HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy takiej grze to i od Walii dostaniemy w łeb.
2
@Kapitan hawk W najlepszej lidze świata? Legia ich robi 3:0 na miękko
2
@macio_944 UEFY*
1
@Oskar00 Wygraliśmy z Niemcami ;)
1
@Rust_Cohle I Trubina, Stepanenko i tego Mudryka
0
Van Gaal jak arasz na La Rambli, wszystko się zgadza XD
0
@FcPortoFan1999 I że my niby odrobimy? Tutaj jeszcze trzecia dla Holandii wleci.
1
Izi money, Polacy jak zawsze dają zarobić xD
0
@ZwyklyKibicBarcy04 A i jeszcze De Jong być może xD
12
Czesław Niemen? TOP!
1
@Faun Myślisz, że on sam świadomie ogarnia tego Instagrama?
6
@Medium Do tego z bebzonem
3
@Ptasior Buffon kosztem Suareza czy wyżej od Modricia xD
0
@Cule1234 Kończy się pewna epoka.
Teraz czas na Pique, Busiego i Albę, pożegnać z należytymi honorami i idziemy dalej.
1
@TheNekro94 Cygany przyjechały, kabriolentem ze frendzlema xDDD
2
@shahman Piąta bramka niczym El Pistolero w prime
1
@KamQiX Żyjesz jeszcze?
1
@koksik2700 Gdzie oznaczenie dla @Sulimoiaka?
2
@PatrykBarca LM z Chelsea to nic nadzwyczajnego xDDD
1
@Jasialdinho Wiesz, że dzisiaj o tym myślałem :D
Powiem Ci, że w meczu z Celtikiem fajnie się pokazał. Tylko patrzeć aż trafi do mocniejszej drużyny.
3
@daniel32778 Nie.
0
@Comfortable_ Wystarczy, że lukniesz w jego posty. Wszędzie tylko Messi, Messi, Messi, a jak @masq się odpali to już w ogóle się zaczyna.
Ja tam ogólnie jestem bezstronny w tym ''sporze'', tzn wiadomo, że Messi na przekroju całej kariery jest lepszy od Ronaldo, ale nie powiem, słodko się patrzy jak dwa niby DOROSŁE chłopy kłócą się o to, który piłkarz jest lepszy xD
Dodatkowo dodam, że ''kolega'' od Pottera był za podpisaniem CVC tylko po to, żeby Messi został w Barcelonie.
0
@Comfortable_ Tak, dokładnie o niego
0
@Rust_Cohle A no tak, araszo się teraz rehabilituje, no dobra, to ten drugi :D
0
@marcin62 @masq vs @arasz1819 albo ten największy fanboj Harry'ego Pottera :D
To musi być starcie fanboy na fanboya xD
0
Dobry sen to podstawa
Pod łóżkiem temat, pod poduszką klamka
0
@jedrek7000 Z tym, że nam do takiego stanu na szczęście jeszcze sporo brakuje.
Na początek wystarczy pogonić tych pisowskich nieudaczników, a potem nowy rząd może się brać za naprawę tego państwa, a raczej tego czego, pisowskie dziadostwo nie zdążyło rozwalić.
11
@FC1899Barca Naród debili, i tyle. Choć tak już po ludzku, jest mi ich szkoda, ale sami sobie tak naważyli.
6
@FC1899Barca Że to fake i brednie, im to nawet jak poda się coś na tacy to i tak wierzą w swoje xD
Tacy "kibice" Barcelony, że woleli zadłużyć klub umową CVC na 50 lat tylko kosztem pozostania Messiego :D
1
@Kgorecki2500 Niby powinno wejść, ale Francja albo Grecja mogą utopić.