafajdany
Edit: Przecież to nie jest faul na czerwo