HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szpilka, co za debil
0
@FCB24 Lexy Chaplin
2
Szkoda, że w tej walce obaj nie mogą przegrać xD
5
Widzę, że Polaczek znowu kozaczy XD
Najgorsze badziewie na tych wszystkich galach
12
lewus się nie pierdzieli w tańcu
https://m.jbzd.com.pl/obr/2641290/biedny-robercik
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub96 @Mario96w
1
@Nazio87 Ja bym wolał dostać benefit w postaci tej znajomej, ale co kto lubi ^^
1
@Kgorecki2500 Ronaldo vs Messi w LM. Ten mecz będzie legendarny ;)
A nie czekaj xDD
2
@Luciano99 Załatw mi walkę z tym "ekspertem z La Rambli" ^^
1
@Kgorecki2500 Eee tam, nie ma się czego bać ^^
1
@Ronnie1992 No to łażonko po stolicy będzie ;)
1
@paweldunajecfcb Nie wiem skąd te dane, przecież w Wenezueli jest grubo ponad 100%
2
@PanAgenda2030 Gościu, gdzie ja mam tu problem do Ronaldo?
0
@J4no Popełniłeś go stawiając na nich.
1
@PanAgenda2030 Ty za to jesteś podobny do Ziobro z pisem..obaj siebie warci
@Lionel_Messi10 Nie zwracać uwagi
1
@Luciano99 Nie wiem dlaczego, ale ta po prawej bardziej mi się podoba
3
@tristan87 @macio_944 nie ta klasa
4
@bartas97 @Luciano99 Coś dla ciebie.
0
@ElTomas Później przysiąde i zobaczę co jest
25
@Survier Factos
1
@Cvzx Bukayo Saka i Son
2
@Medium Za taki brak wyobraźni najlepszym mandatem jest śmierć na miejscu albo trwałe kalectwo.
Ludzie nigdy się nie nauczą, że jak rogatki opadają to mają się zatrzymać, ale nie lepiej ryzykować życie, bo minutę wcześniej dojedzie do domu czy pracy...
0
@Krystian1588 Co mu tam wyleciało?
3
@Luciano99 Ten początek mnie rozyebał xDDD
0
@Kuuba77 Pierwszy raz oglądałem Celtic, ale mega podobała mi się gra Hatate. Technika, płynność, lekkość, fajny zawodnik
3
@Pedri16Future Mam nadzieję, że koniec końców wyjdzie Szachtar, a my zdołamy awansować z 1 miejsca i meczyk w Warszawie :D
1
Jak myślicie, kto prócz Realu wyjdzie z grupy F?
Szachtar niby 4 pkt i 2 miejsce, ale mają duże szczęście, że dzisiaj nie przegrali, bo Celtic momentami miażdzył.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
1
Żałuj, że Cię nie było, bo naprawdę fajny meczyk był ;)
@Kgorecki2500
3
@AllBundy Nie wyśle Ci, bo to zwykły marny trollik.
1000 zł to on co najwyżej po komunii widział, dopóki mu rodzice nie zabrali :D
1
@WilliamTheBloody Nie no, aż tak to nie. Ja będę 30/35 min przed meczem.
4
@Kusco15 Szkoda, że się nie udał.