4

@Luciano99 @VamosRakieta Piękny koncert xD

Kiedy moja walka z tym madryciakiem z klubu myszki miki?

1

@Hosh No i to już są plusy :)

0

@Rl9k1nG Nie lecą i nie polecą, bo to będzie oznaczało koniec Rosji, Putin o tym doskonale wie.

1

@Rl9k1nG A tu patrzeć, powie, że zakończy tajną operację.

1

@Emhyr Srebrna Nokia 6080

1

@ranger3120 Rób jak Malik, i trzymaj w pudełku na buty

0

@semafor Siema semaputin

1

@Ojciec5tkidzieci @VegetaPolska czy to Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

5

@Rust_Cohle Miesiąc za takie coś xDD

3

@draxidox Pięknie zaorał homofoba. Miód na moje oczy

0

@dniel Ja chciałem grać chińską ligę, ale przełożyli przez covid xD

1

@Kgorecki2500 Venezuela czemu bez zaproszenia?

1

@Danny Gaucho Kurfa uprzedził mnie :|

1

@Emhyr No i kto ma tu rację, hmm

5

@Adi123456789 Miałem/mam tak z kilkoma userami, ale teraz staram się to ignorować, bo raz, że szkoda czasu, a dwa, że nie chcę ryzykować wakacjami.

9

@Kondziubarca Niezła plota, już widzę jak Bayern wyłoży za Harry'ego ponad 100 milionów, do tego sam Levy pewnie go nie puści, a i nie jestem przekonany czy sam Kane chciałby się tam przenieść.

11

@Kondziubarca Brazole. Dlaczego mnie to nie dziwi.

Tfu na ich obu...

1

@Kapitan hawk Nie no Hawk nie przesadzaj, ja tam lubię sobie odpalić meczyk w HD a jak jest opcja to i w Full HD :p

0

@sintesox Ok, dajmy mu znowu 100M

1

@Kgorecki2500 Buk napewno uradowany :)

1

@Kgorecki2500 Oby Ajax wygrał, zobacz tego dubelka
https://youtube.com/clip/UgkxDpc87K_EJ8SqAVbGf8UECTOBc_ZhwH7g

0

@Medium A co innego mu pozostało? To już jest czysta nienawiść i nic więcej, ale co kto lubi :)

@Image Że Ronaldo od środka zdemolował te kluby i inne bzdety

4

@P33ck To już podchodzi pod obsesję, gość w każdym niepowodzeniu Juve i United widzi winę Ronaldo.

Pewnie nawet jak zakończy karierę to będzie gadał, że to on zniszczył te kluby i dlatego przegrywają xDDD

0

@MesQueUnClub96 Jak tam Osasunka?

11

Koniec stawiania Juventusu w tym sezonie, choćby grali z Górnikiem Łęczna, nie ma uja

1

@Sysia11 Szczęsny na ławce siedzi

3

@takisobiektos Tamten też symulka niczego sobie

0

Allegri vaffanculo xD

4

Di Maria, ty dzbanie zafajdany

Edit: Przecież to nie jest faul na czerwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?