0

Przy takiej grze to i od Walii dostaniemy w łeb.

2

@Kapitan hawk W najlepszej lidze świata? Legia ich robi 3:0 na miękko

2

@macio_944 UEFY*

1

@Oskar00 Wygraliśmy z Niemcami ;)

1

@Rust_Cohle I Trubina, Stepanenko i tego Mudryka

0

Van Gaal jak arasz na La Rambli, wszystko się zgadza XD

0

@FcPortoFan1999 I że my niby odrobimy? Tutaj jeszcze trzecia dla Holandii wleci.

1

Izi money, Polacy jak zawsze dają zarobić xD

0

@ZwyklyKibicBarcy04 A i jeszcze De Jong być może xD

12

Czesław Niemen? TOP!

1

@Faun Myślisz, że on sam świadomie ogarnia tego Instagrama?

6

@Medium Do tego z bebzonem

3

@Ptasior Buffon kosztem Suareza czy wyżej od Modricia xD

0

@Cule1234 Kończy się pewna epoka.
Teraz czas na Pique, Busiego i Albę, pożegnać z należytymi honorami i idziemy dalej.

1

@TheNekro94 Cygany przyjechały, kabriolentem ze frendzlema xDDD

2

@shahman Piąta bramka niczym El Pistolero w prime

1

@KamQiX Żyjesz jeszcze?

1

@koksik2700 Gdzie oznaczenie dla @Sulimoiaka?

2

@PatrykBarca LM z Chelsea to nic nadzwyczajnego xDDD

1

@Jasialdinho Wiesz, że dzisiaj o tym myślałem :D

Powiem Ci, że w meczu z Celtikiem fajnie się pokazał. Tylko patrzeć aż trafi do mocniejszej drużyny.

3

0

@Comfortable_ Wystarczy, że lukniesz w jego posty. Wszędzie tylko Messi, Messi, Messi, a jak @masq się odpali to już w ogóle się zaczyna.

Ja tam ogólnie jestem bezstronny w tym ''sporze'', tzn wiadomo, że Messi na przekroju całej kariery jest lepszy od Ronaldo, ale nie powiem, słodko się patrzy jak dwa niby DOROSŁE chłopy kłócą się o to, który piłkarz jest lepszy xD

Dodatkowo dodam, że ''kolega'' od Pottera był za podpisaniem CVC tylko po to, żeby Messi został w Barcelonie.

0

@Comfortable_ Tak, dokładnie o niego

0

@Rust_Cohle A no tak, araszo się teraz rehabilituje, no dobra, to ten drugi :D

0

@marcin62 @masq vs @arasz1819 albo ten największy fanboj Harry'ego Pottera :D

To musi być starcie fanboy na fanboya xD

0

Dobry sen to podstawa
Pod łóżkiem temat, pod poduszką klamka

0

@jedrek7000 Z tym, że nam do takiego stanu na szczęście jeszcze sporo brakuje.

Na początek wystarczy pogonić tych pisowskich nieudaczników, a potem nowy rząd może się brać za naprawę tego państwa, a raczej tego czego, pisowskie dziadostwo nie zdążyło rozwalić.

11

@FC1899Barca Naród debili, i tyle. Choć tak już po ludzku, jest mi ich szkoda, ale sami sobie tak naważyli.

6

@FC1899Barca Że to fake i brednie, im to nawet jak poda się coś na tacy to i tak wierzą w swoje xD

Tacy "kibice" Barcelony, że woleli zadłużyć klub umową CVC na 50 lat tylko kosztem pozostania Messiego :D

1

@Kgorecki2500 Niby powinno wejść, ale Francja albo Grecja mogą utopić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?